Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277961/bmid_posledni-vykrik-IQA-277961.jpg 4 523 90

Cocktail série

< 5. díl

Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou Roštěnkou v klidu oddávat pečení dobrot, všemožnému bušení i jinému řádění… Další krok v jejich životech se zdá být logický – cinknutí skleničkami, svatební závoj a ulička posetá okvětními lístky růží, je však tím pravým ořechovým i pro tenhle nekonvenční pár? Když ale Caroline vyděsí telefonát ohledně jisté nehody, která se udála při focení v jihovýchodní Asii, uvědomí si, že „dokud nás smrt nerozdělí“ není jen působivě znějící fráze. I konvence mají najednou něco do sebe… Smíchejte sklenku erotiky se špetkou smíchu a trochou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přihoďte růžovou košilku a podávejte s chuťovkou z kocoura Clivea. Napijme se na Poslední výkřik!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Last Call , 2015

Pettinka
20.06.2016 5 z 5

Pro mě fajn zakončení série. :) Mám ráda, když se dozvím příběhy ostatních hrdinů. Tento dil se vlastně zmiňuje o každém. Což já oceňuji :). A pokud někomu tato kniha přijde nudná a spisovatelky styl je takový a makový - tak to nečtěte. Ale ono, když jste se dočetli až k tomuto dílu, tak zas tak hrozné to nebude, že :) takže za mě fajn oddechovka! Doporučuji :)

Aracely
16.06.2016 5 z 5

Nádherné zakončení celé série. Taková třešnička na dortu. Opravdu sladký závěr. Chvíli nebude nouze o napětí, ale všechno dobře dopadne. A já už se nemůžu dočkat na další autorčiny knihy!

Recenze v záložkách :-)

Danča:))))
14.06.2016 3 z 5

Přečteno na jeden zátah. Sice to vůbec nedosahovalo kvalit předchozích dílů - hlavně prvních dvou - ale četlo se to dobře. Dávám 3*.

kanitsuj
10.06.2016 2 z 5

Knížku jsem přečetla vlastně jen ze setrvačnosti, protože jsem s větším či menším nadšením četla i všechny předešlé díly a chtěla jsem vědět, s čím ještě autorka přijde a jak celou sérii zakončí. Bohužel musím napsat, že minimálně do poloviny knížky jsem se nudila - převyprávění osudů hrdinů z předchozích dílů a neustálé stáčení pozornosti k nadrženosti všech zúčastněných chvílemi hraničilo s těmi nejvíce béčkovými německými pornofilmy a možná mne i ta jednoduchá lascivnost vyprávění jako čtenářku urážela. Druhá část byla o poznání lepší, objevil se nový konflikt a v závěru nechyběl ani oblíbený kocour Clive. Přesně, jak už zde napsal někdo pod mým komentářem - knížka by mohla mít poloviční rozsah a vůbec nic by se nestalo. Její první část je rozpačitá, zbytečně natahovaná a celkovému dojmu vůbec neprospívá.

mac.martina
09.06.2016 5 z 5

to byla boží knížka... nasmála jsem se u ní skoro od začátku do konce... bylo úžasné zakončení příběhu a epilog od kocoura Cliva neměl chybu a takový nečekaný zajímavý závěr z toho vyplívá... líbilo se mi že tam bylo vyústění příběhů ostatních postav... ale Roštěnka a Nabíječ jsou nejlepší :D :D :D

Gallaxy
03.05.2016 3 z 5

Nemůžu si pomoct, al kniha je za mě napsaná horkou jehlou. Velmi rychlý děj bez omáčky.... Příběh postrádá gradaci a vyvrcholení.

