Nenasytná

Nenasytná https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/bmid_nenasytna-246577.jpg 4 554 73

Crossfire série

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You , 2014

Disinka
20.11.2017 5 z 5

Celá série Crossfire byla neskutečná a parádně se to četlo...

Petruska200
22.06.2017 5 z 5

Neodolatelne cteni,cela serie je super

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

O něco slabší než díly předchozí, i tak se mi kniha moc líbila.

inuska6280
03.03.2017 4 z 5

Kniha dobrá, ale už ne tolik jako ty predesle :)

mazlak
18.12.2016 4 z 5

Další pokračování příběhu Evy a Gideona. Nevím, zda za to může kniha ve slovenském jazyce, ale toto pokračování mne již tak nezaujalo, jako díly předchozí. Možná je to také tou skoro roční přestávkou mezi tímto dílem a díly předchozími. Uvidíme, co přinese díl pátý a doufám, že poslední.

Nuttelka
12.10.2016 4 z 5

Příjemné se opět ponořit do příběhu Gideona s Evou, kteří jedou dál jak na horské dráze :-) Vítaná změna, že je kniha psána z obou pohledů... Jen to oslovení "frajere" mi prostě vadí :-D

angelbooks
11.09.2016 4 z 5

Zdá se mi, že opět byla kniha taková ''skoro'' dobrá. První a třetí díl mě hrozně bavili, ale druhý a čtvrtý díl zas tak moc ne...
Připadám si jako na moři, kde se semnou houpe loď, do které narážejí vlny.
Nevím jestli to tak spisovatelka zamýšlela, ale uvidíme u 5. dílu :) třeba to bude třešinka na konec :).

Padawán
03.08.2016 4 z 5

Tahle knížka byla z celé série asi nejméně nabytá dějem. Ale celkově kniha splnila to, co jsem očekávala - bavila mě a na relax je to prostě můj šálek kávy :) Myslela jsem si, že už to bude poslední díl, ale jak jsem si všimla, čeká mě ještě další díl a určitě si ho nenechám ujít!

marketa2529
18.03.2016

Ze všech čtyř dílů, se mi tato kniha líbila nejméně. Těšila jsem se, že kniha bude pouze z pohledu Gideona, byla jsem zklamaná, že se tam promítali pohledy obou postav. Dějově byla kniha nezáživná a prakticky se v ní nic nedělo. Přijdu si zklamaná, že se tak dlouho čeká na další díl a celkový pocit z toho je slabší průměr.

havrmoni
03.03.2016 5 z 5

Mě se to líbí pořád,ale už jsem myslela,že je to poslední díl.Pohled Gideona lecos vysvětlil. Připadá mi,že už je vyřešeno vše důležité,ale další díl nebo díly?No nevím.

bandita612
19.02.2016 2 z 5

Pro mě nejslabší díl série. Připadalo mi, že se tam nic nedělo, ani se netěším na pokračování..

hanka616
02.02.2016 5 z 5

Tak mě se narozdíl od ostatních líbil i tento čtvrtý díl, jen si myslím, že už by to autorka měla přestat natahovat...

vyska
27.01.2016 3 z 5

3 hvězdy pouze za to, že to bylo psané i z pohledu Gideona, jinak kniha byla o ničem. Natahovaný děj už od druhého dílu. Člověk to čte z principu, že chce vědět jak to dopadne i když to ví od jejich prvního setkání.

cukrovka
03.01.2016 5 z 5

Tento díl byl zajímavý tím, že je tam i pohled Gideona. Je to o snaze vytvořit si funkční vztah i když mají spoustu svých problémů. Gideon si bere všechny problémy na sebe a s Evou se nechce dělit o jejich řešení. Eva se zase snaží proniknout Gideonovou hradbou a stát se součástí jeho rozhodnutí.

Karolína18
02.01.2016 2 z 5

Nedokážu si vysvětlit, jakým řízením osudu jsem mohla být tak pošetilá a oblíbit si předchozí tři díly. Pravdou zůstává, že jsem je četla již před dávnou dobou. Ačkoli se tedy autorka domnívá, že přetrvání přízně této sérii znamená nebývalou náklonnost z řad čtenářů a tudíž si zřejmě myslela, že prodleva mezi díly jí spíše přilepší, pro mě představovala jen možnost uvědomit si, co si vlastně o celé sérii myslím.
Kniha mi přijde - s prominutím - směšná. Za chvíli musí každého omrzet číst o dvou duševně labilních lidech jen proto, že jsou jedinými osobami, kteří se dokáží navzájem "napravit". Vše se samozřejmě děje, bubny prosím, ve jménu lásky! Takovýchto námětů je všude mnoho, ale toto velmi žalostné zpracování v žádném případě nebudí věrohodný dojem!
Po přečtení tohoto pokračování jsem si plně uvědomila, čím to vlastně čtenáři jiných žánrů předně opovrhují na románech pro ženy.

Yana-66
30.12.2015 4 z 5

Absolutně zbytečný díl, neměl žádný děj mi příjde..

LucyNej
18.12.2015 4 z 5

Knihu jsem četla snad měsíc... Abych pravdu řekla, četla jsem jen proto, abych zjistila, jak tato série dopadne.

Shanib
27.11.2015 1 z 5

Sérii Crossfire jsem měla opravdu ráda, ale tohle byla katastrofa. Číst na každé druhé stránce o tom, jaká je Eva bohyně, mě hodně rychle omrzelo. Z Gideona, toho sexy charismatického týpka, se stal magor, který pokaždé přeruší schůzi jen kvůli tomu, že mu ó svatá dokonalá Eva zavolá kvůli nějaký blbosti. Nemluvě o tom, že ti dva nemají absolutně žádný vlastní život. Alespoň u Evy je sem tam nějaký ten náznak, když se vidí s Carym, který mi byl ovšem sympatický jen v prvním díle. A když už to vypadá, že se ne všechno točí kolem nich, jako třeba Megumi a její problém s přítelem, tak přijde Gideon a nějakým kouzlem z Megumina ohrožení najednou udělá hrozbu pro Evu (jak jinak). Hodně mi vadí, že druzí lidé jsou bráni jen jako figurky ála tvůj problém, ne můj, nejsi Eva, don´t care. Dřív byly postavy sexy a měly jiskru, teď je všechno už jen hodně otravné.

Bet
18.11.2015 3 z 5

No nejslabším díl této série, byl velkým zklamáním. Myslím si že byl zbytečný. Jinak tato série je je moje srdcovka ;-)

Lulinka758
17.11.2015 2 z 5

Za mě zbytečný díl, o ničem. taky si myslím, že série měla skončit třetím dílem. Nějak si nedokážu představit, o čem bude další díl.