Pekelný oheň

Pekelný oheň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351528/bmid_pekelny-ohen-hqs-351528.jpg 4 15 4

Danny Black série

Mladý britský extrémista popraví na syrsko-irácké hranici rukojmí. Sleduje ho při tom maskovaná osoba, která si říká chalifa. Militanti unesou v Nigérii Britského vysokého komisaře pro lidská práva. Hrdina Pluku Danny Black vede tým SAS, jenž má úředníka najít. Když objeví vězně záměrně infikované morem, pochopí, že jsou na stopě spiknutí, které má za cíl použití biologických zbraní. Danny a jeho tým musí identifikovat chalifu a zastavit teroristy dříve, než smrtící choroba ohrozí jejich blízké doma...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Hellfire , 2015

čef
18.08.2022 5 z 5

V žádném případě se od knihy nedá odtrhnout. Jedna napínavá scéna následuje okamžitě po první atd. Danny opět zachraňuje svět tentokráte před černou smrtí. Musí překonat mnohá nebezpečenství i z vlastních řad, nic není perfektní. Jenom tato skvělá kniha.

hnusák
16.06.2021 5 z 5

Velice čtivé, děj se rozvíjí do brutálního konce, ale popravdě, vztahy mezi příslušníky komanda, zde popisované, dle mého soudu jsou na psychologa a nebyly by ve skutečnosti možné. Zde jsou to psychopati, skorem jako jejich protějšky. Ale nic to nebere na atraktivnosti knihy.

ThomasRuhe
17.05.2019 4 z 5

Pekelný oheň je má druhá knížka s vojákem SAS Danny Blackem. Opět má napínavý děj, který vede přes různé části světa. Závěr je vyšponovaný prakticky až do poslední vteřiny. Za mne 80%.

Zandy1
30.05.2018 4 z 5