Radosti zimy

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají!
Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život. Dokážou navázat důležitá spojenectví a vyhnout se zradám? A co až sníh roztaje? Stanou se z nich hrdinové?

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390609/denik-maleho-poseroutky-radosti-zim-MUz-390609.jpg 4.366

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 13.

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno · CooBoo

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:9788075446695

Kniha Radosti zimy

radus

Za mě malinko slabší než ostatní díly, ale pořád dobrý. Co by taky autor měl pořád vymýšlet za koniny, že? Jako oddechovku doporučuju.

Netopyr07

Jako vždy dobrá oddechovka. Ale jsou lepší díly :-)

TimeLord

Po predchádzajúcich troch dieloch som si hovoril, že už z toho asi pomaly vyrastám, pretože ma už nebavili tak ako kedysi. Ale pri konci tohto dielu, pri „snehovej bitke", som sa dosť nasmial, takže vidím, že to stále ešte pre mňa je :D

Kiwi328

Jako vždy Jeff Kinney překvapí mě a mé kamarády. V každém díle něco nového. Jen tak dál!
Jen na Dášenku to pořád nemá, to je klasika. ;-)

Lachtaan

Začínám se domnívat, že stejně nesmrtelná jako tahle série je i autorova vynalézavost. Pořád mi v 75% připadá, že se pohybujeme v těch inovativních vodách první trilogie. Sem s dalším dílem!

postrach

Co říct?Další dobrá kniha dobrý díl tohoto autora.I když jsou knihy psány pro děti a dospívající.ráda si poseroutky kupuju a ihned čtu.

Antonella

Tyjo divím se, že autor má pořád nápady. Ale jinak skvělý díl.

JanaDor

Deníky malého poseroutky čtu ráda. Je to zpestření a hodně mě baví jeho máma, která je mi sympatická. Ani v tomto třináctém díle nezklamala, i když jí tam byl dán velmi malý prostor, proto mě to mrzelo. Celkově tento díl byl pro mě slabší než díly předešlé.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

zima

Jeff Kinney