Staré dobré časy

Staré dobré časy https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290985/bmid_denik-maleho-poseroutky-10-stare-do-YHK-290985.jpg 4 381 57

Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Old School , 2015

simi28
02.10.2016 4 z 5

Milá kniha, kterou jsem přečtla tak za 2 hodiny:). Nicméně musím říct, že to není nejlepší kniha na světě. Čte se ale dobře a na pobavení je úžasná. Určitě si přečtu další díl.

kuba2006
17.08.2016 5 z 5

Skvela kniha ,denik maleho poseroutky nikdy nezklame.Pekna a vtipna kniha.

Red-Donald
07.08.2016 4 z 5

Taková čistěc oddychová záležitost. Neurazí.

happy-smile
06.08.2016 4 z 5

Ano, staré dobré časy se opět vrátily. Devítka se držela jednoho příběhu, tentokrát nám autor servíruje různé epizodky, není to ale ničemu na škodu. Poseroutka holt pořád baví, to jsem zvědavá, jak dlouho mu to ještě vydrží.

JmenujiSeZuzla
02.08.2016 2 z 5

Nevím jestli jsem jediná,ale tento díl mi na rozdíl od minulých dílů, přijde jakoby bez příběhu. Nějaký vtip atd. ale kdybych měla srovnávat s minulými díly, tak je tento pro mne zklamáním ☹️

bookwoman
18.07.2016 5 z 5

Četla jsem všechny Deníky malého poseroutky, a jak už to tak bývá ani tady tento nezklamal. ;-) Měl zajímavé téma a byl zase propracovaný do podrobností ( např. příběh o víčku od pasty).Už se těším,až vyjdou další Deníky.

Ellissabeth
17.07.2016 3 z 5

Vtipné a milé téma. I když nejsem cílová skupina, byla jsem zvědavá. Rychle čtená kniha. Myslím, že pro děti moc hezké čtení. Možná časem přečtu i jiné díly.

Dakarianna
14.07.2016 5 z 5

Povedený díl:)

LordMikes
07.07.2016 4 z 5

Jeden z nejlepších poseroutků, co jsem kdy četl a doufám, že příští rok vyjde další díl!

Knižní střípky
24.06.2016 5 z 5

Nejsem cílová skupina, nicméně jsem máma dcery, která si třeba jednou bude chtít Poseroutky přečíst a jak jsem zde již dříve psala, nebude mi to vadit.....je pravda, že většina dílů mě coby dospělého nezaujala, nicméně chápu, proč se dětem líbí....čestnou výjimkou budiž tento a devátý díl, které mě opravdu bavily....velmi mě také baví Gregova máma, trošku se v ní vidím, proto jsem ráda, když mohu trochu nahlédnout do vnímání z pozice dítěte, co říká Greg na máminy "ulítlé" nápady, trocha sebereflexe nikomu neuškodí:-)a Gregovy zážitky z farmy ty také neměly chybu

JanaDor
19.06.2016 5 z 5

Vím, že Poseroutka není hodnotné čtivo, ale úplně chápu, proč se dětem tak líbí. Je to psáno z jejich pohledu, připomíná jim to vlastní myšlenky. K tomu je to vtipné. Textu je na stránce málo, protože jsou tam i obrázky a tak se kniha čte rychle. Což taky pomáhá v oblíbenosti čtení. Celkově bych to dětem doporučila. Ne všem se to bude líbit. Nečtenáři pochopí, proč číst. A ti co rádi čtou, ti se sami rozhodnou, jestli je to bude bavit nebo ne. Jedno je jisté. Je to sranda.

MALDY0007
05.06.2016

101% jako vzdy neuveritelny pribeh jak rikal od vicka na pastu az po hiszorku o silasi drápovi

bakjo95
30.05.2016 5 z 5

Od víčka na pastu na zuby až k autu ve škarpě, jako vždy Poseroutka nezklamal! 100% - Doporučuji

buldozer5
23.05.2016 5 z 5

Taky se těším na 11. díl. Desítka mě velmi zaujala(dokonce myslím, že je to podle mě nej kniha z této série). Do hodnocení jsem dal 5 hvězdiček.

Liliana2006
22.05.2016 5 z 5

desítka je opravdu cool možná nejlepší kniha s této série těším se na 11 díl.

David_Vesely
16.05.2016

Knihu jsem přečetl za hodinu a půl a prostě tuto knihu, tohoto žánru nic netrumfne! Sranda, ponaučení, prostě všechno!
Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/05/recenze-na-knihu-stare-dobre-casy.html

I_love_books
15.05.2016 4 z 5

Možná to bylo mnou, možná tou knihou, ale tento díl mi oproti předchozím přišel trochu slabší. Stále byl dobrý a vtipný, jen to nebylo stejné jako předtím.
Jsem zvědavá, kolik ještě bude dílů. Bojím se totiž, aby to Jeff Kinney s počtem dílů nepřehnal a nezkazil tím tuto dobrou sérii.
Taky se mi stalo, že zrovna ve chvíli, kdy jsem si pochvalovala, že v knize nejsou překlepy, objevila jsem "íkal" místo "říkal".
Knize dávám čtyři hvězdičky, možná jí dám i pět, až si jí přečtu podruhé.
Deníky malého poseroutky mám ráda, je to lehké a zábavné čtení.

deníky humor komiksy spolužáci školní výlety

Jeff Kinney (p)
americká, 1971
2009  83%Deník malého poseroutky
2011  84%Psí život
2016  85%Staré dobré časy
2011  84%Ošklivá pravda
2012  85%Ponorková nemoc

Kniha Staré dobré časy je v