Den co den

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174949/den-co-den-174949.jpg 4.2683

Den co den 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Every Day, 2012

Kniha Den co den

KateTheBlogger
25. listopadu

Nápad je naprosto geniální. R. jsem tedy neměla od začátku ráda, protože narozdíl od A soudí lidi podle obalu... zatímco A neosudí, neodsuzuje, chápe lásku takovou jaká je...na svůj věk je velmi vyspělý a má vše srovnané. Zkrátka a dobře, knížka rozhodně stojí za přečtení. Už jen kvůli nápadu.

Kacennnka
04. listopadu

Nápad naprosto geniální. Příběh je spíš nenáročné proplouvání neobyčejným životem, kde na vás nečeká moc zvratů. Víc než osud hlavních hrdinů by mě zajímaly životy těch, v jejichž těle se A ocital. Ale jako oddechová jednohubka je to fajn.

Aggie.

Vážně zajímavý nápad, bavilo mě dozvídat se víc a víc o tom, jak to celé funguje a líbil se mi i konec, i když mi přišel smutný. Musela jsem o knize ještě dlouho přemýšlet. Bylo mi hlavního hrdiny opravdu moc líto.

Bebe2004

Geniální kniha! Nádhera. Ale s očekáváním jsem se podívala na film, ale ten je opravdu strašný. Jiné postavy, hodně zkrácené,...

Anicka152

Dílo jsem četla v angličtině. Příběh mě zezačátku velmi nadchl. Myšlenka převtělování a zamilování se do člověka, kterého nemůže mít mě oslovila. Po několika kapitolách mě ale posedlost Rhiannon velmi omrzela. Chápu, že A nemá nic jiného na práci, nemá jiné přátele, ani povinnosti, ale každým slovem ji opěvovat a věnovat každou minutu jenom jí? To si může podat ruku s Wertherem od Goetha.
Myšlenka pěkná, ale zpracování nic moc.

Marcel7

Den co den je vše jinak. Den co den jste někým jiným. Den co den jste někde jinde. Den co den je bez Rhiannon těžší a těžší. Z této knihy stříkají emoce. Nešťastná láska, odloučení, zoufalost, to vše procítíte. Museli jste někdy nedobrovolně opustit milovanou osobu? Milovali jste někdy osobu, u které jste věděli nebo stále víte, že nikdy nebudete moct být spolu a že láska by vůbec neměla být aktuální otázkou? Přesto přese všechno jste se ale neubránili pocitům? Lásce? Osamění? O tom tato kniha je a všechny emoce vychutnáte do poslední kapky. Každý si v této knize najde svůj osobní příběh. Protože den co den se životní příběh mění.

Sariklen

Nemůžu si pomoct, ale víc hvězdiček dát nemůžu. Originální nápad, ale atmosféra, která na mě z knihy sálala, mi nedovolila si knihu užít, ani z ní mít dobrý pocit. Jako bych všechno četla a vnímala přes tmavou hustou nepropustnou mlhu. Přesto jsem byla v zajetí příběhu a přečetla knihu na jeden zátah. Z jedné strany proto, že jsem chtěla vědět, jak to dopadne a z druhé strany, že jsem to chtěla mít za sebou. Když už jsem to jednou rozečetla a na stole mám druhý díl... Ale byly momenty, kdy jsem přeskakovala. Děj často stagnoval a nikam se v zásadě neposouval. Nedokázala jsem si vytvořit vztah k postavám, radost postav mě nechávala chladnou. Objektivně tam bylo hodně zajímavých a poučných věcí, ale nedokázala jsem je přijmout. Atmosféra knihy dělá nejvíc. Jsem zvědavá na další díl, nepředpokládám, že se mi bude číst líp, ale kdy už nic, zajímá mě, jak bude pokračovat děj.

Veruu95

Tuhle knihu jsem měla snad víc než rok v "Chci si přečíst". Buď mi nepřálo štěstí v knihovně a byla zrovna půjčená, nebo jsem vždy dala přednost nějaké jiné.

Dnes jsem však knihu přečetla a byla fakt skvělá! Moc se mi líbil styl psaní, četlo se to úplně samo. Příběh byl také skvělý a já jsem si A hrozně oblíbila. Jsem zvědavá, co bude v další knize série. Hned se do ní pustím. :)