Dítě zvané „To“

Dítě zvané „To“ https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12035/bmid_dite-zvane-to-1MA-12035.jpg 5 784 233

Dave Pelzer série

Kniha Dítě zvané „To“ je šokující historií jednoho z nejkřiklavějších případů týrání dětí v dějinách Kalifornie. David Pelzer v ní s ohromující otevřeností vypráví neradostný příběh vlastního dětství.

Literatura světová Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Columbus (ČR)

Child called „IT“ , 1995

Angi
19.05.2012 5 z 5

Neuvěřitelné... ani nevím, co víc bych měla říct, tohle bylo to jediný, co jsem zašeptala, když sem tu knížku dočetla..

Šáda_R
16.05.2012 5 z 5

Neskutečný příběh. Pocity se nedají popsat. Přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji

domcule
01.03.2012

Knížka od které se nedá odtrhnout. Vřele doporučuji :-)

kniholka
08.12.2011 5 z 5

Nedalo se od ní odtrhnout. Když jsem ji měla ve škole na rozbor, ve třídě bylo naprosté ticho a děcka zírala. Naprosto šokující dílo, které by se mělo číst, aby se podobným hrůzám dalo předejít.

Heide
19.11.2011 5 z 5

(SPOILER) Naprosto šokující příběh....

lakme
01.11.2011 5 z 5

Dítě zvané To jsem přečetla poprvé když mi bylo asi 12 a podruhé nedávno. Čtením jsem strávila jen pár hodin, ale pocity to ve mě zanechalo na pořád. Dokonce jsem měla i referát o této knize, abych lidi přiměla se nad tím zamyslet a třeba si knihu přečíst.

Bathory
09.09.2011 5 z 5

Šílená autobiografie, od které se člověk jen tak neodtrhne!

Trina1
25.07.2011 5 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho odpoledne. To je jedna velká hrůza. Moc obdivuji Davida za to, co všechno po svém strašném dětství dokázal.

Tinuse
26.04.2011 5 z 5

V New Yorku tuhle knihu zná každý... na ni nejsou slova. Příšerně nechutná autobiografie. Člověk by řekl, že se tolik nenávisti v jednom člověku nedá najít, hlavně ne vůči svému dítěti.

edie pepa 2
06.03.2011 5 z 5

je to dobrá kniha ale je mi z toho velice smutno... jak se vůbec neco takoveho muze dit... :o

Sonia005
01.03.2011 5 z 5

Šílená kniha....ale rozhodně jí člověk přečte jedním dechem

ještěrka
30.11.-0001

tak tuhle knížku jsem celou obrečela, nechápu jak někdo může dělat takové věci svému dítěti

Matej
30.11.-0001 5 z 5

Brr. To snad ani nemůže být pravda...