Příběhy neohrabaný krasobruslařky

Příběhy neohrabaný krasobruslařky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180395/mid_denik-mimonky-denik-mimonky-4-pribe-oBU-180395.jpg 4 183 20

Tentokrát se Nikki se svou rivalkou střetne na charitativní lední revue! Když se Nikki dozví, že její tajná láska Brandon vypomáhá jako dobrovolník ve zvířecím útulku, vlastně ji to ani nepřekvapí. Brandon je prostě boží kluk s obrovským srdcem! Jenže útulek se teď bude muset zavřít a ve hře je MNOHEM víc než jen pár Brandonových slz. Nikki si naštěstí vždycky umí poradit a možnost zúčastnit se charitativní lední revue přijde jako na zavolanou. Zas tak jednoduché to ale samozřejmě nebude: Nikki má totiž k ladné krasobruslařské princezně pěkně daleko a všechno navíc – jako vždycky! – pořádně zkomplikuje její zapřisáhlá rivalka Mackenzie. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Graceful Ice Princess , 2012

nakavusterezou
07.12.2023 4 z 5

Díl mě opravdu bavil, Nikky na to, že je to úplná mimoňka si se vším poradila bravůrně :D

Dortíkomilka

31.01.2022 5 z 5

Hezká, milá, odpočinková.

Nora759
25.09.2021 4 z 5

četla jsem, a super kniha!!!

jajsemenyk
16.07.2021 5 z 5

Další skvělý díl.

lucygreen
10.04.2020 3 z 5

Tento díl jsem četla také asi podruhé a zas tak moc mě nebavil. Asi jde hodně o prostředí a celkově zimní období, které pro mě není až tak atraktivní. Každopádně se konečně chystám dočíst sérii až do 7. dílu, který mám doma.

katka-kacav3318
07.05.2019

Jedná z mých oblíbených příběhů z této série

Eliška12
10.11.2018 3 z 5

Tyto deníky jsou vždy pěkné a ani tento nebyl výjimkou . Nikki si určitě moc hezky zabrusllila :) a nakonec i něco udělala pro dobrou věc . Na odreagování super , ale nic hlubšího v tom nečekejte . Jinak deníky jsou pěkné a doporučila bych je všem holkám , které nebaví číst . Tohle baví skoro všechny !

maja11231
22.10.2018 4 z 5

4* dávam už je pro to že Nikki je stejně nemotorná na bruslích jako já :-D

Anetka24
07.06.2018 4 z 5

Super!!

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Když zapomeneš na strach dokážeš cokoli.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Dávám knize pět hvězdiček, opět mě příběh pobavil a zaujal.
Navíc jsem na tom s bruslením prakticky stejně jako Nikki :-).

nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Četla již před delší dobou, jednoduché veselé čtení, proč ne ?

láskyplnáTerez
15.10.2015 4 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

Knižní střípky
27.09.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora ....tento díl se mi obzvláště líbil, jelikož se odehrával v předvánočním čase a pro knihy z tohoto období mám vždy slabost

Majča Mishix
02.04.2015 5 z 5

Krásné

Jusťa
27.03.2015

Hezká knížka a jednoduché čtení

jolli
19.01.2015 4 z 5

Pořád si myslím, že mackenzie (nebo jak se to píše) je nereálná postava... Ale jinak opravdu dobrá knížka, Příjde mi že Nikky je oproti minulým dílům značně optimističtější...

Roselunda 1928
28.06.2014 5 z 5

Jak mám jinak pochválit deník malého poseroutky v holčičí podobě než pěti hvězdičkami? :D