Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277961/bmid_posledni-vykrik-IQA-277961.jpg 4 523 90

Cocktail série

< 5. díl

Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou Roštěnkou v klidu oddávat pečení dobrot, všemožnému bušení i jinému řádění… Další krok v jejich životech se zdá být logický – cinknutí skleničkami, svatební závoj a ulička posetá okvětními lístky růží, je však tím pravým ořechovým i pro tenhle nekonvenční pár? Když ale Caroline vyděsí telefonát ohledně jisté nehody, která se udála při focení v jihovýchodní Asii, uvědomí si, že „dokud nás smrt nerozdělí“ není jen působivě znějící fráze. I konvence mají najednou něco do sebe… Smíchejte sklenku erotiky se špetkou smíchu a trochou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přihoďte růžovou košilku a podávejte s chuťovkou z kocoura Clivea. Napijme se na Poslední výkřik!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Last Call , 2015

Petro..nella
14.01.2018 5 z 5

Úžasná

avalonek
12.11.2017 3 z 5

No,tak konečně naposledy vykřikla..Ne,zase tak zlá nebudu,zase tak špatný to nebylo.Pár vtipných dialogů tam bylo.Nejvíc mě bavila Sophie a Neil a bylo hezké,že se tam zase ukázali postavy z jiných dílů.A nakonec všichni našli dokonalé protějšky a byli šťastní až na věky věků.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

hana.hanigerova
10.09.2017 3 z 5

Závěrečný díl série, který nepřináší nic nového, jen zakončuje načaté příběhy. Neurazí, nenadchne. Příběh byl velice krátký, a tak příjemně plnul - bez zbytečných okolků. Jen mne mrzí, že nebyl dán větší prostor všem párům série.

mazlak
28.08.2017 5 z 5

Konečně zase o hlavní postavě Nabíječe a Roštěnky. Jen ten děj byl dost krátký. Od prvního dílu se děj dosti vzdaloval původní rovině a i jeho obsah mne trochu nudil. Poslední díl zase zaujal, ale než se člověk začte už je konec. Doufám, že v další sérii se děj zlepší.

123.Iveetka
16.07.2017 3 z 5

Slabší díl, ktery byl podle mě napsán jen proto, aby autorka uspokojila čtenáře a příběh Simona a Caroline uzavřela. Rychlé cteni, téměř bez zápletky a samozřejmě předvídatelné.

Market = )
25.05.2017 4 z 5

Trochu mě mrzí, že jsem se sotva začetla a byl konec, ale bylo to príma. Ráda jsem se ještě jednou potkala se všema postavama. I když o popisech plánování svatby bych asi vydržela číst do nekonečna, tahle "pracovně-organizační" stránka knížek se mi vždycky moc líbila :-).

havrmoni
10.05.2017 5 z 5

Hezká tečka na konec. Žádný dlouhý kecy jen taková jednohubka o tom jak to všechno dopadlo a kam vlastně spějí všichni zamilovaní.

Laf
24.03.2017 3 z 5

Moc pěkné dozvědět se, jak to všechno s hlavními aktéry dopadlo... Líbilo se mi, že pořád je to psané s humorem, takže jsem se při čtení i smála. Jako oddychovka dobré :)

Evule114
20.03.2017 5 z 5

Krásné zakončení, akorát jsem to četla s hodně dlouhým rozestupem od prvních tří dílů, tak se mi ty jména motala... oddechovka na jedno odpoledne :-)

paprika75
04.03.2017 3 z 5

A to je taková sladká tečka za tím dnešním programem ... Klasické téma třetích dílů tzn. svatba event. těhotenství, i když tady to prožívá nejen hlavní hrdinka a její kamarádky, ale ještě k tomu její koucour ... naštěstí je kastrovaný. Co dodat ... 3*

knihamouder
04.02.2017 3 z 5

Rychlovka, co neurazí. Sladká tečka na konec. Škoda těch prázdných stránek...

