Příběhy z neslavnýho života

Příběhy z neslavnýho života https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75243/mid_denik-mimonky-denik-mimonky-MC7-75243.jpg 4 287 60

Nestačí, že Nikki J. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a not-so-Fabulous life , 2009

Wilhelminawill
20.03.2016 4 z 5

Asi by se mi četla o něco líp, kdybych byla o trošičku mladší, ale jinak pěkná vtipná knížka. Nevím, jestli bych ji srovnávala s Malým poseroutkou, toho si přečtou jak kluci tak holky, kdežto Mimoňka je spíš pro holky...

danulika10
26.01.2016 5 z 5

četla jsem ji a rozhodně přečtu i další díly

nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Velice milá čtivá kniha. Nikki je sympatická hrdinka..mě podobná jménem i chováním :-)

InFinito
04.12.2015 5 z 5

Normálně knížky stylu "deník pro holčičky" nečtu, ale tato série se stala vyjímkou. Beru to jako odpočinkové čtení. Jsem +- stejně stará jako Nikki a tak si většinou dokážu živě představit, jak se ty samé okamžiky stávají mně. Postavy jsou celkem sympantické, tedy až na MacKenzie, kterou nemůžu vystát, ale tak to má být.
Shodla jsem se v tomto názoru i se stejně starými kamarádkami.
Když to shrnu, je to lehké čtení, které se líbí mladším i starším dětem, 5 hvězd je jasných:)

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Moc se mi tatto série líbila.. Za mne plný počet hvězd :-)

Knižní střípky
27.09.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora

rohoska
04.08.2015

je to úžasná kniha už jsem všechny díly přečetla!!!

stetty
27.06.2015 5 z 5

Na teto knize jsem vyrostla. Nejvíce se mi líbí jak Niki popisuje každý svůj den. ;-)

natyk
07.06.2015

Kniha Deník mimoňky od spisovatelky Rachel Renée Russell se mi moc líbila,protože velmi poutavě vypráví o každodenních radostech i starostech třináctileté Nikki, která se seznamuje s novou školou a s novými přateli. Prožívá první lásku, o kterou musí bojovat se svojí rivalkou McKenzie.
Určitě doporučuji si předčíst tuto knihu, autorka má velký smysl pro humor a vše je doplněno vtipnými obrázky. :D

aslana
21.03.2015

je to suprová kniha ale mě překvapilo to že chtěla an jinou školu kvůli jedné holce

aslana
21.03.2015

mafer12
07.01.2015

Na kroužku ve škole kniha vypadla z lavice a já začala číst. Musela jsem se od prvních stránek smát, protože Nikki má pravdu. Tak se těším, že si jí koupím ;-)

Balaton123
03.01.2015

Když jsem tuto knihu dostala poprvé do rukou byli mi sympatické obrázky.Ale když jsem ji začala číst byla mi sympatická ještě víc!:)Rozhodně skvělá kniha od které neodtrhnete oči minimálně hodinu!!!
Doporučuji!:))

Roselunda 1928
23.07.2014 5 z 5

Kdybych měla Brandona ve třídě, tak bych se do něj bez problémů zamilovala. Je super:) Nikki mi je sympatická, Deník mimoňky je super, co bych měla vytknout? Až se mi do ruky dostane další díl, nejspíš mě přepadne SHD!!! :D
A musím moc děkovat Pánu za moji hodnou sedmiletou setřičku, i když mě někdy (teda, hodně často :)) ehm...štve.:)

Clare11
22.06.2014 5 z 5

Velice pěkná knížka.

Marisa
23.02.2014 5 z 5

Nádhera. Pobavila mě :)

Terezk-a
11.06.2013 4 z 5

Kniha je něco jako deník malého poseroutky, ale až na to že kniha je o holce a né o klukovi. Je štivá, psaná jako deník a polovina knihy jsou obrázky ! :-) Pořád něčím zajímavá. Bude se číst pěkně menším cca. 12 let :)

catrinedemew
03.04.2013 5 z 5

tato kniha jse mi velmi libyla

kleria
25.02.2013 3 z 5

Pěkně napsaná knížka, ale pro mě to asi už moc není :D.

natkavit
06.03.2012 5 z 5

Velmi pěkně napsaná kniha. Autorka vtipně zapisuje myšlenky a pocity Niky, která je ve společnosti nepovšimnuta. Moc se mi kniha líbí.