Ďáblova cesta

Ďáblova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514941/bmid_dablova-cesta-cwB-514941.png 4 1063 243

Kate Marshallová série

< 4. díl

Neopatrnost při každodenním ranním plavání přivede Kate Marshallovou až do nemocnice, kde potká Jean Julingsovou. Ta jí vypráví srdcervoucí příběh, jak se před jedenácti lety během táboření na místě zvaném Ďáblova cesta ztratil její tříletý vnuk Charlie. Kate, ještě otřesená z toho, že se málem utopila, souhlasí, že se s Tristanem Harperem případu ujmou a pokusí se zjistit, co se tehdy mohlo stát. Když se Kateina a Tristanova detektivní agentura začne událostmi té osudné noci zabývat, zjistí, že Jean má problematickou minulost, a navíc jim neříká úplnou pravdu. Co se tehdy na Ďáblově cestě uprostřed vřesovišť a bažin stalo? Byl Charlie unesen? Nebo spadl do řeky, která mizí v Ďáblově rokli? Když Kate a Tristan zjistí, že sociální pracovnice, která se tehdy o Jean a její dceru Becky zajímala, byla nalezena brutálně zavražděná krátce poté, co Charlie zmizel, budou muset přehodnotit vše, co si do té doby o případu mysleli…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Devil's Way , 2023

Jenny46
13.05.2023 5 z 5

Opět jsem se těšila na mého oblíbeného autora 1 díl série byl pro mě docela dost drsný, ale jinak Katy M. mám ráda prostě R. Bryndza umí a styl psaní mě sedí...
Budu vyhlížet další knihy.

Aligator805
09.05.2023 5 z 5

Zatím nejlepší díl z celé série o Kate. I když bylo rozuzlení poměrně brzy předvídatelné, nic to nemění na tom že se kniha velmi dobře četla.

marekB78
09.05.2023 5 z 5

Kniha se dobře čte, ale je dost předvídatelná. Je to další zajímavá kniha z dílny Bryndzy, i když určitě jsem od něj četl i napínavější knihy

Mája777
07.05.2023 5 z 5

Líbilo. Sice jsem od poloviny knihy tušila, ale to vůbec nevadilo. Mám ráda styl psaní pana Bryndzy a ráda si přečtu jeho detektivky.
(7. 5. 23 - 11 721 - 32)

cucik14
04.05.2023 5 z 5

Opět skvělé, i když, jak už tu píší i ostatní, čtenář poměrně brzy přijde na to, co se asi stalo. Každopádně určitě doporučuju :)

EmillyT
03.05.2023 4 z 5

Závěr byl sice snadno předvídatelný, ale příběh se četl dobře a měl spád. Kniha mě bavila rozhodně víc, než poslední případ Eriky Fosterové.

JustWomen
03.05.2023 4 z 5

Trochu zdlouhavé a předvídatelné, ale i tak to stálo za přečtení.

Katulinka69
02.05.2023 4 z 5

Trochu slabší díl, ale stále dost dobrý

mirunda
01.05.2023 5 z 5

I když jsem tušila konec asi od půlky, i tak mě kniha bavila. Byť znám od Bryndzy i mnohem napínavější knihy.

marsden
01.05.2023 5 z 5

Zase jizda. A doslova. Precteno ve vlaku cestou do Budapeste. Ctu a mam to jako film. Rikam si, jak hrdinove vypadaji, jak by to vsemu slusela kamera:) Neni tu zbytecna snaha sokovat, v prubehu cteni si pridapas sam jako detektiv, co rozkryva tajemne hadanky.

Martiiiik
01.05.2023 5 z 5

Další výborná kniha od tohoto talentovaného autora.. Příběh mě moc bavil, i když se dá poměrně brzy odhadnout, odkud vítr vane.. :-) Kniha je velmi čtivá, nedá se odložit :-) Kate i Tristan jsou velmi sympatické postavy, i když mají své chyby.. Je to vlastně tak lidské.. Autor také umí skvěle popsat prostředí, až máte pocit, že se na tom místě nacházíte a úplně z toho mrazí.. Všechno "ďáblovo" je zde opravdu strašidelné.. Až jsem ráda, že je toto místo fiktivní :-) Už teď se těším na další knihu :-) A doporučuji, vlastně celou sérii.. vlastně obě série :-D Tedy vlastně všechny autorovy knihy.. :-D

miloslav5679
30.04.2023 3 z 5

Už minulý diel mal taký pomalší rozbeh. V tomto sa o rozbehu ani hovoriť nedá. Celá kniha sa vlečie
Už samotný námet, hľadanie 3 ročného dieťaťa po 11 rokoch na povedal, že nič napínavé to nebude. Po pravde, také napínavé živé bolo tak 30-40 strán. Neviem prečo bryndza prestal písať Fosterovú, ale posledné dve s Kate aTristanom mi nesadli

mirka2558
30.04.2023 5 z 5

Pán SPRISOVATEL nesklamal. Ktorúkoľvek knihu od neho prečítam vzdy je to na 5 hviezdičiek klobuk dole a veľa ďalších napísaných kníh :)

postrach
29.04.2023 5 z 5

Tento díl se povedl.Zajímavý a smutný případ.Jinak napsáno vše.

LenkaMacak
28.04.2023 5 z 5

Další skvělá kniha od Roberta Bryndzy! Přesto, že jsem zápletku poměrně brzo vytušila, se mi kniha líbila a přečetla jsem ji jedním dechem. 5/5*

Leniii

Skvěle jako vždy!

Janniska
27.04.2023 5 z 5

Excelentní.Nemám absolutně co vytknout ,knihu jsem sfoukla na dva zátahy.Má to spád a je to napínavý jak Kardašiančiny legíny.Super,tleskám a těším se na další knihu.

Jana65
27.04.2023 5 z 5

Další úžasná kniha od tohoto spisovatele. Klidně by mohl napsat novou knihu každý týden. Padoucha jsem odhadla správně a brzy, přesto mě kniha neskutečně bavila. Mohu vřele doporučit.

kacaaba
25.04.2023 5 z 5

Další úžasná kniha tohoto autora. Už se těším, s čím přijde příště. Zatím žádná nezklamala. Teď by to tam chtělo ještě trochu romantiky :D

Awča
24.04.2023 5 z 5

Další setkání s Kate, však už jsem se na ni těšila!
Příběh byl zajímavý, četlo se mi moc dobře, a četla bych a četla, ale už byl konec...
Tentokrát byly osobní příběhy Tristana a Kate spíše upozaděny, jsem zvědavá, co jim nachystá autor v dalším díle.