Najdi ji

Najdi ji https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383302/bmid_najdi-ji-FAz-383302.jpg 4 193 61

D. D. Warrenová série

Kolik toho člověk snese? Své o tom ví Flora, kterou kdysi unesli. Ona však přežila a dnes se snaží pomáhat jiným ztraceným dívkám. Když ovšem detektiva D. D. Warrenovou zavolají k případu, ukáže se, že Flora je nějak spojená hned se třemi podezřelými vyšetřovanými v souvislosti s objevem nahé dívky a muže, kterého zabila. Je Flora oběť, nebo spolupachatel? A proč zase zmizela?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Find Her , 2016

konicekbily
28.05.2019 5 z 5

Velice dobře napsaný thriller od dosud mnou nepřečtené autorky. Na Vaše doporučení přátelé! Koukám, že to je osmé pokračování v sérii, inu, musím se polepšit a začnu pěkně od začátku!

PhoebePollard
25.05.2019 5 z 5

Velmi čtivé a zároveň neobvyklé. Přiznám se, že do hlavní hrdinky jsem se nedokázala tolik vcítit a mnohá její rozhodnutí jsem nechápala. Ale některá jiná zase ano. Kdo ví, jak bych skončila, kdybych si měla prožít to co ona. Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy a původně jsem si myslela, že jde o nějaký dívčí román, takže mě skutečně překvapilo, o čem tahle kniha vlastně je. Přesto je to skvělé a já rozhodně doporučuji.

jonathan
11.05.2019 5 z 5

Prečítané na jeden záťah, táto autorka ma ešte nesklamala. Výborné to bolo.

Léňa2510
11.05.2019 5 z 5

Výborná! nevedela som sa od nej odtrhnout

Wladimirski
10.05.2019 5 z 5

A tak to teda byla jízda! Napínavé, překvapivé, nepředvídatelné, někdy až mrazivé, ani jedna lichá stránka, přečteno jedním dechem. Kdybych měl k dispozici šestou hvězdičku, určitě bych jí dal!

Dumicek
07.05.2019 3 z 5

Tak nějak jsem se do této knihy nemohla začíst..Celkově to nebyl asi špatný příběh, ale mě osobně to prostě do děje nevtáhlo a neřekla jsem si "wau" tak to je teda něco. Pro mě to byl takový průměrný příběh, který dle mého ničím zajímavým nevybočoval..vadilo mi, že se tam několikrát opakuje to samé, jak kdyby nestačilo, že už jsme to četli..nevím..mám z této knihy rozporuplné pocity. Za mě 3 hvězdy

OnlyFour
03.05.2019 4 z 5

Moj prvý stret s autorkou. Na jednej strane sa knha číta rýchle, svižne, na druhej strane mi trvala dosť dlho. Je napínavá, pocity unesenej dobre vykreslené, ale ja som sa nejak nemohla do deja dostať, vcítiť, poriadne si ho vychutnať (možno blbé aktuálne rozpoloženie). Takže 3,5-4/5, no autorke dám ešte určite šancu :)

veveronka
23.04.2019 5 z 5

Vyborna a napinava.

jana3099
14.04.2019 5 z 5

Super !!!!! Opět další skvělý thriller této autorky. Od začátku napínavý, čtivý, tajemný i drsný....Rozhodně doporučuji.

Veronika.Lap
09.04.2019 5 z 5

Tleskám za skvěle postavený příběh a hlavně prolínání dějů, které mě nutily neustále číst dál a dál. To jak se střídal pohled policie, aktuální situace Flory a zároveň popis prvního únosu - to je prostě pecka. Doporučuji.

alnahu
22.03.2019 4 z 5

Dobře napsaný psycho-thriller,napínavý příběh Flory, která se stane obětí únosce.Výborně jsou vykreslené pocity,které Flora uvězněná v dřevěné bedně prožívá,z těch člověka až mrazí. Něco z jejích pocitů co prožívala : Přežíváte .
Víko se zatluče. Zámek zaklapne.odporný chlap odchází.A vy jste zase sama. Nahá. Pohmožděná. Zakrvácená. špitnete ."Maminko".
Kniha je čtivá od začátku ,kdy líčí své pocity uvězněná Flora -až do konce -dlouhých čtyři sta sedmdesát dva dní,než jde Flora konečně domů.

