Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284659/bmid_posledni-vykrik-64985f4d25a64.png 4 523 90

Cocktail série

< 5. díl

Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou Roštěnkou v klidu oddávat pečení dobrot, všemožnému bušení i jinému řádění… Další krok v jejich životech se zdá být logický – cinknutí skleničkami, svatební závoj a ulička posetá okvětními lístky růží, je však tím pravým ořechovým i pro tenhle nekonvenční pár? Když ale Caroline vyděsí telefonát ohledně jisté nehody, která se udála při focení v jihovýchodní Asii, uvědomí si, že „dokud nás smrt nerozdělí“ není jen působivě znějící fráze. I konvence mají najednou něco do sebe. Smíchejte sklenku erotiky se špetkou smíchu a trochou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přihoďte růžovou košilku a podávejte s chuťovkou z kocoura Clivea.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Last Call , 2015

LucijeT
12.09.2019 4 z 5

Ze všech příběhů série mi Caroline seděla nejmíň... Na muj vkus všechno hrozně protahuje, hřebec a samec byli top... V tohle díle se mi nejvíc líbilo poděkování a poslední slova o tom, že Edward Cullen byl ve 107 letech stále panic :D pro mě to totiž byla taky jedna z nejsilnějších částí Twilight :D

Kudík
20.08.2019 4 z 5

Hezký konec příběhu růžové košilky a Simona. :)
Přečteno během dne.

Charmedka
02.08.2019 4 z 5

Kniha má jen něco málo přes sto stránek, takže Vám zkrátí jedno dopoledne. V podstatě nic nového Vám kniha nepřinese, ale je to taková ta sladká tečka na konec a opravdu milé zakončení a rozloučení s oblíbenými postavami.

malazluta
18.06.2019 5 z 5

Mě knihy A. Clayton prostě baví...

Marla
04.06.2019 5 z 5

Velice vtipné, milé a důstojné zakončení celé série. Opravdu jsem se královsky bavila u všech dílů a to, že se v tomto díle setkaly osudy všech zúčastněných, byla taková třešnička na dortu. Myslíte, že autorka ještě něco podobného sexy a vtipného napíše?

salča
25.05.2019 5 z 5

Skvělé zakončení příběhu Simona a Caroline.
Přesně tohle mi tak nějak chybělo v závěru Roštěnky.Simon byl skvělý.Bylo to zábavné, odpočinkové čtení,v němž nechybí parta kamarádů,romantika,sex a vtip.

andulka1406
11.05.2019 5 z 5

Hezké zakončení příběhu Caroline a Simona

ivedoo
24.02.2019 4 z 5

Obsah skvělý, ale připadá mi trošku odflákle, jako 108 stránek? Nechápu, autorka mohla více rozpracovat ostatní postavy. Zajímavější třeba byla dvojice Viv s Clarkem.Ale co, i přesto se mi knížka líbila :)

Mrňous1
06.12.2018 5 z 5

Důstojné, opět velmi vtipné, zakončení celé série. Knížky Alice Clayton splňují mé očekávání od tohoto typu literatury, tak co víc si přát?

adlak
19.11.2018 3 z 5

Kniha čtivá, zábavná. Přesto mi to spíš přišlo jako román o svatbách, než o erotice - o té mám asi jiné představy :D

1moniccka
09.10.2018 4 z 5

Pěkná tečka tyhle série byla super a ukončení nemělo chybu.

TerezaMondeková
30.08.2018 5 z 5

Další úžasný díl. Byl v tom humor, láska, přátelství, romantika, rodina, erotika... možná to není nejoriginálnější kniha, ale je to úžasně podaný a napsaný. Dokážete se hned začíst a nemůžete přestat. Stejně se mi nejvíc líbila svatba Simona a Caroline. Oba hlavní hrdiny jsem si hned v prvním dílu zamilovala a vedlejší postavy taky.

Leninkka
08.07.2018 1 z 5

Poslední díl ze série a taky úplně nejslabší... Bylo fajn, že se tam propletly všechny postavy, ze všech předchozích knih, ale to bylo asi tak všechno.

bafuskyBaf
02.07.2018 5 z 5

Hezké zakončení příběhu Simona a Caroline. A vlastně i všech ostatních z dalších knížek z této série. Měla jsem to přečteně za dopoledne..:-)

LadyHip
11.06.2018 5 z 5

Přečetla jsem už něco románů, různé kvality :),ale Simon Nabíječ a celá série rozhodně řadím mezi ty skvělé. Krásné momenty plné romantiky protkané tak lehkým a svěžím vtipem, spousta dobrého jídla a sexu a přátel, co vám hlídají záda. Bylo to super, tahle knížka byla výborné vyvrcholení...ehm :)
Jednou se k Simonovi a Caroline moc ráda vrátím. A už vím, jak jednou vybírat výšku kuchyňského ostrůvku...:)

jitka3235
21.03.2018 4 z 5

Kratinká knížka, která by se nejspíš více hodila jako takový větší epilog například k předchozí knize, která také nebyla nijak extra dlouhá... Na kvalitě to však knize neubírá a je to příjemný závěr příběhu nejedné dvojice z celé serie :-)

4laras
11.03.2018 3 z 5

Ach ne,
Tahle kniha byla stejnou jízdou jako ty předešlé... Návrat ke Carolinině pohledu jsem uvítala.
Celá kniha byla jako jízda na horské drze avšak s rozdílem, že tady jsem jeli dlouhou dobu nahoru a potom byl najednou obrovský pád.
Co knize ubírá hvězdičku je ten konec... Chápu, že všem mělo dojít, co se tam děje, ale třeba ještě dvě, tři větičky by nebyli špatné.
Celá série byla fajn na čtení.

Zuzanka46
05.03.2018 3 z 5

Fajn tečka za celou sérií. Kniha ničím nepřekvapí, nabídne čtenáři přesně to, co chce slyšet - žili šťastně až do smrti :-)
Myslím si, že těch pár stránek mohlo být klidně pojato jako elipog u předposledního dílu série.

Zabka27
01.03.2018 3 z 5

Zakončení série, které podle mě nemuselo mít svoji vlastní knihu. Nicméně je fajn, že víme vše o všech a teď můžeme v klidu usnout...Ne,samozřejmě chápu, že je těžké psát sérii erotických románů tak, aby si všichni čtenáři přišli na své. Za mě bych celou sérii ohodnotila průměrně, nenadchne ani neurazí.

Milky92
30.01.2018 5 z 5

Úžasné! Za par hodinek precteno jedním dechem.
Svatby,miminka zivoty ostatnich nadhera :)
Nejvic mě dajal napad svatby v Hanoji :)
Copak asi bude "Stala se taková věc" ?? ;-)