Výlet za všechny peníze

Výlet za všechny peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249070/bmid_denik-maleho-poseroutky-9-vylet-za--xFM-249070.jpg 4 436 77

Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Long Haul , 2014

s1ombrehimawari
16.08.2020 4 z 5

Už to byla zase ta veselá Gregovina. Akurát ty obrázky jsou pěkně unylé a repetitivní. Ale sranda byla tu zas ju. Amerika je temné a strašidelné místo, brrrekeke.

Knihomolka506
26.06.2020 5 z 5

Forma: audio. Další zajímavé (prázdninové) dobrodružství jedné americké rodiny. Malý Greg si píše deník s humorem o to, jaké to je jet jako rodina na prázdniny. Jak to dopadne a co všechno v autě během cesty stane? Tohle nebudou jenom tak obyčejné prázdniny, ale jízda na horské dráze!

StarPopcorn
29.05.2020 5 z 5

Katastrofický výlet rodiny Heffleyů je jeden z nejsmolnějších dílů vůbec

0239
18.02.2020 4 z 5

Zábavná kniha pro děti

daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Nejlepší kniha na světě.

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Pravděpodobně nejslabší Gregova zpověď, ale v porovnání s hrůzným filmovým zpracováním se stále jednalo o příjemné “počteníčko”. Celé trochu pochybné dobrodružství zachraňovala animace, bez níž by hlavně právě rodinný výlet Heffleyů nestál skoro za nic.

Ivka14
02.12.2019 4 z 5

Kdo chce začít číst v angličtině doporučuji začít tímhle. Já začala tímhle a určitě se moje angličtina zlepšuje. Oddechové a vtipné čtení s lehkou angličtinou.

AliDur
05.08.2019

Je to super knížka. Přečetla jsem ji za tři dny. Je tam spousta obrázků takže se čte hodně rychle : )

mysik612
22.06.2019 2 z 5

Nic ve zlém, ale tenhle díl už byl moc. Dobře, v ostatních dílech bylo těch trapasů tak akorát, ale aby vystoupili z auta a hned se něco stalo, to už je až příliš nenormální.

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Didi15
15.01.2019 5 z 5

Synovi se to líbilo a řekl mi, že si to mám přečíst také a tak jsem si to přečetla a dost jsem se zasmála. Vtipné, chápu, proč se to dětem tak líbí :)

heliiinka
06.01.2019 4 z 5

Groteska, absurdní a na zasmání. Jako vždy zábava na odpoledne a za pár dní už nevíte, o čem to bylo.

Antonella
27.12.2018 5 z 5

Tomu říkám pořádná smůla!
Ale jinak skvělý díl.

Netopyr07
17.12.2018 5 z 5

Chachacha... tak tento díl mě vážně bavil. Sice ke konci už toho bylo moc, ale to bylo jen asi 20 stránek. Zasmála jsem se i nahlas. Možná mám období, kdy mi stačí málo cha cha cha...

Xylitka
24.11.2018 5 z 5

Tento díl byl pode mě nejvtipněší. Hodně je to založena na zákonu schválnosti a to se mi hodně líbilo, protože v existenci zákonu schválnosti věřím.

sola_lupa
31.08.2018 5 z 5

V tomto díle platilo staré známé - co se může pokazit, to se i pokazí. Podle mě se jedná o jeden z nejlepších dílů Poseroutky.

TimeLord
26.08.2018 5 z 5

Najlepší diel zo série! Dosť som sa nasmial

KattyAnnyCte
29.06.2018 5 z 5

Čtu poseroutky od začátku série a tenhle díl byl zatím nejlepší co jsem kdy četla. Prostě super kniha! Přečíst!

Kačkaknihomol
28.01.2018 3 z 5

Ano, ano jsem šílenec, který čte braky, který se mu nelíbí, ale byl to dárek od babičky! A tohle bych prostě a jednoduše svý milovaný babičce nemohla udělat, když mě to přečtení stojí jen hodinku času! A řeknu vám jedno, tohle vážně nebylo tak hrozný. Jasně pořád je tu ten primitivní humor, nad kterým jsem se několikrát i zasmála, (aneb stává se ze mě drbající se opice) ale co autorovi musím přičíst k dobru je to, že se konečně držel tématu. Ano, náš milovaný Jeff Kinney, který dělá ty pitomý "zpátky do minulosti" se konečně držel tématu. A já se jednou u poseroutky konečně zasmála (přestože si po dvou dnech nepamatuju polovinu děje, ale pšššt). Nebo jsem až nějak odporně sluníčková, jo asi tím to bude.

Péťa.Š
20.12.2017 5 z 5