tatjana1737
31.12.2016 2 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

No já nevím... budu se opakovat, ale pro mne měly všechny další knihy po Nabíječi sestupnou tendenci. Poslední výkřik mi přišel tak trochu výkřikem do tmy. Co se názvu týče, odpovídalo by spíše "poslední hovor" nebo "telefonát", aby to mělo vazbu na zápletku knihy a čtenáře to trochu vyděsilo. Takhle jsem se o Simona ani nebála, protože jsem věděla, že se vše v dobré obrátí.
Celá kniha mi přišla trochu nedotažená a nedodělaná. Alarmující už byla samotná útlost hřbetu. Připadá mi, že Claytonové trochu došel dech a že všechen prach si vystřílela u předchozích dílů. Vedlejší linie se daly mnohem líp a víc rozpracovat: Sophiino rodičovství, Mimiina svatba, do děje mohly mnohem více vstoupit postavy z Hřebce a Samce, tzn. Viv a Clark, Chloe a Lucas. Caroline očividně zapomněla na to, že Chloe zná, protože se s ní viděla v baru (a nevěřím, že by se Viv, se kterou se nadále vídaly, zapomněla zmínit, že ona krásná neznámá, s níž byl Clark na večeři, byla jeho sestřenice), ačkoli spíše na to zapomněla sama autorka. Zápletka se Simonovou nehodou byla sice dramatická, ale přečtená za chvilku a se šťastným koncem, ani na vteřinu jsem nepochybovala o tom, že Simon bude v pořádku a že se nakonec vezmou. Takže i v tomhle ohledu jsem si připadala trochu okradená. A svatba jako taková? I tu šlo rozepsat - ve srovnání s Posledním výkřikem třeba Spoutaný od Chaseové líčí svatební den hrdinů velmi pěkně (o to víc, že je psaný z pohledu muže).
Celkově jsem spíše zklamaná než nadšená. Knížka byla i nadále psaná svěže, byly v ní vtipné momenty, u kterých jsem se pousmála, ale šlo z ní vytěžit víc.

Co se názvu týče, když jsem knihy začala číst a přemýšlela, které mám ještě před sebou, zcela vážně jsem si najednou nebyla jistá, zda jde o výkřik nebo Poslední výstřik. A v tomhle ohledu si špatně titul knihy přečetl i můj manžel, který ihned zpozorněl, o čem to čtu :-).

Denčaa
08.12.2016 3 z 5

Pěkný doplňkový příběh. Člověk by se bez něho obešel, ale hezky uzavírá celou sérii. Opět nechybí vtip, což mám na této autorce ráda. Moc se mi líbilo, že si hrdinové uvědomili, co je ve vztahu, v partnerství a v manželství důležité. Teď jen vědět, co a jestli napíše autorka dál.

Adush09
08.11.2016 2 z 5

Hezké zakončení příběhu víc k tomu asi nemám moc co říct, prostě takové předvídatelné.

adela9782
21.09.2016 3 z 5

Trošku předvídatelný děj, ale jinak hezké a vtipné zakončení příběhu Simona a Caroline. Taková sladká tečka na konec celé série. :)

PetraBery
05.08.2016 4 z 5

Vtipné zakončení série ideální na oddech. Jednohubka, u které se budete bavit, zjistíte, jaké jsou novinky v životě u ostatních zúčastněných a jak se formuje vztah mezi Caroline a Simonem. Pohodové čtení.

koczanska
29.07.2016 2 z 5

Jednoduché a oddychové, prostě takové, co od knížek tohoto typu očekáváte.

cukrovka
07.07.2016 5 z 5

Skvělé zakončení série. Jednoduché a vtipné. Potěšilo mě, že byli zmíněny postavy z ostatních příběhů série. Nadchlo mne Carolinino prozření, že -
" Někde v průběhu příprav se rozhodlo, že hosté, ......., jsou důležitější než to, co si ženich přeje jíst na své vlastí svatbě. ............. Přemýšlala jsem o své lásce a celý ten svatební nesmysl mi byl naprosto ukradený. Záleželo mi jen na tom, abych tomuhle muži řekla slova, která si zamilovaní říkají už po celé generace. Abych stanula po jeho boku a ujistila ho, že on je můj a já jsem jeho v dobrém i ve zlém, v nemoci i ve zdraví, dokud nás smrt nerozdělí. A to ostatní? Do háje s tím."

Luciluc
30.06.2016 2 z 5

I když jsem si po přečtení Hřebce říkala, že si od Alice Clayton už nic nepřečtu, zajímalo mě, jak to nakonec s Caroline a Simonem dopadne, takže jsem se do knihy pustila. Kniha se dobře četla, takže jsem ji měla za jedno odpoledne přečtenou. Nenáročná oddechovka.