Ďáblova svatyně

Ďáblova svatyně https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273081/bmid_dablova-svatyne-Zhp-273081.jpg 4 69 30

Odcizená identická dvojčata Daniel a Max mají složitý vztah, a tak když jde Daniel navštívit svého bipolárního bratra do odlehlé a luxusní švýcarské "zotavovací" kliniky, nemá vůbec představu, co může očekávat. Ukolébán rutinou a mírumilovností kliniky vyhoví Daniel Maxově prosbě a bratři se na pár dní vymění. Ale zakrátko Daniel zjistí, že Max se nevrací a že klinika zdaleka není místem k zotavení. Při zoufalé snaze přesvědčit kohokoli o své identitě Daniel zjišťuje, že je lapen v krutém a tajemném vězení: to není svatyně, to je oživlá noční můra...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Himmelsdalen , 2011

maya.taufer
09.06.2017 3 z 5

Dlouhý nezáživný děj...

Janeee
20.04.2017 5 z 5

Úžasně napsaná kniha s velmi neobvyklým tématem.

Irsaf
06.04.2017 5 z 5

Prima čtení

Dixinka
01.04.2017 5 z 5

Opravdu dobrý psychologický román. Přečteno dá se říct jedním dechem. Ten konec byl překvapující.

David_Vesely
26.02.2017 4 z 5

Dobře napsaný psychologický román z prostředí léčebny, Vás opravdu vtáhne do děje a nelehce pustí! Vřele doporučuji! :-)

Danago
11.02.2017 5 z 5

Knížka mě od první stránky hned vtáhla do děje. Byla úplně po celou dobu čtení napínavá , měla spád, a velice dobře se četla. Do poslední chvíle jsem netušila, jak to všechno dopadne. Knížku můžu určitě doporučit.

Boboking
08.02.2017 3 z 5

Muž pod schody byl vynikající thriller, Ta, která se dívá byl dobrý thriller, Ďáblova svatyně byl dobře psaný thriller se slabým námětem. Jak píše MelodyFox, připomíná to námětově béčkové filmy. V kontextu současného světa zcela pod nadvládou moderních technologií, internetu a google maps, je to trochu nereálné . Jinak psycho celkem slušné.

Jana77
13.01.2017 5 z 5

Ačkoliv si taky myslím, že něco takového je možné jen ve filmu, to na mém názoru nic nemění. Knížka vás vtáhne do děje, ani nedýcháte! Takže za mě s čistým svědomím plných 5 hvězd.

MelodyFox
09.01.2017 2 z 5

Celé se mi to zdálo krajně nepravděpodobné, nic takového by podle mě nemohlo nikdy fungovat a už vůbec ne, jako celek. Námět na běčkový film. Mně se to moc nelíbilo.... Škoda.

Marry123
25.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Nečekala jsem že se do ní tak ponořím, začátek jsem trochu tápala jestli to bude něco pro mě. Ale potom to nabralo grády a já furt přemýšlela jak to vlastně dopadne a o co se to tam vůbec doopravdy děje.