Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284659/bmid_posledni-vykrik-64985f4d25a64.png 4 523 90

Cocktail série

< 5. díl

Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou Roštěnkou v klidu oddávat pečení dobrot, všemožnému bušení i jinému řádění… Další krok v jejich životech se zdá být logický – cinknutí skleničkami, svatební závoj a ulička posetá okvětními lístky růží, je však tím pravým ořechovým i pro tenhle nekonvenční pár? Když ale Caroline vyděsí telefonát ohledně jisté nehody, která se udála při focení v jihovýchodní Asii, uvědomí si, že „dokud nás smrt nerozdělí“ není jen působivě znějící fráze. I konvence mají najednou něco do sebe. Smíchejte sklenku erotiky se špetkou smíchu a trochou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přihoďte růžovou košilku a podávejte s chuťovkou z kocoura Clivea.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Last Call , 2015

Nuttelka
27.02.2016 5 z 5

Jak už je tu několikrát zmíněno, skvělé zakončení série a taky mi strašně mrzí, že kniha je jen jednohubkou na jedno odpoledne :-) Nabíječ s Košilkou jsou prostě úžasní i jejich přátelé, bavila jsem se, nerada se s nimi loučím, ale celou sérii si ještě přečtu určitě několikrát :-)))

Š.Ala
26.02.2016 5 z 5

Skvělé zakončení, jen by mohlo být delší. Caroline a Simona mám moc rada a těším se na další knihy od této spisovatelky.

Sabča92
25.02.2016 5 z 5

Báječné zakončení série! První díl se mi moc líbil, druhý už bohužel o dost mín, tak jsem se nechtěla ani pouštět do dalších dílů, ale tento byl neskutečný a báječný! Opravdu se mi to moc líbilo. Nechyběl humor, jiskření, láska, erotika.. Nejlepší zakončení série!

Katka313
24.02.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla poděkování a opět mě spisovatelka mile překvapila tím ze zná Prahu (ČR) jedine co mě mrzí, že jsem ji asi tak o dva roky prošvihla :-/.

Katka313
24.02.2016 5 z 5

Ani nedokážu slovy vyjádřit jak jsem z téhle knížky nadšená. Nabíječ byl úžasný, ale po přečtení Roštěnky jsem byla hodně zklamaná a i naštvaná, že takhle zakončila příběh Simona a Caroline, o to víc jsem byla šťastnější a nadšená, že vydala tuhle knížku. Byla to nádhera číst a dokonalé zakončení toho úžasného páru. A opět nechyběl typický humor spisovatelky. Moc všem doporučují přečist. Už dlouho mě nic takhle nedostalo. Moc za to děkuji.

jitka7
19.02.2016 5 z 5

Bomba. Skvělé zakončení. Pro mě naprosto úspěšné pokračování Roštěnky a Nabíječe. Konečně mi přišlo, že se autorka zase našla ve svém stylu psaní a je to stejné jako její první kniha, která byla naprosto nejlepší ze všech.

Mikik
17.02.2016 4 z 5

Pěkné zakončení série:-)

janesy
15.02.2016 5 z 5

Tuhle dvojici prostě miluju a opět mne skvěle pobavila:).

EvaSupovic
15.02.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha a celá série o Simonovi a Caroline je boží :-D Miluji to a budu se k nim vracet rozhodně často, protože na Nabíječe nikdo nemá :-D :-D

LibraryGirl
12.02.2016 5 z 5

Úžasně vtipná jednohubka! Další kniha se Simonem, Caroline a celou tou jejich bandou:-) Jooo. Jediná chybka je, že to má opravdu mááááálo stránek. Krásně to doplňuje celou sérii a vlastně ji i ukončuje. Dostala mě malá vsuvka na konci příběhu, kdo četl Zrzku, tak ten ví:-) Já už chci další příběh od Alice:-) A poděkování je opravdu pěkné:-D