mig20
15.03.2019 5 z 5

Když jsem zjistila, že od Lisy Gardner vyšla další kniha s D.D. Warrenovou, bylo mi hned jasné, že ji brzy budu číst.. Její knihy mi přijdou neskutečně napínavé a super zpracované. Kniha dorazila a já ji s velkým nadšením začala číst. Při čtení prvních dvou stran mi ale začalo být až fyzicky úzko jak dobře byly vykresleny pocity vězněné osoby a knihu jsem na pár dní odložila.. Tak nějak jsem se na to čtení musela psychicky připravit :) Poté co jsem se ke knize vrátila jsem ji za dva dny zhltla. Tak jako již v předešlých knihách se autorce podařilo mě překvapit a už teď se těším na další knihu s D.D. Warrenovou..

Lkomrska
14.03.2019 5 z 5

Pro mě super poctenicko jako vždy. Chvílemi jsem opravdu přemýšlela o tom, kdo je oběť a kdo ten zlý. ☺️

Pauline23
03.03.2019 5 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila a spisovatelka opět ve vrcholové formě. Líbí se mi že kniha není tuctovka jako jiné knihy a naopak se spisovatelka pustila do ožehavého tématu. Detailně propracovaný pocity únosu a pocit zlomení člověka a jeho duše plus dopady na celou rodinu. Jako matka si člověk i poplakal. Já doporučuji.

petaSk
13.02.2019 4 z 5

Kniha je vyprávěna ve dvou dějových linkách. První linka popisuje vztah unesené Flory a jejího únosce. Je tady hezky popsaný stockholmský syndrom. Ve druhé lince již dávno nalezená dívka znovu zmizí a rozjíždí se nové pátraní. Děj z minulosti mě bavil víc i díky uvěřitelným charakterům, v současnosti mi přišla Flora neuvěřitelná a protivná. Přesto kniha patří k nejlepším thrillerům, které jsem četla.

kneslova
09.02.2019 5 z 5

Po dlouhé době nová kniha od mé oblíbené autorky a byla vážně skvělá. Tady není co dodat napínavé od první do poslední strany a velice čtivé.

aktak1203
07.02.2019 4 z 5

Možná bych dala 3 a půl hvězdičky, nebylo to extra super, jak knihu vylíčila reklama, ale celkem to šlo. Takový trošičku lepší nenadchne ani neurazí.

zuzana2599
04.02.2019 5 z 5

Najdi ji je moje první kniha od této autorky. Je to výborný, fascinující thriller o únosu dívek, o boji o přežití, o touze po svobodě, ale i o pomstě, vůli a odvaze. Autorka detailně zpracovala všechny ty strašné emoce, pocity, bolesti, které uvězněná dívka prožívala. Pasáže, kdy Flora popisuje svůj únos jsou mrazivé a děsivé. Najdi ji je krásně čtivé a dokonale napínavé !!

4xbabča
27.01.2019 5 z 5

Po delší době jsem zvolila při zakoupení letošní mé první knihy od Lisy Gardnerové a vybrala jsem si moc dobře. Příběh ztracených dívek, jejich boj o záchranu,o přežití a postup hledání detektiva Warrenové a napětí až do závěru knihy.

evonra
05.01.2019 5 z 5

Po delší době mé knižní setkání s detektivem Warrenovou a musím říct, že to bylo výborné.
Tohle je opravdu brilantní psychothriller. Výborně popsané scény, pocity, stavy. Síla, víra a odvaha, tolik potřebná k přežití...
Lisa Gardner píše úžasně. Doporučuji všemi deseti.

Lisa Gardner
americká, 1956