Temné vábení

Temné vábení https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458887/bmid_temne-vabeni-wkn-458887.png 4 496 496

Temné vábení série

Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala. Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil? Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

A Dark Lure , 2015

AlenaF
18.11.2021 5 z 5

Výborný napínavý thriller.

Nuttelka
12.11.2021 5 z 5

Uf, tak tohle byla síla. Už dlouho se mi nestalo, že bych byla z knihy až tak v úzkých. Moje fantazie pracuje na plné obrátky a jak čtu večer, je to konečná.
Prostředí děje se mi moc líbilo, i když já bych se tam snad i bála :-))) Olivie-Sarah je velmi obdivuhodná postava, po tom všem, co jí "lovec-predátor" udělal, brrr... Musím to rychle vypudit z hlavy. Některé popisy byly opravdu nechutné, ale chápu, že to tak muselo být, s ohledem na to, s čím - s kým se potýkáme. A Cole a Tori? Díky bohu za ně...

vlkove
11.11.2021 5 z 5

Dobrá kniha. Pěkné prostředí hor a chatek v divočině. Propracované postavy. Vyprávění z více úhlů pohledu. Možná jsem čekala, že kniha bude brutálnější ale celkově je to dobré čtení.

Léňa2510
01.11.2021 5 z 5

Jeden z nejlepších trilleru jaky jsem kdy četla! Nevahejte a ponorte se do pribehu

Meliška753
30.10.2021 5 z 5

Tento thriller bol jedným z najlepších aký som čítala..Bolo v ňom napätie... odpustenie, ale aj láska.. Všetko , čo má dobrý thriller mať.. Absolútne skvelé postavy... Mrazilo ma ,čo všetko musela hlavná hrdinka prežívať... zároveň mala môj obrovský obdiv ,ako sa to snažila zvládať..a obetovala to najcennejšie čo mala... Drsná a nádherná príroda regiónu Cariboo ,kde Dostala spisovateľka nápad na skvelý thriller , ktorý má absolútne pohltil ....Bola to jedna z tých kníh keď obraciate stránky a ponoríte sa do toho a čas pre vás prestane existovať , pretože s napätím čakáte ako to skončí...Záver knihy ma veľmi prekvapil..

Spisovateľka žije v divokých a nebezpečných horách ,kde našla únik od reality...a keď práve nepíše venuje sa rodine , psíkovi, lyžovaniu , turistike..je spätá s prírodou a tak vznikajú jej úžasné romantické thillery a mysteriózne romány... Tento som od nej prečítala ako prvý, a ja idem pátrať po jej ďalších...

Milovníkov dobrého thilleru určite táto Kniha nadchne a ja vám ju odporúčam!!!

Racík
25.10.2021 5 z 5

Skvělé čtení. Po delší době mě nějaký thriller hodně bavil. Nebo jsem ho četla ve správnou dobu a ve správné náladě -:). Trochu romantiky, hodně napětí, krásná a tajemná zimní příroda. Jen té brutality bylo místy opravdu hodně. Víckrát mě napadlo, jestli se toto opravdu někdy děje?! Nebo jsou to spisovatelské fikce? Pro mě by to klidně mohlo být trochu méně brutální a knize by to neubralo na čtivosti, napětí a tajemnosti.
Výborná knížka na dlouhé zimní večery.

em75
09.10.2021 3 z 5

Příběh byl pěkný, ale kniha se mi zdála být hodně roztahaná, klidně bych ji trochu zkrátila. Nějak jsem se tím prokousávala a necítila jsem potřebu číst dál a dál jak to dopadne. Jako thriller mi to moc nepřišlo. Čekala jsem trochu víc.

Pája699
04.10.2021 4 z 5

Nemůžu jinak, ale mě to prostě bavilo a čtení jsem si maximálně užila. Odlehlý ranč Broken Bar, mrazivá zima, divočina, pomalu nikde ani živáčka. Určité popisné scény jsou brutální a mě až mrazilo v zádech. Přeživší, statečná žena Sarah Bakerová si získala moje sympatie. Romantika + krimi, najdete v knize od každého něco. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče byl můj hrdina, který byl Sarah přítelem, velkou oporou a nakonec i zachráncem.

„Hra začíná v okamžiku, kdy obě strany vědí, že se hraje….“

janina66
02.10.2021 5 z 5

Tato kniha byla podle mého gusta. Napínavá, zejména ke konci, a s romantickou linkou a oblíbeným psem. Připomínala mi kniha typem knihy Nory Roberts. Určitě si přečtu další knihu autorky.

Jana65
19.09.2021 5 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala, ale mile mě překvapila. Moc hezky napsaná a taky dostatečně napínavá. Určitě si pořídím i druhý díl pokud někdy vyjde. Knihu jsem kupovala na doplnění do objednávky a udělala jsem moc dobře.

JustWomen
19.09.2021 5 z 5

Super čtení. Možná to bylo i trochu červené, ale téma opakujícího se sexuálního násilí zde bylo opravdu zdrcující a k tomu ta zima, divočina a vraždy rozhodně červené nebyly. Kniha určitě stojí za přečtení.

