Dívka z 6E

Dívka z 6E https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221013/bmid_girl-in-6e-divka-z-6e-dif-221013.jpg 4 233 54

Deanna Maddenová série

1. díl

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je přitažlivá mladá žena, která si na živobytí vydělává poskytováním virtuálního sexu na internetovém livechatu. U klientů je oblíbená a na svou finanční situaci si díky lukrativní práci rozhodně nemůže stěžovat. Ale Deanna ve skutečnosti není tou rozvernou slečnou, za kterou ji její online známosti považují. Už tři roky se nikoho nedotkla, už tři roky neopustila svůj byt. Už tři roky volí dobrovolné uvěznění a minimální kontakt s vnějším světem, protože jen tak dokáže ovládat nutkání, se kterým se musela naučit žít. Nutkání zabíjet. Temný erotický thriller začínající autorky, který čtenářům nabízí možnost nahlédnout do života i myšlenek ženy stižené zhoubnými vražednými touhami a současně poodhalit roušku obklopující výnosný a přesto mimo hranice branže téměř neznámý svět virtuálních erotických služeb, si získal mnoho příznivců po celém světě díky neotřelému ústřednímu tématu a čtivému stylu, jenž čtenáře vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Noxi

The Girl in 6E , 2013

Askarinka
25.02.2016 3 z 5

Tak já nevím, příběh se mi celkem líbil, je to takové oddechové čtení, nic moc extra vážného, tak do poloviny... Potom se ale něco zlomí a konečně přijde čas na tu napínavější část. Není to nějaký extra super literární počin, ale knížku jsem si přečetla ráda... Hezky mi zpříjemnila cesty do a z práce, i když občas nějaký literární nenechavec vedle mě valil oči co že se to tam píše:-D

Zdenka1978
25.01.2016 odpad!

Po knize jsem šáhla především, že se mi hodila do výzvy :) i ten námět vypadal zajímavě.
Po 20 stránkách jsem nebyla schopná pokračovat...vždycky dávám knize aspoň 40-50 stránek šanci. Ale toto...a to nejsem žádný puritán.
I když jsem si teď přečetla předešlé komentáře a nahlodaly mě, zda to ještě nezkusit...ne, raději si najdu jiné číslo v názvu knihy :)

Helena Lacková
17.01.2016 5 z 5

Tato kniha mě velmi překvapila a hrdinku velmi obdivuji. Přiznala sama sobě jaký má problém, a že je lidem nebezpečná, dokázala najít práci, která nikomu neubližuje, ba naopak a zajistila si potřebné k životu způsobem,který neobtěžuje

suezie
13.11.2015 3 z 5

Ze začátku jsem hlavní hrdince nevěřila ani slovo... Ta její posedlost vražděním mi přišla absolutně nereálná a uhozená. Prostě holka, která se snaží být něčím zajímavá. Chvílemi jsem měla chuť knihu odložit. Postupem času mě však příběh zaujal a rozhodně jsem se nemusela do čtení nutit...

Lenka.Vílka
03.10.2015 4 z 5

Tahle kniha rozhodně není pro nedočkavce. Tahle kniha je pro trpělivé předplatitele. Než se dostaneme k jádru, "Jessica" nás provede svými seancemi, což nebylo špatné, protože je to dobře napsané. Rozhodně jsem nečekala, že mě to bude bavit, protože k té druhé části žánru (thriller) se děj prokousaval hodně dlouho, ale z mé strany nakonec OK. Jenom jsem ze začátku "Jessice" nežrala ty její vražedné pocity. Nevěřila jsem jim. Až do té interakce s Jeremym. Potom se to zlomilo a já té holce věřila každé slovo a zbytek jízdy jsem si maximálně užila (proto mě konec po její emoční stránce trochu překvapil). Místy jsem se neskutečně brutálně smála. Překvapivě bych se nebránila tomu knihu přečíst znovu.

