JLA: Spravedlnost: Kniha druhá

Spravedlnost: Kniha druhá (Justice č. 7-12): Americká liga spravedlnosti čelí sjednoceným silám svých největších nepřáte, kteří teď znají jejich tajné totožnosti a slabiny. Zatímco jednotlivý členové Ligy padaji jako kostky domina, padouši nabízejí lidstvu zářnou budoucnost...která však má svou cenu. Dokážou se největší superhrdinové světa zachránit před záhubou a zhatit mistrovský plán Legie zkázy? A měli by vůbec? Whiz Comics Vol 1 č. 2: Starodávný čaroděj Shazam, který tři tisíce let bojoval proti zlu, hledá svého nástupce. Ochotného hrdinu najde v mladém Billym Batsonovi. Když Billy výkřikbe čarodějovo jméno, stane se nejmocnějším smrtelníkem světa - Captainem Marvelem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375554/big_jla-spravedlnost-kniha-druha-yFB-375554.jpg 4.252

DC komiksový komplet 34.

20.11.2020

Dobrý komiks

Bobik9
17.02.2020

O stupínek horší než první díl. Kresba je stále fantastická, ale příběh mi přijde, že se trochu osekal a je tam hodně chaotických chvil. Pořád to je asi nejlepší týmovka, co jsem kdy četl, ale škoda té druhé půlky. Starý Shazam ušel.

lassse
31.01.2020

Epická podívaná v boji o samotnou planetu Zemi.

3DD!3
31.10.2019

Vizuál je stále fantastický a příběh nosný. Místy se toho ale děje tolik, že není čas si to užít. Samořejmě, že všechno dobře dopadne a přes všechny ty děsivé vize se nic moc nestane, což je malinko škoda. Stále jde ale o prvotřídní ukázku právé blockbusterové zábavy, která by vypadala dobře i na plátnech kin.

RaggamuffinSVK
14.04.2019

Podobne ako prvý diel, kresba je hlavný ťahák. Každá stránka je jednoducho neuveriteľná. Kde však cítim výrazný pokles je príbeh a hlavne jeho prehľadnosť. To, čo som na príbehu s obrovským počtom postáv pri prvom diely chválil, je tu nemožné. Celý dej začal byť zmätený a spletitý. Nemení to však nič na tom, že ako celkom je to neuveriteľná jazda. Tá kresba!

P1tr
07.01.2019

Namísto toho, aby druhá část příběhu napravila chyby předchůdce a zlepšila celkový dojem, tak se bohužel utápí ve svých nedostatcích a oproti první části ztrácí i ve své hlavní disciplíně, tedy v kresbě. Ta je zde mnohem častěji poněkud nepřehledná a zejména v akčních částech poměrně chaotická, díky čemuž opakující se příběhové nedostatky vynikají o to více. Druhá Spravedlnost potvrzuje dojmy z předchůdce jakožto promarněné šance, kdy se při zodpovědnějším přístupu mohlo dílo zařadit do zlatého fondu žánru, ale takhle se na něj povětšinou pouze hezky kouká a i tak z některých panelů občas bolí oči. Co nicméně bolí povětšinu četby je hlava, která se láme tím, jak je možné, že zůstalo tolik potenciálu nenaplněného.

jarynek
19.12.2018

Kresba opět na podtrženou jedničku, ta se neomrzí a povyšuje komiksový žánr na vyšší level. Příběh mne bavil o něco méně než první kniha. Autorům se podařilo vymyslet poměrně logicky vystavěný příběh, který však v některých částech částečně ztrácí přehlednost. Kdo nemá dostatečně načteno DC univerzum, tak určitě nepochytí všechny souvislosti (kam se řadím já), naopak, kdo načteno má, tak si tento příběh o to více vychutná.

Schredel
14.08.2018

8,5/10
Pěkné pokračování rozjetého děje ale místy mi souboje připadaly až moc chaotické.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova