Den co den

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174949/den-co-den-174949.jpg 4.1757

Den co den 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Every Day, 2012

Kniha Den co den

a.r.nick

Jsem spíš zklamaný - to, že má někdo schopnost prožít každý den v těle někoho jiného, mi přišlo jako skvělý potenciál, který zůstal nevyužitý. Zase se ale díky tomu, jak to bylo pojaté, dají rozvíjet úvahy na téma, jak úzce spolu vlastně souvisí zamilování se a vzhled/fyzická přitažlivost dané osoby. Hrdina mi každopádně přišel tou Rhiannon až příliš posedlý, na to, že ji vlastně skoro neznal; a nebo možná nebyla její postava vykreslená tak dobře, abych mu tu jeho posedlost uvěřil ;-). A chvílemi mi v té své snaze ji přesvědčit, že by mu (resp. jim) měla dát šanci, přišel až sobecký... Takže nesympatičtí hrdinové, nevyužitý námět - ty dvě hvězdičky dávám asi za tu originalitu jako takovou, co se týče toho "neovlivnitelného přeskakování duše do těl".

badliar_id

Po filmu jsem se na knihu těšila, ale bylo to pro mě zklamání. Vůbec mi kniha nesedla a čtení mě ani nebavilo, což mě mrzí protože kniha má fakt dobrý a zajímavý námět, ale mně to nějak bohužel nesedlo.
Navíc mě strašně štvala Rhiannon a její chování.
Další díly si už nejspíš nepřečtu, protože po tomhle dílu o to nemám nějak zájem.

Windovska

Bezpochyby moje oblíbená knížka, spoustu mi toho dala a i po několikáté se k ní zase ráda vrátím :)

petuzla5591

Ke knize jsem se dostala náhodou a vůbec nic od ní neočekávala. Příběh mě však chytl od prvních stran a nemohla jsem knihu odložit. Hlavní hrdina mě hodně bavil.

hanjana

Re-readig po 6 letech. Nah, poprvé se mi to líbilo moc, ale tentokrát jsem byla spíš až frustrovaná, jak strašně divně to skončilo. Celou dobu jsem si pamatovala konec, který ale nakonec vůbec nebyl?! :D Zvláštní.

MonaP
31.12.2020

Kniha daleko lepší než film

Knihovnice226
24.12.2020

Kniha mě naprosto vtáhla do děje. Oceňuji nejen nápad na děj, ale také hluboké úvahy hlavních postav se spoustou cenných myšlenek.

Alnima
06.11.2020

Tato kniha je určitě originální a milá. Asi toho moc nezanechá, ale ráda jsem si ji přečetla.