Andrée
22.08.2015 3 z 5

Hříšná, nemravná a neposlušná, ale má skolny na čtenáře silně zapůsobit.

Kniha je velice čtivá. Děj je napínavý, rozjezd hodně erotický (vše důkladně popsáno) a konec je trochu předvídatelný, možná až zbytečně jednoduchý.
Hlavní hrdinka mi nebyla příliš sympatická, těžko jí uvěřit všechno to zlo, ale kdo ví, co se komu hlavou honí. Dávám 3*, protože jsem nakonec byla ráda, že jsem konečně knihu dočetla.

hlina
19.04.2015 4 z 5

Nejdřív jsem si říkala: proč to vlastně čtu? Ale pak mě to najednou strhlo a já četla. Jen jsem měla problém uvěřit hlavní hrdince to zlo v ní.

Kortexo
18.04.2015 3 z 5

Zajimavá myšlenka, která se naprosto ztrácí v tuctovém ději.To ovšem neznamená, že další díly nemohou fungovat...

Petra28
28.03.2015 5 z 5

Tak po třiceti stranách bych tedy neřekla, že dám plný počet. Ale je to tak. Dobře jsem se bavila.

Katschka
17.03.2015 3 z 5

Nějak mi celou dobu dělalo problém Deanně/Jessice tu její temnou stránku uvěřit. Nápad celkem ujde, kniha je psaná dobře, čte se taky dobře, ale něco mi tam prostě nesedělo tak, jak jsem čekala. Tři plus.

MartinaF
21.02.2015 4 z 5

Po velmi dlouhé kniha, kterou jsem četla bez dechu. Napínavá, trochu erotická, o něco více brutální. Doporučuji přečíst.

CraWer
24.01.2015 4 z 5

Naprosto skvělá kniha, od začátku to byl nářez.
Je skvěle přeložená, má skvělé postavy, děj je napínavý a já knihu přečetl za jeden den.
Co mi vadilo byl konec. Pro tak dokonalou věc, bych zvolil akčnější a morbidnější závěr.

85%

Vweru
17.01.2015 5 z 5

„Naděje se může snadno stát tou uvolněnou nitkou, která rozpárá matérii lidské příčetnosti.“

S erotickou literaturou nemám moc zkušeností, nikdy mě 50 odstínů šedi či něco podobného věru nelákalo. Ale když jsem v knihkupectví, ve kterém jsem byla nakupovat knihy k Vánocům pro mou rodinu, uviděla Dívku jednoduše jsem ji musela mít. Ten přebal! Ta anotace! Zkrátka úžasné!

Děj měl rychlý spád a Jessica byla vykreslená do nejmenších detailů a přesto podivně tajemná. Střídaní kapitol a pohled postav mě taktéž zaujal.

Takže knihu za perfektní postavy, děj a zkrátka její nekonvenčnost hodnotím jako výbornou! Ani ne tak kvůli brilantně popsanému byznysu (pokud se to tak dá nazvat), ale spíš pro tu druhou část - pokušení.

Morsie
06.11.2014 4 z 5

Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale ne každá erotická literatura je kravina. Vlastně naopak, co se týká Dívky, tak můžu pět jen samou ódu. Ale to bude asi tím, že on je to v prvé řadě vynikající thriller.
No páni, tenhle Dexter v ženském mě vážně dostal! Otáčela jsem stránku za stránkou a nemohla jsem přestat - dokud jsem knížku nedočetla.

Nicméně musím autorku pochválit nejen za úžasnou hlavní postavu, ale za taky perfektně zvládnuté prostředí tohohle specifického byznysu. Tedy, ne snad že bych měla zkušenosti s prodáváním virtuálního sexu, ale no - zní to věrohodně.

Dívka z 6E si mě získala tím svým zvláštním espritem - tím cosi, co ji dělá výjimečnou.

sex erotika izolace

Alessandra R. Torre (p)