Temné vábení

Temné vábení https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458887/bmid_temne-vabeni-wkn-458887.png 4 489 147

Temné vábení série

Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala. Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil? Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

A Dark Lure , 2015

Olous1
24.07.2021 3 z 5

Má knižní přítelkyně Dela111 to popsala pěkně, plně s ní souhlasím. Spíše romantika s malým nádechem napětí.Pro mě takové utahané. Pro milovníky sladkých knih jako dělané. Za mě 65%.

Jeanine8
06.07.2021 5 z 5

Mě kniha bavila......Romantická četba pro ženy, střihlá thrillerem :-))

Dela111
06.07.2021 3 z 5

Tady půjdu proti proudu, ale tento thriller je napsaný jako napínavý příběh pro ženy a to mě nebaví. Už ten název mě varoval, abych se do toho nepouštěla, ale nedala jsem na tušení, takže dobře mi tak ;-).
Syn majitele ranče je romantický hrdina jak vyšitý - vysoký, krásný, mužný, nechybí pekáč buchet na břiše, k tomu je empatický. Samozřejmě se okamžitě do hlavní hrdinky zamiluje a stává se jejím ochráncem. Chvalozpěv o jeho vzhledu a dokonalosti se průběžně opakuje jak v románku pro náctileté dívky...

Děj není nikterak překotný, ale nejsou tu žádná hluchá místa, dobře vygradované je finále. Hodně se řeší rodinné vztahy, staré křivdy, snahy o odpuštění a smíření.
Pokud jde o samotný zločin, pachatele a motiv, kniha není dobře propracovaná, ale jak jde o příbuzenské vztahy, lidské bolesti, nejistoty a tápání, tam je autorka daleko silnější v kramflecích.
Po dočtení knihy a poskládání celkového obrazu včetně závěru je zřejmé, že Loreth Anne White má nadání spíše pro romantiku, možná i společenské romány.
50 %

hana1039
13.06.2021 5 z 5

Nemůžu než souhlasit s komentáři.. Dočetla jsem ji v sobotu v 1 v noci, kašlala jsem na telku, chybělo mi nějakých 70 stránek a prostě jsem musela vědět, jak to vše dopadne.. Sarah jsem držela pěsti, ať to zvládne, po tom všem co si zažila, bych se nedivila, že to vzdá, ale určitá motivace ji dala sílu a s pomocí Cole a dalších se postaví proti,, zlu,, a... Doporučuji, skvělý thriller!!!!

alexis818
12.06.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, moooc se mi líbila. Bylo tam napětí, překvapení, láska, drsná příroda, drsný život a naděje. Nejde nic vytknout. Prostě super.

rodak
12.06.2021 5 z 5

Po dlouhé době velmi povedený thriller ve všech směrech.Tajemství,drsné prostředí,skvěle napsané všechny postavy,napětí,ruzuzlení no prostě paráda...

Ms.Luccy
24.05.2021 5 z 5

Naprostá pecka! Přečteno téměř za jediný den, nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout. Příběh je hodně napínavý a knížka se hrozně dobře čte :) Jsem nadšená a doufám, že u nás vyjdou i další knihy od této autorky.