Leena
15.09.2021 4 z 5

Thriller šmrncnutý červenou knihovnou:-)
Napínavé a dojemné, mne to bavilo:-)

Michellesixx
14.09.2021 1 z 5

No já nevím, líbilo se mi hodnocení a komentáře, ale zatím jsem přečetla asi 30 stran a ŠÍLENĚ mě to nebaví. Jako čtení pro ženy mi to teda vůbec nepřijde, naopak mi přijde, že je to docela těžké čtení, absolutně se ztrácím a ani mi nesedl styl psaní... To už se asi nezlepší, ale dám tomu ještě šanci.

Evule *
10.09.2021 5 z 5

Napínavý a čtivý příběh, i když jsem správně tušila jak to asi dopadne. Kniha se mi líbila, jen té romantiky mohlo být o něco méně. Další díl si ráda přečtu.

Annkag
24.08.2021 4 z 5

Kniha má bavila od začátku do konce.
Zvláštnost vyprávění, seznamování se s postavami,mrazivost krajiny, stupňující strach.
Sarah-Olivie jako žena se svým tajemstvím, které pohřbila hluboko v sobě.Silná,odhodlaná žít dál,nebát se a zvládnout svůj strach sama.
Cole jako syn majitele Broken Bar který se sebou vláčí taky svých vlastních démonov.
Tyhle dva se prostě museli potkat aby se mohli poprat s minulostí a vybojovat si přes bolest,strach a temnotu minulosti svou vlastní budoucnost.
A tak nějak jsem tušila že Tori bude tým kým se nakonec vyklubala.
Určitě se ke knize jěšte někdy vrátím.
Za mne skvělý čtení.

astra3
23.08.2021 2 z 5

No mně se to nelíbilo.

Jenny46
19.08.2021 4 z 5

Kniha mě od začátku uchvátila a přečetla jsem jedním dechem až do konce...
Prostředí odlehlé na ranči Broken Bar - divočina, mrazivá zima je super atmosféra, autorka vybrala dobře z toho až chvílemi mrazí. Ze začátku popisované scény jsou drsné. Ale jinak děj romantika a zločin, vzrušující zápletka, postavy sympatické, čtení jsem si užila.

TerezaaBaarova
16.08.2021 5 z 5

Výborný knižní počin! Pořádná dávka napětí, která se drží opravdu celou knihu. Kvák, nechutnosti a opět dobrej psychopatickej násilník.
A že tam byla romantika? Neřekla bych, takový standart, žádná červená knihovna…ano, připouštím, že pro chlapy takhle kniha úplně nemusí být to pravý ořechový, ale že se holka, po tragických zkušenostech zamiluje a nějaká láska tam vzniká není romantická novela….
Opravdu hodnotím tuhle knihu velmi velmi kladně a nechápu, že nemá lepší hodnocení. (Kupovaná ve slevě, jen do počtu).

Elapheg
14.08.2021 5 z 5

Já půjdu proti proudu, ale pro mne je to velice povedený thriller. Souhlasím s uživatelem rodak, že knize nic nechybí. Ze začátku a uprostřed knihy je kniha děsivá, popisné scény jsou dost hrůzné, naštěstí se to od třetiny překlápí v lidský příběh, kde je otázkou, zda Sarah Bakerová alis Olivia Westová může najít cestu k muži, po tak strašném zážitku, kdy byla zajatkyní řezníka z Watt Lake. Není to žádná červená knihovna. Jistá podobnost se Sandrou Brown tu je, ale autorka je mnohem ostřejší. Sandra Brown by do tak některých popsaných hrůz ve svých knihách nešla. Naopak linka Olivie a Colea je velmi dobře vystavěná a tady je to možná ještě lepší než u Sandry Brown, realističtěji popsáno. Místy to pro mne bylo dost ostré, na hraně, ale ta linka Olivie a Colea mi učarovala a vyvážila drsnost knihy, stejně jako otázka, dopadnou skutečného vraha? Jaké oběti budou všichni muset položit na oltář utrpení, aby skutečný vrah byl dopaden? Jen jsem jaksi nepochopil, proč se série jmenuje Dark Lure. Toto jméno nefigurovalo v knize ani jednou. Nemám rád příliš popisné brutální scény, které v knize jsou, ale za ten příběh a konec dávám přeci jen pátou hvězdičku a doporučuji k přečtení. Za mne povedená kniha.

FoxFox
10.08.2021 5 z 5

Wow, tak to byla jízda! Velmi napínavý trhiller se špetkou romantiky, rozhodně to není žádná červená knihovna. Příběh je napínavý od začátku až do konce, čtivě napsaný bez hluchých míst. Při čtení jsem se dokázala přenést do mrazivého prostředí kempu u jezera, několikrát jsem se i bála. Škoda, že kniha nemá lepší propagaci, kdyby mi ji nepůjčila mamka, tak jsem se o ní vůbec nedozvěděla. Za mě rozhodně doporučuji.