Radosti zimy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají! Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život. Dokážou navázat důležitá spojenectví a vyhnout se zradám? A co až sníh roztaje? Stanou se z nich hrdinové?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390609/big_denik-maleho-poseroutky-radosti-zim-MUz-390609.jpg 4.3120
Série:

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 13.


Žánr:
Humor, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

The Meltdown, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Radosti zimy

Kačka2006
10. října

Deník malého poseroutky je moje nejoblíbenější série. Vždy mě pobaví a zvedne náladu. V tomto dílu se vše odehrává v zimě a Greg má obavy ze všeho, třeba jako že bude mít omrzliny a ,,přijde o nos". Když školu zasype sníh, vše se promění v jedno velké bojiště a všichni ,,bojují o své životy". Až sníh roztaje, rozhodně se o vítězi. Tento díl mě opět moc bavil, a možná je i jeden z mých nejoblíbenějších dílů.

Lucissia
01. srpna

Synovi se líbila, a mně celkem taky. :-)


Adelhyskova
21. března

Já knížku četla v anglickém originále abych si procvičila angličtinu a byla to dobrá volba, protože jazyk není nijak složitý. Pro úplné začátečníky to asi není, ale pokud už nějaké základy máte, nebudete mít problém (já jsem úroveň A2-B1 a zvládla jsem to s přehledem). Knížka je typická oddechovka u které můžete vypnout a zasmát se nad příběhy co se Gregovi dějí, takže pokud tohle hledáte, můžu vám knížku (a i celou sérii) jedině doporučit.

medlovice
01. března

Typický poseroutka. Bojí se zimy , omrzlin a vůbec zimu nenávidí . Teda až dojde na zimní hry se vším všudy, se soubojem a bojem o přežití ,je to jako by rodiče vymřeli a nikdo děti nehlídal, školní autobusy neexistují a všechno je jak má být.

bea.mari
09.11.2020

Je to hodně vtipná knížka. Například tam jeden kluk (Gregory) říkal, že nechce mít omrzliny na nose, protože člověk bez něj vypadá fakt divně. A pak tam bylo, že nechce přijít o ucho. Pan učitel se zeptal toho kluka Gregoryho: "Pane Heffley, máte domácí úkol?" A Gregory řekl: "Cože?"

Renda698
08.11.2020

nádhera krása

Laf
24.08.2020

Jako vždy je to příjemná oddychovka, u které se každý zasměje.

Anet012
13.05.2020

nevíte někdo, na jakou školu Greg chodí? jestli na základku nebo na střední...

1