Všechna sláva...

Všechna sláva... https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336556/bmid_vsechna-slava-jgH-336556.jpg 4 282 41

Na Grega toho začíná být trochu moc. Jediné, co mu doopravdy jde, jsou videohry, jenže rodiče trvají na tom, že by si měl rozšiřovat obzory a dělat taky něco jiného. Když Greg najde ve sklepě starou kameru, má konečně v ruce důkaz svého nezměrného talentu, a hned začne spřádat plány na hororový film. Čeká ho bohatství a velká sláva… Ale je to chytrý plán? Nebo si jím jen přidělá starosti a ukáže se, že všechna sláva je vážně jen polní tráva?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Double Down , 2016

Klaraposp
08.02.2018 2 z 5

Při prvním pohledu na knihu jsem už měla jasno - musím si ji koupit. Ještě že jsem si ji NEkoupila. Má ji bratr a já ji přečetla. Oproti ostatním poseroutkům nestojí za nic

kaja_scw
27.01.2018 5 z 5

ano!!!! Konečně vyšel další díl.Zase mám za den přečtenou ale to nevadí. čte se pravdu užasně . DOPORUČUJI

Péťa.Š
20.12.2017 5 z 5

Nádherná knha.Krádné ilustrace.Hezky se čte a hodně se u toho nasmějete.
UPOZORNĚNÍ : /hodně smíchu/

Laf
15.10.2017 4 z 5

Opět to stálo za přečtení a občas i pobavilo. Zajímavá série :)

Knižní střípky
28.09.2017 2 z 5

Neurazí, nicméně již bohužel ani nenadchne, toto píši z pozice dospělého čtenáře. Devítileté dceři se líbil i tento díl. Za mě by již býti ani nemusel.

Dakarianna
16.09.2017 4 z 5

Ano, stále je to zábavné, ale na druhou stranu: V tomto díle se už prostě nedozvíte nic nového a 11 dílů mi přijde už moc. Možná už jsem moc stará...:D Ale i tak se u této knížečky rozhodně pobavíte.

DenisePartridge
11.09.2017 5 z 5

Ať si říká kdo chce, co chce - takováhle oddychová četba je potřeba v každém věku :))

rarášek
06.09.2017 4 z 5

Musím říct, že tenhle díl byl o něco málo lepší než předchozí díl. Stejně už to ale není tak vtipný jako starší díly. Kinney by měl ukončit poseroutku dřív, než to už opravdu přestane být zábavný. Tento díl si to u mě docela vylepšil. :)

OliP
27.08.2017 4 z 5

Čteno v angličtině, ketrá není složitá, s obrázky, které taky pomohou, pokud náhodou nechytnete přesně překlad. Výborná pro někoho, kdo hledá knihu v cizím jazyce a na klasické knihy si netroufne. Vhodná na cesty, na vyplnění kratších chvilek. Začala jsem 3. dílem, nyní čtu první a vůbec to nevadí.

limo
02.08.2017 3 z 5

Já měla Deník malého poseroutky ráda, ale toto je už doopravdy natahování. Pořád je to zábavné, ale už je to jen ten stejný humor (ne že bych neměla ráda vtipnost poseroutky) a nejspíš tato série bude ještě pokračovat. Pořád budu poseroutku číst, ale myslím si, že to bude asi tak na 20 dílů a pokud to nějak tak bude, tak mě zajímá jak to autor ukončí.

Christianne.K
10.07.2017 3 z 5

U této knížky budu asi odlišná, ale zdá se mi, že trošičku autorovi dochází nápady. První desítka byla určitě super mladší brácha z toho byl nadšen. Nejvíce mne rozesmála anotace POZOR TEĎ SE ZDE MOŽNÁ OBJEVÍ SPOILERY!!!!
Pořád jsem se těšila jak nalezne tu kameru a budou něco natáčet, však bylo to až na posledních cca. 10 stranách, což mi (možná jsem divná jen můj názor) tochu nedocházelo.

JanaDor
06.07.2017 4 z 5

Tento díl se mi zdál slabší. Ale stále je to vtipné, místy bláznivé, má to šmrnc a v určitých situacích najdeme i poučení. Někdy je to tak nepravděpodobné, že je to blbost, ale proč ne? Je to vymyšlený příběh. V každém případě dětem čtení Poseroutky neublíží a v tom lepším je pobaví a budou chtít číst další příběhy, kde je více písmenek a méně obrázku.

LordMikes
01.07.2017 4 z 5

Tento díl byl trochu horší než ostatní, protože jak psali, že začne dělat hororový film až na stránce 193 a přitom to vypadalo, že to bude zápletka, ale mně se zdálo že ne. A taky vypadalo, že tu videokameru našel náhodou, jenže ji našel záměrně a taky, že ji najde ve sklepě a ne ve skříni. No nic dal bych 3 a půl

Dajda
14.06.2017 5 z 5

Autor opět nezklamal! :-) Jak může jedna malá lež uplést obrovskou pavučinu problémů? :-)

Viki0
11.06.2017 4 z 5

Další díl ze série byl podle mě trošku horší. Začátek mě sice pobavil, ale ke konci byl děj dle mého názoru stále nudnější. Je to první díl z této série, kterému musím něco vytknout, proto 4 hvězdy.

Zornaddie
08.06.2017 5 z 5

Jedenáctý díl? To už musí ztrácet vtip...
OMYL! Tahle knížka je úžasná. Vtipná je hodně a když se u nějaké knížky směju nahlas (jako, že jsem se smál) tak je to záruka kvalitní knihy (a nebo záruka toho, že je to tak špatné, až se směju.)

Bar16
04.06.2017 4 z 5

Oddechovka. Je super, že Jeff Kinney měl tento nápad, fajn knížka pro děti :-)

eletrika03
01.06.2017 5 z 5

Úžasný spisovatel, který dokáže pobavit. Přečtené za jeden večer. Už se těším na další díly.

Kakajko
31.05.2017 4 z 5

Čím dál lepší, těším se na další díly!

buldozer5
15.05.2017 5 z 5

Jeff Kinney se zase jednou překonal :-) Za mě skvělá kniha, u které jsem se i několikrát zasmál. A mimochodem, také jste si všimli, ze s každou novou knihou stoupá i kvalita? Od šestky se mi tahle serie začíná zamlouvat. V Americe bude v srpnu vycházet dvanáctka, tak se těším, co to bude :)