Příběhy nerozumný poradkyně

Příběhy nerozumný poradkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197235/mid_denik-mimonky-pribehy-nerozumny-por-9Ez-197235.jpg 4 171 27

Nikki je už zase v průšvihu. Její zlomyslná rivalka MacKenzie totiž vyhrožuje, že ve školních novinách vyzradí tajemství, které by mohlo totálně zničit život nejen jí a jejím nejlepším kámoškám, ale dokonce i Brandonovi! Ale Nikki to tak rozhodně nenechá. Aby mohla na MacKenzie dohlídnout, vrhne se na novinařinu i ona a shodou bláznivých okolností skončí jako poradkyně skrytá pod přezdívkou Slečna Všeználková. Jenže její poradna slaví nečekané úspěchy a ona je najednou úplně zavalená prací. Zvládne v jednom kuse odepisovat na stovky dotazů a současně uchránit svou partu před MacKenziinými špinavými triky?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Smart Miss Know-It-All , 2012

Knižní střípky
21.10.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora ....

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

SimčaTvrzová
28.07.2015 5 z 5

Jako vždy dávám 5!

MissMagic
30.11.2014 4 z 5

Nikki prostě neomrzí ^^. Půjčila jsem si jí v knihovně a byla přečtená za den. Jsem zvědavá, jak se dostanu k Nešťastné lásce, protože mimoňka je trochu dražší záležitost ;D.

Roselunda 1928
11.08.2014 5 z 5

Mám pocit, že byl o malinko salbší než díly, co jsem zatím četla. MacKenzie je tak prohnilá, že nemůže být reálná - nevěřím, že lidi můžou být tak zlí. ***** dávám díky dopisům slečně Všeználkové. Nej: Milá slečno Všeználková, z čeho se dělá sekaná ve školní jídelně? It's best! ?:D Spoiler: pořád jsem čekala, kdy do poradny napíše Brandon, že si neví rady, protože se mu líbí jistá holka a neví jak jí to říct... a dočkala jsem se! :D Tudíž mě SHD přepadl až v průběhu čtení. Na jednu věc jsem se ale nedočkala - moc jsem se těšila na Brandonův výraz, až mu Nikki řekne, že je ona Slečna Všeználková.
Sice budu tu knihu splácet asi až do února, ale nelituju toho!

Teraslík
24.05.2014 5 z 5

Podle mě nejlepší díl z celé série, alespoň zatím. Nemůžu se dočkat až vyjde další díl. Mackenzie je prostě hrozná mrcha. Velice doporučuji.

JanaDor
06.05.2014 5 z 5

Moje desetiletá dcera ji četla jako první a byla nadšená. Velmi rychle ji přelouskala, přestože má 336 stran, čemuž se teď nedivím. Kniha je psaná formou deníku, takže stránka obsahuje o moc méně textu než obvykle a je prokládána obrázky, které příběh vesele a hezky doplňují. Musím uznat, že mě to taky bavilo číst. Je to vtipně a takovou povídavou formou napsáno, že jsem měla pocit jakoby dívka seděla vedle mě a vyprávěla mi to. Opravdu moc vydařené. Není to asi žádný literární skvost, ale kniha u které se děti pobaví, zaujme je a snad je i přitáhne ke čtení.