Piate koleso na voze

Piate koleso na voze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247892/bmid_dennik-odvazneho-bojka-7-piate-kole-iTZ-247892.jpg 4 569 54

Keď je šťastie unavené, sadne aj na... no, Greg Heffley dúfa, že aj naňho. Na Valentína sa chystá tanečný večierok a celá škola je hore nohami. Veľký deň sa blíži a Greg si zúfalo hľadá tanečnicu. Utešuje sa jedine tým, že ani jeho najlepší kamoš Rowley nemá bohvieaké šance. Keď sa naňho nečakane usmeje šťastie, získa partnerku a Rowley skončí ako piate kolo na voze. Lenže za jediný večer sa môže stať kadečo a človek nikdy nevie, koho zasiahne Amorov šíp.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Third Wheel , 2012

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Pejuška
12.02.2019 4 z 5

vtipné a oddechové jako vždy

heliiinka
27.12.2018

Konečně vtipný díl, kde nejsou jenom Gregovy dětinské vylomeniny. Zabaví na dvě hodinky.

ElikaBendova
10.09.2018 4 z 5

Greg nám dospívá! Po těch dovu slabších dílech tu máme konečně něco lepšího. Tohle se mu povedlo.

Mygli
02.09.2018 5 z 5

Ze sedmi zatím přečtených poseroutku je pro mě právě tento nejlepší. Od začátku do konce jsem se chlámal jak zkárovaná opice ;-D

sola_lupa
12.03.2018 3 z 5

Greg nám očividně začal trošku dospívat, ale pořád mu jde jen o sebe, takže to nakonec zkazí a Rowley je král.

Kačkaknihomol
23.01.2018 3 z 5

Jelikož jsem se nějak chtěla zbavit té hromady nepřečtených knih, pustila jsem se do poseroutky, protože přeci jen, co je brakovějšího a oddechovějšího než právě tyhle deníky? Nechci se opakovat, jak jsem ale u minulých dílů psala, je to pořád podle toho samého vzorce, kdy se Gregovi stávají různé patálie (vata), a hlavní téma asi nad touhle knihou levituje, protože ho tam téměř nikdy nevidím. Téma je sice hezký, ale je tady zase vata, navíc je to spíš o Gregovi a jeho marném pokusu najít si nějakou holku, než o samotném plesu. Tahle kniha má štěstí, že jí komentuju hned po jejím přečtení, zítra bych si asi vzpomněla jen na polovinu děje. No jo, ale přeci jen, takové už deníky poseroutky jsou- těžko zapamatovalné, jelikož jsou průšvihy nesnesitelně podobné, ale na druhou stranu oddechové, na takové léto ideální.

Péťa.Š
28.12.2017 3 z 5

Super kniha, hezké ilustrace. Vtipné jako vždy.
Přečtené za hodinku :)

Péťa.Š

Lucy1905
01.10.2017 4 z 5

Díl zaměřený především na problémy vztahů.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

super stejne jako vsechny dily

Pítrs005
05.03.2017 5 z 5

Nejhezčí díl poseroutků!!!

Knižní střípky
01.05.2016 1 z 5

Nevím, no, nejsem cílová skupina, četla jsem to jenom ze zvědavosti, abych udělala radost kamarádčinu synovi a také, abych si udělala aspoň trochu představu o tomto současném fenoménu, jelikož mám doma 7-letou dcerku, ale budu se snažit, aby šla jinou knižní cestou, nemyslím si, že by jí četba Poseroutků byla v něčem přínosná....snad jen v tom negativním slova smyslu, že by si uvědomila, jak se kamarád k druhému kamarádovi určitě chovat nemá, že Gregův přístup k povinnostem opravdu není ten správný atd....po přečtení jsem si pak nadávala, že i těch 50 min, které mi trvalo knihu přečíst bylo zbytečně promrhaných a mohla jsem je využít mnohem užitečnějším způsobem

Daniel312
08.03.2016

Super díl poseroutky zase válí.

Patapuf
21.02.2016 4 z 5

Sebestředný poseroutka se rozhodne najít si holku...

Liliana2006
17.01.2016 5 z 5

super nej nej nej nej nej
Rouli je dobrej..

JoMan
07.01.2016

Kniha Deník malého Poseroutky: Ponorková Nemoc je o tom jak Greg Heffley prožívá dobrodružství se svím nejlepším kámošem Rowleyem. Vánoce se blíží a Greg se snaží chovat nejlíp jak umí, ale jak dlouho vydrží? Mně se celá série Deník malého Poseroutky hodně líbí. Knížka byla srandovní s velikém mixem humoru a také napětí ktará nedovolí vám položit knížku až jí dočteš. V knize mají komicky formátované obrázky které vám přesně ukázují jak to vypadá když Greg něco udělá. Knížka má rychlé tempo a byla zábavní si ho přečíst.

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Miluji "poseru" :)

Lolaniky
29.09.2015

super knížka

MartinaF
06.04.2015 4 z 5

Vtipné, milé, oddechové. Už chápu, proč na něj bývá v knihovně fronta jak na banány. :-)

bookwoman
27.01.2015 4 z 5

Dobrý vtip je vtip,kterému se všichni zasmějou,téhle knize se skoro všichni smějou.Proto je to úplně super kniha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komu se kniha líbila ať dá palec nahoru!!!