Dávej pozor, Všudybylko!

Dávej pozor, Všudybylko! https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280088/bmid_davej-pozor-vsudybylko-3Ta-280088.jpg 4 8 5

Všudybylka je zvídavá a veselá myška, ale také dost zbrklá. Je ještě malá a neví, že musí být opatrnější, aby se nezranila. Všude strká tlapky, naklání se z okna, přebíhá silnici a ani se nerozhlédne. Když se Všudybylka vydá do města na návštěvu, rozhodnou se teta Lola s bratrancem, že ji naučí, jak být opatrná. Tyto krátké příběhy z edice Poznáváme svět pomohou dětem osvojit si základy pravidel bezpečnosti a naučí je být opatrnější. Kniha je určena nejmenším čtenářům, které se teprve učí číst.... celý text

21.01.2023 5 z 5

Po osmi měsících jsme se vrátili ke čtení. Kniha se dětem stále líbí.

03.05.2022 5 z 5

Tahle pohádka se mému vnoučkovi prostě vryla do srdíčka a do oušek. Nemít jiné knížky, asi bychom jí četli stále dokola.

Misule.sv
24.04.2020 5 z 5

Velmi pěkne ilustrovaná kniha, jednoduchý příběh o zbrkle mysce, který je pro děti poučný. Dcerka tuto knížku miluje, díky ní pochopila, že se nesmí sahat do zásuvek či na horký hrnec.

20.01.2019 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU. Doufám, že si dobře zapamatuje rady, které teta Lola Všudybylce dávala. Rebí se příběh o myškách moc líbil; krásně malované obrázky.

StihOMam
29.03.2017 5 z 5

Taky máte rádi, když jemným způsobem vzdělává vaše dítě někdo za vás? Taky vaše dítě víc poslouchá ostatní? Taky vám dítě vysvětluje, proč se ti ostatní zachovali špatně? Čtěte všudybylku. Pro nejmenší fajn četba.

Kniha Dávej pozor, Všudybylko! je v