Deníček moderního fotra

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/227338/denicek-moderniho-fotra-q5L-227338.jpg 3.5807

Deníček moderního fotra (1.)

Humor, Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Deníček moderního fotra

pepe666

Jó líbilo se mi to. Není to pro nikoho, kdo nemá děti a není to pro nikoho, kdo nemá rád černý humor. Nedá se to přečíst naráz. Vždy když už jsem si myslel, že je to pořád to samé dokola, tak mě rozesmál. Jako odpočinková četba, pár stránek před spaním, doporučuji.

miuk

Hm, vtipné jen trochu, moc tlačil na pilu.

Romžiry

Humorně a s nadsázkou popsaný rok muže na mateřské, ale příspěvky na FB a Blogu jsou mnohem humornější, Škoda

tlllk

Aj sebairónia ma hranicu. Neviem kto má byť cielovka, možno klub feministiek či slobodných matiek hľadajúci dôvod na vyhubenie mužskej populácie, ale tento Pat&Mat skrížený s mr. Beanom s humorom postaveným "som úbožiak , dieťa ma ignoruje, žena mnou pohŕda" k tomu dáva legitímny dôvod. Kniha mala svetlé miesta, ktoré vylúdili úsmev, ale následne to zabila tým najhorším klišé .

Pavlína79

Tak drsné, až je to vtipné ... ale ani nadhled a láska (pokud čte člověk mezi řádky) tomu rozhodně nechybí.

LadyHip

Blog, respektive facebookové příspěvky, mě baví mnohem víc. U knížky jsem měla pocit, že se dokola opakují ty samé vtipy, stejné narážky, stejné situace.
Na druhou stranu, neštěstí druhého vždycky potěší a to vědomí, že tenhle masakr člověk (rodič) neprožívá sám, je k nezaplacení.

Vincenzoci

Musím říct, že jsem se dost nasmál. Bylo vidět, že je něco přikrášlené a něco absurdní, ale jinak dobrý. Bral jsem to jako oddechovku a také to tak posloužilo. Jen těžko říct, kolik toho bylo reálného...

bonomi

Příjemná oddechovka, líbil se mi styl humoru. Nicméně, dávám 3/5, protože 4 a 5 dávám knihám, od kterých se nemůžu odtrhnout, nebo se mi od nich nechce odcházet. U této by se nic nestalo, kdybych ji přestala číst v půlce a už se k ní nevrátila.