Catwoman: Selinina velká loupež

od:

Catwoman: Selinina velká loupež

Selenina velká loupež: Mafiánský vlak plný neoznačených peněz. Parta profesionálních lupičů, která je chce dostat. Selina Kyleová si myslela, že je to dokonalý zločin. Ale Selina se spletla. Slam Bradley: Po stopách Catwoman (Detective Comics Vol 1 č. 759-762): Soukromého detektiva Slam Bradleyho si najali, aby našel Catwoman. Jeho jedinou stopou je informace, že je zodpovědná za smrt Seleny Kyleové. Batman (Batman Vol 1 č. 1): Robin nastoupí v utajení na palubu Delfína, kde ho spolu s Batmanem dovede záhadná loupež šperku k prvnímu setkání s femme fatale známou jako The Cat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372503/catwoman-selinina-velka-loupez-XUe-372503.jpg 4.112
Série:

DC komiksový komplet (32.)

Originální název:

Catwoman: Selina's Big Score (2016)

Žánr:
Detektivky, Komiksy
Vydáno:, Eaglemoss Collections
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
3DD!3
21. března

Neskutečná pocta Westlakeovi a kriminálkám obecně. Brubaker v poloze, kterou známe z Gotham Central neselhává a Cookeova kresba vysloveně rozdmýchává chuť na dalšího Parkera. Doufám, že Crew si brzo vydělá na další díl. Tyhle DC komplety k závěru dostaly tu správnou šťávu, nemohli dupnout na plyn hned od začátku?

FilThePus
18. března

Kresba sice slabší , za to komiks o to lepší.! - příběh a hlavně propojenost mezi obouma příběhama mě fakt nadchla..
A dokonce i po dlouhý mě u DCKK chytnul i ten retro komiks na konci..

hroubek
16. března

Poprvé, když otevřel tento komiks, tak jsem se lekl té kresby. Prostě jsem si říkal, že tohle na mě nebude fungovat. A po prvních pár stránkách jsem si to také myslel. Jenže mě pak chytl příběh, který hodně sympaticky, ale dost béčkový. Má solidní momenty, ale taky některé části, které byly spíše k smíchu. A pak přišla druhá část příběhu, která mě dost sedla, a já už nebyl na pochybách s hodnocením. Klasický příběh byl správně ujetý a vtipný. V tomto komiksu jsem si užil zajímavý pohled na Catwoman a její motivace. Potěšila mě postava Starka, která je zajímavá. A v neposlední řadě i postava Slama Bradleyho, jehož pátrání je vtipné a zábavné. Catwoman: Selinina velká loupež je příjemná oddechovka, která má spoustu dost dobrých momentů.


Štítky

DC Comics superhrdinové komiksy detektivky Batman

Autoři knihy

Darwyn Cooke

Darwyn Cooke
kanadská, 1962 - 2016

Ed Brubaker

Ed Brubaker
americká, 1966

Bill Finger

Bill Finger
americká, 1914 - 1974

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených13x
v Knihotéce22x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit2x
v dalších seznamech2x