JLA: Spravedlnost: Kniha první

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Spravedlnost: Kniha první (Justice č. 1-6): Jsou to největší superhrdinové světa. Jenže jak se proslulá Americký liga spravedlnosti brzy poučí, hrdinové nejsou jediní, kdo se dokáže spojit, aby dosáhl společného cíle. Zdá se, že se největší kriminální mozky světa rozhodly spolupracovat, a jejich překvapivý plán by mohl lidem přinést víc dobra, než se kdy podařilo Lize! More Fun Comics Vol 1 č. 73: Když neozbrojenou loď na humanitární misi zasáhne torpédo, dostane se jí pomoci z nečekané strany. Z hlubin se jako pradávný vodní bůh vynoří hrdina Aquman....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373812/big_jla-spravedlnost-kniha-prvni-Zod-373812.jpg 4.457
Série:

DC komiksový komplet 33.


Žánr:
Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections, BB art
Originální název:

JLA: Justice: Part 1, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha JLA: Spravedlnost: Kniha první

Hor89
06. ledna

První díl komiksu zaujme hlavně svojí výtvarnou stránkou - příběh je sice docela dobrý, a na rozdíl od většiny superhrdinských komiksů i uzavřený, ale to nejlepší na něm jsou kresby od Alexe Rosse. Kresba je opravdu nádherná a detailní. Škoda jen zbytečného rozdělení příběhu na dvě části. Doufám že komiks v budoucnu znovu vyjde s oběma díly v jedné knize (a nejlépe ve velkém formátu).

Kopta
29.08.2021

Po dlouhé době návrat ke komiksům a k DC universu konkrétně. Za mě fungující děj, který občas trochu chaoticky skočí do překombinovanosti a možná spousty věcí úspěchá, takže se člověk i bojí, zda se vše dokáže vysvětlit a nebyl by zapotřebí i třetí díl. Možná, že ano, ale i přesto tato soustava fungovala. Je zajímavé, že příběh dokáže být dost drastický a brutální i na DC poměry, ale i tak nedochází k přímé explicitnosti. Už jenom z tohoto důvodu bych doufal, že DC někdy vytvoří normální filmový svět, protože toto by vypadalo v zjednodušené verzi velice dobře. Alespoň námět je skvělý.


wullcann38
20.11.2020

Dobrý komiks dobrá kresba

mirec88
10.10.2020

Jednoducho nádhera. Alex Ross opäť nesklamal, maľuje fakt nádherne a príbeh je tiež super. Už sa teším na druhý diel.

Bobik9
10.02.2020

Naprostá dokonalost! Nejlepší týmovka, ke které jsem se zatím dostal a jeden z nejlepších komiksů, co jsem vůbec měl v ruce. Originální záplatka a především famózní vizuální stránka. Moc se těším na pokračování!

lassse
31.01.2020

K tomuhle skvělému komiksu není co dodat. Bavil jsem se od začátku do konce a hned se těšil na druhou část.

3DD!3
26.10.2019

Nádherná Rossova kresba je podpořena silným příběhem o ztrátě důvěry v hrdiny a pomíjivé přízně lidstva. Zločinci léčí nemocné a řeší světové problémy lusknutím prstu. Superman a spol. musí vyklidit pole. Velká škoda, že zrovna takový příběh nevyšel ve velkém formátu.

RaggamuffinSVK
14.03.2019

Bože tá kresba! Som naozaj rád, že sa tento komiks podarilo dostať do DC kompletu, pretože patrí medzi to najlepšie, čo som čítal. Napriek tomu, že sa v príbehu objavuje obrovské množstvo postáv, nespadá do tradičných DC zápletiek bez zmyslu a cieľa. Naopak, smerovanie je od začiatku presne dané a komiks celý čas po tejto línii kráča. A tá kresba! Áno, ako píšu mnohí, kresba je naozaj neuveriteľná. Množstvo detailov a epických celostránkových "záberov" možno zaradiť medzi majstrovské diela.

1