Dáma v modrém

Kdo by chtěl za ženu hašteřivou starou pannu? Slečna Jane Lowndesová se hrdě považuje za intelektuálku, bojuje za práva žen a do manželského chomoutu rozhodně nespěchá. Svůj břitký humor nejraději používá ve slovních přestřelkách s Garrettem Uptonem, kterého považuje za nesnesitelného zhýralce. Když se ale ti dva sejdou na oslavě svatby jejich nejlepších přátel a na maškarním plese si omylem vymění polibek, něco velmi důležitého se změní....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/385433/dama-v-modrem-ien-385433.jpg 4.354

Secret Brides (3.)

The Unlikely Lady (2015)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Dáma v modrém

LilianaFalcon

Nebylo to tak špatné, o modrých punčochách si čtu vždy ráda :-D
Škoda, že první část neměla větší spád, ale jinak se to docela povedlo. Líbilo se mi, že i když se Isabella fakt hodně snažila a vítězila, nikdy ty její intriky neměly dlouhého trvání.

MonaLisa42

Musím přiznat, že jsem se v průběhu této knihy začala nudit. Už delší dobu jsem tušila, jak tato kniha skončí. Proti minulým dílům zde bylo málo humoru. Kvůli tomu musím ubrat jednu hvězdičku.
Jane mi byla od začátku sympatická, stejně jako já miluje knihy. V knize mě upoutalo několik vět, které jsou pro mě jako stvořené (např. "Obvykle bývám dlouho vzhůru jen proto, že si čtu. Ráno pak zjistím, že jsem hrozně unavená.", "Knihy se ti nikdy neposmívají, jsou ti nablízku, kdykoliv je potřebuješ, a je jim úplně jedno kolik koláčů sníš."). Líbilo se mi, že zde vystupují i postavy z předešlých dílů. Překvapila mě poslední informace od Daphne a už se těším na její příběh. Děkuji!!!

Jessybelle

Taková milá jednohubka, skvělá oddechovka. Garret a Jane se báječně doplňují...

rampapa
25.12.2018

Nádherný příběh. ❤❤❤

Ditules
20.11.2018

Opět oddychovka, akorát teda vždycky nemůžu ze scén, kdy se na maškarním bále jakože nepoznají... :D :D :D Sundej brejle a jsi úplně jiná....

lenka9778
09.11.2018

Za mě zatím nejlepší díl ze série, i když chvílema mi jednotlivé části přišly ukousnuté. Autorka rychle ukončovala jednotlivé kusy zápletek jen proto aby se z knihy nestal tisícistránkový svazek. Kdyby upustila od nekterých pasáží a plynule navazovala, tam kde skončila, byla bych z knihy nadšnější. Tak uvidím, jak se povede Daphne. Každopádně povahy obou hlavních hrdinů mi byly velice příjemné a užila jsem si je.

michaela8804
05.11.2018

Z této série jsem četla jenom první a třetí díl s velkým časovým rozestupem. Anotace druhého dílu mě nezaujala už protože, že Cassadandra mi přišla (po přečtení prvího) jako hloupá husička. Proto mě trojka tolik nadchla a Jane byla opravdu stylová, bavila mě a s Garretem tvořili dokonalou dvojku. Bylo to vtipné a Jane mu dávala, co proto.
Konec mě opravdu nabudil na pokráčování příběhu Daphne a Raffea.

jaspis
24.10.2018

Historické romance nebývají můj šálek čaje, ale tato kniha se mi opravdu líbila. Mělo to úroveň a hlavní hrdinka mě kupodivu nepřiváděla k šílenství. Celkem jsem se i pobavila tomu jiskření a hašteření hlavních hrdinů. Takže 4* velmi ráda dám.

avalonek
24.10.2018

První dva díly mě asi nadchly víc..čekala jsem,žese hlavní hrdinové budou více škadlit a rýt do sebe jako v předchozích dílech.Ale i přes to to bylo hezké a teď si myslím,že nás čeká ještě jeden díl..Už se těším

erculka
18.06.2018

Doporučuji. Skvelá knihy..

lenochod6
03.05.2018

Skvělá série :) doporučuji, v rámci tohoto druhu knih je to o něco lepší než obvyklý průměr, výborně se pobavíte, má to příjemnou zápletku a čte se to rychle :)

nani_nka
10.11.2017

Jedným slovom WAU! Od prvej časti tejto série som vedela, že Jane a Garett musia skončiť spolu, to ich vzájomné podpichovanie muselo prerástať v lásku. Ale, že táto kniha bude až tak úžasná, som netušila.

karamelka57
13.08.2017

skvelá, veľmi som sa bavila, neraz som sa nahlas smiala. Na rozdiel od predošlých dvoch kníh v tejto sérii sa v tejto objavila aj zákerná intrigánska potvora, ktorá chcela Garettovi pekne zavariť, ale našťastie sa jej to nepodarilo a láska zvíťazila. Určite sa k týmto knihám v budúcnosti rada vrátim a budem sa opakovať, ale dúfam, že u nás vydajú aj dalšie diely z tejto série, neviem sa dočkať!!!

Valerie Bowman

Valerie Bowman