Fakt smůla

Fakt smůla https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204303/fakt-smula-204303.jpg 4 479 56

Gregu Heffleymu ujíždí půda pod nohama. Jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson se na něj vybodnul a najít si nové kamarády bude fakt fuška. Aby obrátil štěstí na svou stranu, Greg se rozhodne, že zariskuje a nechá svá rozhodnutí na náhodě.

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Hard Luck , 2013

Patapuf
21.03.2016 4 z 5

Nápad s koulí byl fakt dobrej... Opět to není nic u čeho by jste se váleli smíchy po zemi a jsou tam místa, která rozesmějí....

Mixxa
26.02.2016 3 z 5

Nebylo to špatné, pobavilo to sice o trošku míň, ale i tak se mi knížka líbila.

TaLu
12.02.2016 5 z 5

Od sedmého dílu začínám přicházet Gregovi víc a víc na chuť, jako by se jeho - nepříliš následováníhodná povaha - proměňovala.
Nejprve mi kromě smíchu začalo být u knih chvílemi tak nějak hořko - sladko, jako by se mi silněji vracely vzpomínky na dobu dětství a dospívání, kdy nás dospělí nemohli uchránit před negativními prožitky, a co všechno nás v té době formovalo ve vztazích.
A v tom všem, čemu je Greg vystaven, hledá dost odhodlaně svou cestu - sice cestu nejmenšího odporu za použití, či využití všeho a všech kolem, ale už tam častěji a častěji probleskují i jiné jiskřičky.
Velký plus za to, jak obnovil přátelství s Rowleym !
Už nejsi Gregu jen vtipný a bezvadně malovaný, ale už jsi mi i bližším :o)

Liliana2006
08.02.2016 5 z 5

dobrý suprový vynikající posera nikdy nezklame nikdy

Wendysek
15.12.2015 5 z 5

Opět bezva díl :D

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Miluji "poseru" :)

Legáček
08.07.2015 2 z 5

Poprví mě to nebavilo,ale pak jo.

Dormar
10.01.2015 5 z 5

Už se těším na nový díl. Deník malého poseroutky zbožňuju. Mám ho vždycky přečtený do týdne a ilustrace jsou dokonalý.

KLHannah
27.12.2014 4 z 5

Hezká knížka na dvě sváteční odpoledne...

Marisa
06.07.2014 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Nemá cenu dál rozebírat detaily. Skvěle napsaná a vtipná. 5* :-)

Anya
05.07.2014 5 z 5

Tak to je ten nejlepší díl XD

Hačík
20.06.2014 4 z 5

Celkem dobrá

Varjohukka
13.06.2014 4 z 5

Stále mě poseroutka baví :)

JanaDor
02.06.2014 4 z 5

Děti poseroutka baví a chtějí další díly. No jasně, že je baví, když je z větší části vtipně ilustrovaná. I já jsem ji měla za necelé dvě hodiny přečtenou a to má 217 stran. Text je jednoduchý a píše ji sám malý kluk Gregory. Chování Gregoryho bylo někdy dětsky sobecké – to je v pohodě, ale mohlo z toho pramenit větší poučení, které mi tam chybělo. Ale to by možná už ty nečtecí děti nebavilo. To je těžké říct, co je lepší. Děti jsou rozdílné – to je logické. A tak docházím k závěru, že je fajn, že jsou i knihy tohoto typu, které s pomocí obrázku podněcují dětskou fantazii.

Teraslík
25.05.2014 4 z 5

Nejsem zrovna fanda deníku malého poseroutky, ale tento díl se mi celkem líbil.

barborka:-)
23.05.2014 5 z 5

opravdu dobrej díl ale pořád si mislím ,že nejlepší je páté kolo u vozu