Dášeňka čili Život štěněte

Dášeňka čili Život štěněte https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26106/bmid_dasenka-cili-zivot-stenete-ONV-26106.jpg 5 2833 2833

Jedna z nejoblíbenějších českých dětských knížek. Karel Čapek, který ji pro děti „napsal a zakusil“, si pořídil do domu na Vinohradech nejprve airdala, pak drsnosrstého teriéra Iris, mámu Dášeňky. Tahle krásná knížka kromě Života štěněte obsahuje i kapitoly Jak se fotografuje štěně a Pohádky pro Dášeňku, O psích zvycích nebo třeba O lidech.... celý text

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Kdo by neznal Dášenku a její příběhy.

Alisce
04.02.2014 4 z 5

Tak jsem se jedno nudné odpoledne ve škole pustila do dětské knížka a nelituji. Pro mladší nejvhodnější knížka pro mě něco na rozveselení. Jestli budu mít děti určitě jim přečtu tuto knížku:)

estelina2300
31.01.2014 3 z 5

Tato kniha se mi moc nelíbila, ale připadala mi jedinečná, kdo by psal o životě malého štěněte a zároveň to i fotil?

bibi.r
09.01.2014 5 z 5

Krásné vzpomínky na mé dětské chvilky :).

Lensiiee
02.11.2013 5 z 5

Když jsem doma poprvé navrhla, źe budeme ćíst Dášeňku, dostala jsem od své čtyřleté dcery tuto odpověď: Tu nechci, ta mě bude nudit! Nenudila. Naopak. U četby jsme se bavily obě dvě.

alef
24.10.2013 5 z 5

Ač už dlouho dospělá ... překrásná knížka s krásnými obrázky ... Čapek je prostě mistr vyprávění... svým dětem jsem ji s radostí předčítala ... přesto si ji později přečetly i samy :-)

RockMartina
18.10.2013 5 z 5

Překrásná kniha a (nestydím se napsat) i povedený večerníček. Už jenom kvůli tomu drsnosrstému foxteriérovi...:)

dark.ma93
04.10.2013 5 z 5

Co dodat, je to klasika a jedna z těch TOP a NEJ knih, které si musí zamilovat každé dítě. O dokonalost knihy se zasloužily i fotky. Celkově mám tuto knížku moc ráda :)

AjťačkaTýnka
29.08.2013 4 z 5

Moje úžasné dětství! :)

deedulka
24.08.2013 5 z 5

Vzpomínka z dětství a touha po štěněti. :) Fotky v knize jsem zbožňovala a příběh jako malá četla několikrát. Ani teď v dospělosti bych se nebránila, znovu si ji přečíst. :) Prostě skvělá kniha.

Marčullkas
24.07.2013 5 z 5

Úžasná dětská kniha :)

rašule
21.07.2013 5 z 5

dobrá knížka líbí se mi na ní že jí rozumím

Stamby
07.06.2013 5 z 5

Knížka pro děti, která pro vás však časem "zraje" :) Postupem času, čím je člověk starší po ní sahá raději a raději a vidí v ní mnohé další krásy a pravdy. Lze něco vytknout?

LG73
07.06.2013 5 z 5

Úžasná kniha potrhující jedinečnost Karla Čapka.

Amber
31.05.2013 5 z 5

Jedna z prvních samostatně přečtených knížek. Ó, jak já jsem se s ní tenkrát chlubila! Snad nejhezčí kniha pro děti co znám.

zapina
11.05.2013 5 z 5

To je prostě klasika! Jako malá jsem ji milovala a četla jsem ji hned několikrát :) Krásná vzpomínka na dětství

maid
04.05.2013 5 z 5

O tom nelze diskutovat - pět hvězd. Kdyby to šlo, tak i šest, protože existuje někdo, komu se Dášenka nelíbila? No, já taky vždy obdivovala ilustrace... :)

Kájula
24.04.2013 4 z 5

Moje první kniha, kterou jsem dostala. Vyrůstala jsem s ní a nelituju. Je to moc hezký příběh o pejskovi. Pro děti úžasné. Ani teď, když jsem starší neomrzí mě přečíst si tuto knížku. Pro ty, kteří ji ve svém životě asoň jednou nečetli, je to velká škoda a ani neví o co přicházejí. Četli ji mí rodiče..četla jsem ji já..budou ji číst i mé děti..:))

čohynka
21.04.2013 5 z 5

Kniha mého dětství, četla jsem si ji několikrát...

Terisha
18.04.2013 5 z 5

Oblíbená kniha mého dětství :)