Den co den

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174949/den-co-den-174949.jpg 4.1703

Den co den 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Every Day, 2012

Kniha Den co den

chrastitko

Velmi oceňuji úžasný nápad autora.
Bohužel mou velkou chybou bylo , že jako první jsem zhlédla film a až následně si přečetla knihu, tudíž celou pointu příběhu jsem znala už předem????. Ale na druhou stranu jsem si užila více dní a životů v knižním podání hlavního hrdiny než ve filmu, který byl o toto ochuzený. DOPORUČUJI si prvně přečíst knihu a poté až si pustit film, který je taky velmi vydařený. Kniha má úplně jiný konec, který je dost nečekaný a ve mně samotné zanechal smutek a rozpaky.

BarBarBar

Příjemná oddechovka. Konec mile překvapil ????

Zuzanka45

Pěkná kniha a určitě zajímavý nápad. Konec mi však přišel poněkud zvláštní, ale i tak si to zaslouží 5 hvězdiček.

bara-z5649

Geniální nápad, který je krásně zpracovaný. Kniha má nevšední konec u YA literatury a trochu mě zklamal. Čekala jsem lepší.
Jinak knihu vřele doporučuji

KateTheBlogger
25.11.2019

Nápad je naprosto geniální. R. jsem tedy neměla od začátku ráda, protože narozdíl od A soudí lidi podle obalu... zatímco A neosudí, neodsuzuje, chápe lásku takovou jaká je...na svůj věk je velmi vyspělý a má vše srovnané. Zkrátka a dobře, knížka rozhodně stojí za přečtení. Už jen kvůli nápadu.

Kacennnka
04.11.2019

Nápad naprosto geniální. Příběh je spíš nenáročné proplouvání neobyčejným životem, kde na vás nečeká moc zvratů. Víc než osud hlavních hrdinů by mě zajímaly životy těch, v jejichž těle se A ocital. Ale jako oddechová jednohubka je to fajn.

Aggie.
26.09.2019

Vážně zajímavý nápad, bavilo mě dozvídat se víc a víc o tom, jak to celé funguje a líbil se mi i konec, i když mi přišel smutný. Musela jsem o knize ještě dlouho přemýšlet. Bylo mi hlavního hrdiny opravdu moc líto.

Bebe2004
09.09.2019

Geniální kniha! Nádhera. Ale s očekáváním jsem se podívala na film, ale ten je opravdu strašný. Jiné postavy, hodně zkrácené,...