Všechna sláva...

Všechna sláva... https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336556/bmid_vsechna-slava-jgH-336556.jpg 4 281 41

Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného talentu, a hned začne spřádat plány na hororový film. Čeká ho bohatství a velká sláva… Ale je to chytrý plán? Nebo si jím jen přidělá starosti a ukáže se, že všechna sláva je vážně jen polní tráva?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Double Down , 2016

Housebox
21.04.2024 2 z 5

Tento díl byl tak špatný, že Gregův pád ze schodů nebyl vůbec vtipný. Ani další situace nebyly vůbec vtipné. P.S.: Hrozné!

nakavusterezou
30.09.2023 2 z 5

Tento díl byl za mě slabší oproti ostatním.

haki34
26.12.2022 3 z 5

jak už psali čtenáři předemnou, díly poněkud splývají..ale myslím, že tento byl slušný průměr...hlavně se mí líbí některé názory Gregovy mámy (třeba na mobily, videohr a elektroniku :P) a zajímalo by mě, jestli autor měl fakt prase jako domácího mazlíčka ;)

Netopyr07
19.05.2022 4 z 5

Tož to byla rychlovka za jedno odpoledne. Dosti čtivé, proti jiným dílům. Sorryjako, ale zvracející prase bylo asi best of.

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Tenhle je nejlepší ze série! Zaslouží si slávu!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Krásné

DK197
09.12.2021 4 z 5

AUDIOKNIHA: A zase to samé v bleděmodrém... Chci říct, mě ta série baví - po troškách -, ale některé díly mi prostě splývají a tenhle nebude výjimkou. Ničím výjimečný poseroutka, který pobaví a odreaguje. Hrdina už je zase svůj, občas na odstřel, takže nadhled nezbytný. :-) Co mi ovšem utkvělo v hlavě je naprosto boží, zajímavá a vtipná závěrečná část.

ElikaBendova
09.08.2021 2 z 5

Tenhle je opravdu slabší

Lucissia
28.06.2021 4 z 5

Dočetl syn i já, no, malinko slabší než ostatní knihy. :-)

VeruMalfoy
19.04.2021 3 z 5

Začátek knihy mi přišel hodně slabý. Dost mě nudil. Řekla bych, že oproti předchozím dílům, byl málo akční. Pak ale přišla druhá půlka knihy a ta to zachránila, hlavně tedy kousek s videokamerou a chystaným filmem.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Lachtaan
30.08.2020 5 z 5

Všechna sláva nás zase pro jednou vrací z největší části mezi zdi Heffleyovic domu a v pár pasážích může čtenáři přijít, že autor už spíše recykluje látku z knížek původních. Karta se ale dokáže dost rychle obrátit, když Jeff Kinney zničehožnic vyrukuje s kanonádou doposud nevyřčených nápadů, jak i po takové době Gregova fanouška překvapit. Nevím, kde ten chlápek na ty poutavé zápletky chodí, ale já mu to žeru i s navijákem.

Knihomolka506
23.08.2020 5 z 5

Gregova máma se rozhodne , že letos její syn bude trávit leto jinak než hraním her. Greg najde videokameru A to změní jeho letošní prázdniny. Natočí horor. Ale jak?

daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Dobrá kniha.málem jsem zemřel smíchy.

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Antonella
06.01.2019 4 z 5

Dobrý díl, ale nebyl tak skvělý třeba jako desítka, ale i tak jsem nadšená z tohohle dílu.

Smavla
25.12.2018 2 z 5

Nevím jestli je to tím, že už jsem na tyhle knihy stará nebo spisovatel už vůbec netuší co psát, ale tenhle díl se mi nelíbil.

hogo
21.11.2018 1 z 5

Docela jsem tomu fandil, ale opět, od poloviny knihy se Greg dostane do ÚPLNĚ JINÉ SITUACE NEŽ PŘED 10 minutami.

Pejuška
02.11.2018

Fajnová odpočinková kniha, při které člověk nemusí myslet.

TerezaJágrová
12.06.2018 5 z 5

Já jsem poseroutku četla,když mi bylo asi 11 a myslím si,že to není kniha pro starší. Je to oddechovka,kterou přečtete za dvě hodinky a ještě se u ní pobavíte.