Příběhy z neslavnýho života

Příběhy z neslavnýho života https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75243/mid_denik-mimonky-denik-mimonky-MC7-75243.jpg 4 287 60

Nestačí, že Nikki J. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a not-so-Fabulous life , 2009

Madli
05.08.2018 5 z 5

První díl Mimoňky! Samozřejmě že vím, jak to dopadne na konci.Rachel Renée Rusell je jedna z mých nejoblíbenějších autorů. Jinak moc krásná kniha. ♥️

LuScha
04.08.2018 5 z 5

Četla jsem ji, když jsem byla mladší :)

Eliška12
26.06.2018 3 z 5

Pěkná kniha , přečtu si i další díly . Kniha se čte rychle a je vtipná , obrázky jsou taky pěkné takže se mi kniha líbí .Když jsem tuhle knihu četla poprvé , líbila se mi víc , než když jsem ji četla podruhé a proto dávám 3 hvězdy .

Selendra
02.01.2018 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, i když už nepatřím do věkové kategorie. Takový poseroutka v sukních. :)

asodomkova
31.12.2017 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Měla jsem přečteno za jeden den. Zprvu jsem si myslela, že to bude něco jako deník malého poseroutky a ten mě moc nebavil, ale pak se ukázalo, že je to mnohem lepší :-)

Palmanka
01.12.2017 5 z 5

Super a doporučuji!

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Moc ráda čtu knihy ve kterých čtenáři mohou nahlédnout do duše jiných lidí. (I když jsem ' Deník malého poseroutky' ještě nečetla.)

Fanttastica
15.07.2017 5 z 5

A já si myslela, že horší trapasy než který se stávají mě neexistujou... Teď vim, že to může být fakt mnohem horší.

Shinya
02.07.2017 5 z 5

Mám strašně ráda knížky tohoto typu :-) za mě opravdu super knížka!

PotterBara
21.06.2017 4 z 5

Dalo by se říct že je to něco jako poseroutka,ale pro holky .Když touto knížku srovnám s poseroutkem,tak v deníku mimoňky je více povídání. Kniha je jednoduchá,vtipná,a nemusíte se u toho moc zamýšlet.Tuto sérii knížek jsem milovala .Ilustrace hezké,nápad zajímaví,nechyběla ani romance, i zápletka,sem tam se objeví nějaký vtip.
Takže tuhle knížku doporučuji hlavně...pro nečtenáře, a menší holky které chtějí začít se čtením :).

surynas
18.06.2017 3 z 5

První díl se mi opravdu moc líbil.Přečetla jsem ho téměř ihned, ale další díly mi přijdou všechny podobné. Přečtu si je ldyž budu chtít něco lehkého nad čím se nemusí moc přemýšlet.

mangagirl
11.06.2017 3 z 5

Něco jako poseroutka, ale pro holky. Já jsem spíš klučičí typ, proto se mi nejspíš víc líbil poseroutka. Kniha o holce, které se velmi málo kdy poštěstí. To máme něco společného.
Pro smolnice přesně ono.

Marika007
16.05.2017 4 z 5

Ahoj, je mi 14 a tenhle díl jsem četla asi třikrát....
Já osobně si nemyslím, že by byla kniha určena pro mladší čtenáře než jsem já.
Velmi často se tam popisují situace, které by nemuseli mladší čtenáři pochopit, ale možné je všechno... Přečetla jsem už asi 6 dílů a je to čím dál víc zajímavější (podle mě). Pokud někdo čte vyloženě fantasy knihy, tak si nemyslím, že ho to bude bavit... pouze můj názor. Knize dávám čtyři hvězdičky, jiné díly jsou podle mě lepší, ale tenhle je pro začátek dobrý.

Bettybook
15.03.2017 5 z 5

Miluju tuhle sérii!!!!

ivca3710
26.02.2017 5 z 5

Fakt bezva kniha. Kdyby tam nebylo tolik mezer, tak by kniha mela tak 100 stran :D. Pred par lety jsem ji cetla a nic moc, ale ted se mi strasne libila a tesim se na dalsi dily.

Morčička
26.12.2016 3 z 5

Moc se mi nelíbila ale obrázky jsou opravdu dobré, a občas jsem se i zasmála.

marta14
04.08.2016 3 z 5

Tuto knihu jsem sice přečetla za pár hodin,ale takové knihy mě moc nebaví.

Paixan
04.07.2016 5 z 5

Něco jako Deník malého poseroutky v holčičí verzi.Velice rychle se čte a ty obrázky jsou fakt mimózní. Je to jedna z mých oblíbených knih a autorka taky)). Krom toho jsem konečně našla něco, co není v žánru fantazie, sci-fi, detektiv, horor atd. Konečně jsem našla něco reálného z života obyčejné dívky. Je to fakt super kniha (hlavně pro menší čtenáře).Všem holkám ne světě doporučuju.

I_love_books
22.04.2016 5 z 5

Velice dobrá kniha, pocity Nikki byly opravdu reálné a párkrát jsem se u nich zasmála. Velmi ráda si přečtu další díly, které budou zřejmě také tak zábavné.
Kniha se čte lehce, navíc jsem se od ní "nemohla odtrhnout".
Taková dívčí verze Deníku malého poseroutky.
Asi nejčastější větou v knize bylo: "Ale to jsem si řekla jen v duchu, takže mě nikdo jiný neslyšel.", což docela sedí, protože lidé si mnohdy myslí něco úplně jiného, než říkají.
Knize dávám pět hvězdiček, jako zábavné deníčkové knize určené především pro náctileté dívky, jí není co vytknout.

Kokoska
16.04.2016

Boží kniha , měla jsem ji přečtenou asi za 4 dny.