Nezdolná vášeň

Nezdolná vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1922/nezdolna-vasen-1922.jpg 4 59 6

Mluvil o tom celý Londýn: markýze Duffyho D'Abernona válka úplně změnila. Odjížděl jako proslulý svůdník a nezodpovědný floutek, nicméně po návratu jako by ho více zajímali koně ve stájích než dámy na bálech. Chmury z jeho tváře dokáže zahnat jen jediná. Pouze s ní otevřeně flirtuje a nic nedbá na její pošramocenou pověst. Annabella Fosterová vskutku ví, co je to skandál. Její vztahy s mocnými muži nejsou žádným tajemstvím. Ostatně jak by mohla zapírat, když vychovává nemanželskou dceru? Annabella se stáhla do ústraní, aby už nikdy nemusela riskovat zklamání z lásky, a na jejím odhodlání nic nezměnila ani skutečnost, že se jí dvoří samotný Duff D'Abernon. Nabídla mu místo toho kompromis: přátelství. Oba souhlasili, idylické léto se před nimi rozprostíralo jako rozkvetlá louka. Ale to, co začalo jako přátelství, začne brzy přerůstat v nezdolnou vášeň. Annabella a Duff vědí, že jim nezbývá než umlčet rozum a začít poslouchat srdce... a samozřejmě i tělo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

When Someone Loves You , 2006

Ála1968
06.04.2023 4 z 5

Mě se to líbilo.Mělo to děj, erotiky tak akorát .

rampapa
31.05.2020 5 z 5

Krásný příběh.Tuhle autorku zbožnuju a už si těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Lee7
30.05.2019 3 z 5

Líbilo se mi, takový jednodušší příběh. Rychle nabyl a pozbyl.. nebylo nic pořádně řečeno vyjádřeno a konec

havrmoni
02.09.2016 4 z 5

Hezčí než první díl,ale je to takový skok,čtete o dvouch jak se milujì a vezmou a máte to ještě v paměti a pak šup v tomto jsou o 27 let starší. Ale je fakt,že tento příběh o jejich synovi byl čtivější a hrdinka se mi líbila víc.

moudivlacek
20.08.2015 5 z 5

Ale ju, na odreagování po náročném dni, proč ne, ale nemusím to číst znovu a znovu.

VeronikaK85
04.02.2015 2 z 5

Kniha mi přijde poněkud plochá. Děj by měl jistě potenciál, ale autorka nenechá scény vygradovat. Několik potenciálně napínavých scén smaže jedinou větou, jako by se vůbec nic nedělo. Charaktery hlavních postav nejsou moc propracované, jako by autorka plula po povrchu a nedokázala popsat pocity hlavních hrdinů. Na místo toho vedou postavy nesmyslné dialogy v okamžicích, kdy se to vůbec nehodí. Kniha prostě neměla to, co od dobrého ženského románu čekáte - netají se při ní dech, neobdivujete hlavního hrdinu, nevcítíte se do hlavní hrdinky a rozhodně po knize nesáhnete v každý volný okamžik dne.