Rodinný úlet

Rodinný úlet https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404388/bmid_rodinny-ulet-HCE-404388.jpg 4 269 43

Greg Heffley a jeho podarená rodinka sa vybrali na veľký výlet. Rozhodli sa, že pred zimou a predvianočným zhonom ujdú do hotela na tropickom ostrove, aby vychutnali zaslúžený oddych a pohodu. Pár dní v raji by s vystresovanými Heffleyovcami malo urobiť zázraky. Rodinka však čoskoro zistí, že „raj na zemi“ je v skutočnosti iný ako v reklame. Hrozí tam úpal či pokazený žalúdok a všade striehnu jedovaté potvorky. Môže sa dovolenka napriek všetkému vydariť, alebo dopadne katastrofálne?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Getaway , 2017

nakavusterezou
09.10.2023 3 z 5

Mně to prostě (i vzhledem k mému věku - 27) baví :D

haki34
26.12.2022 4 z 5

ježíšková...jeden z vydařených pooseroutků, řekla bych...vůně moře, kokosů, připálené kůže, krému na opalování...a nebyli by to Heffleyovi, takže dovolená snů to asi nebude ;) a..pavouka v pantofli bych faaakt nechtěla najít !!!
pro dospěláky jednohubka na hodinkové listování...

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Super! Opět naprosto božské!

Mistři
24.03.2022 5 z 5

Moje první knížka z této serie kterou jsem četl. Proto se mi asi taky nejvíc líbí.

1evca1
01.02.2022 4 z 5

Tento díl patřil k těm co mě pobavily. Rodina Heffleovi o Vánocích vyrazí na tropický ostrov a tam...Jenom tahle věta vás pobaví a vy si řeknete: ,,Tohle si chci přečíst.'' Velmi vtipná kniha. Určitě doporučuji. Kniha spíš pro děti (kluky i holky).

Pert
28.01.2022 5 z 5

Nádhera, trochu mi to připomnělo naši dovolenou. Také se nám jeden kufr ztratil, ale my ho naštěstí dostali na hotel do pár dnů.

DK197
09.12.2021 5 z 5

AUDIOKNIHA: Ačkoli jsem tři díly za sebou číst neplánovala, neodolala jsem námětu letní dovolené. Ona ta změna prostředí sérii vážně pomáhá. Odehraje se tu spoustu nových komických situací... Je to milé, trochu ztřeštěné... A tak to má být. Možná jsou ty hvězdičky v plném počtu trošku slabší, než jindy, ale jo, užila jsem si to. A chci k moři!

Elulilinka1
11.07.2021 4 z 5

Milá letní oddechovka️.

Lucissia
02.07.2021 5 z 5

No, nedivím se, že se tyhle knížky synovi tak líbí. Tento díl je fakt zábavný. :-)

VeruMalfoy
19.04.2021 5 z 5

Tak tenhle díl mě hodně bavil, daleko víc než předchozí. Opět je znát, že se děj odehrává většinu knihy jinde. Tentokrát s rodinou vyrazíme k moři a řekla bych, že důvod, proč jsem si to tak moc užila, je mimo jiné fakt, že teď nemůžeme nikam cestovat.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Laf
14.08.2020 4 z 5

Super oddychová kniha... :)

Frida12
14.08.2020 4 z 5

Vtipná a zábavná kniha, jenom ten konec se mi nelíbil

daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Dobrá kniha,hodně vtipních věcí.

Terrez93
26.09.2019 3 z 5

knížka je hodně oddechová, některým scénám jsem se od srdce zasmála, ale jiné mi přišly, až trapné.. každopádně zasmála jsem se na odpoledne super :)

HockeyGirl
19.08.2019 5 z 5

Další díl deníku malého poseroutky jsem dostala na Vánoce. Jakmile jsem dočetla Meč severu, začala jsem číst tuhle knížku. Vždycky ji mám během pár dnů přečtenou a stejně to bylo i u tohohle dílu. Měla jsem ji přečtenou jedním dechem a moc se mi tyhle deníky líbí. Jsou super, vtipné a s obrázky, takže se to čte dobře a není to ani moc nudné. Viděla jsem tři díly, které jsou i zfilmované a doufám, že budou i další, protože je to fakt sranda. V tomhle díle se rodina vydá za teplem, když jsou zrovna Vánoce. No a aby to nebyli oni, i na tropické dovolené se jim stanou nějaké nepříjemnosti, které ale končí vždy nějakou srandou, takže se nemusí bát, že vás to bude nudit a nebudete chtít ani knížku dočíst. Já osobně jsem četla už všechny deníky a můžu jedině doporučit. Někdo může říct, že je to pro děcka, ale věrte mi, že i já jakožto dospělá si je moc ráda přečtu a nevadí mi to.

AliDur
16.05.2019 5 z 5

Je to super knížka

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Antonella
13.01.2019 4 z 5

Celkem dobrý, četla jsem i lepší poseroutky, ale taky se mi to líbilo.

rarášek
10.09.2018 5 z 5

Opět je to jednou zase zábavný díl poseroutky. Myslím, že tomuto dílu prospělo, že se neodehrávalo v jejich typickém prostředí (domov, škola), ale na rodinné dovolené v cizí zemi. Velmi jsem se pobavila. :D