Ale inak samozřejmě oddechovka se šťastným koncem-jako vždy v této sérii :)

LenkaLuna
01.05.2016 5 z 5

Pěkné (ale i očekávané) zakončení této série. Ani mi nepřijde že je tak krátká, prostě zakončení happy end. Celou sérii mám moc ráda a jsem zvědavá s čím novým přijde Alice Claytonová. :D :)

Kačus
22.04.2016 5 z 5

Stačilo abych si 2x otevřela tuhle knihu a měla jsem ji přečtenou. Krásné zakončení, moc se mi kniha líbila. Miluju Simona a Caroline.

trynitrix
15.04.2016 4 z 5

Čtenářská výzva 2016: 2. Kniha poprvé vydaná v roce 2016

Pěkný závěr asi tak jak má být :-) Hlavě příběh je klasika o Roštěnce a Nabiječi ale objeví se tu všechny postavy z ostatních knih dokonce padne zmínka o Zrzce a Jackovi :-) Takže parádní zakončení se všemi pozlátky a můžeme se těšit na nějakou novou serii. ;-)

karbulka
09.04.2016 5 z 5

parádní tečka na konec

adrianna0305
24.03.2016 1 z 5

Dokonalí, krásní a úspěšní lidé došli k dokonalému, krásnému a úspěšnému konci :-) ...jak nečekané, ale raduji se z toho konce :-)

alzbeta4340
22.03.2016 5 z 5

Odpočinkové, veselé a vtipné... a strašně krátké.
Autorka napsala takový novodobý knižní seriál, taky se dají zhltnout (čili přečíst) nejméně dva díly za sebou. Škoda, že série končí, doufejme, že nám zase něco napíše.

Haňulec
19.03.2016 3 z 5

Kniha doplňuje a ukončuje celou sérii Cocktail. Myslím si, že kdyby v knize byly rozpracované všechny příběhy, bylo by to lepší než pouze příběh a ukončení Simona a Caroline.

JanaDor
15.03.2016 4 z 5

Moc není o čem psát a ani se nechci rozepisovat, protože bych vše podstatné řekla a vy byste ji už nemuseli číst. Což by byla škoda. O pohádkové konce nerada někoho ochuzuji. Jde tu hlavně o autorčin čtivý styl romance s kapkou sexu, který vás hodí do pohody a připomene vám hrdiny předešlých dílu. O každém je zmínka. Dozvíte se, jak pokračují jejich vztahy. Počítejte, že se vám ukáže modrá bezmráčková obloha, zalitá sluncem. Což se od těchto romancí očekává.

Prostě a dobře. Pokud se vám předešlé díly líbily, určitě si přečtěte i tento příjemně lehký dezert. V závěru knižního obědu vás jemně sladce naladí a zbude po něm hřejivý pocit v okolí žaludku.

LilliBell
11.03.2016 2 z 5

Kniha mi prisla malo zaujimava. Styl tejto autorky je sice nezamenitelny, vynikajuci. Ale dej v knihe skoro ziadny, nic vyznamne ani vzrusujuce.. prislo mi to ako rozvinuty a zdlhavejsi epilog ku predchadzajucim dielom tejto serie, ktore boli ovela lepsie. Na tuto knihu som sa dlho tesila ale bolo to zbytocne.

Karolína18
07.03.2016 5 z 5

Absolutní třešnička na dortu!
Ne snad proto, že by se zde odehrálo něco významného. Dokonce bych ani neřekla, že se jedná o nezapomenutelnou knihu. Mě ohromil fakt, jak blízcí mi všichni ti lidé připadali. Bylo to jako vrátit se po delší době domů a seznámit se znovu s svou rodinou. A z toho je mi tak nějak krásně. Cítím podivný klid a doufám, že si ho zvládnu ještě nějakou chvilku udržet.

Samozřejmě je mi líto, že série skončila, ale díky bravurnému stylu psaní Alice Clayton mám pocit, že mám Simona s Caroline i všechny jejich přítele stále poblíž. Jako by snad bydleli za rohem a já za nimi mohla kdykoli zajít. A i když to není pravda, rozhodně se k nim a jejich příběhům budu vracet. Nikdo vás nedokáže tak zvednout náladu jako Nabíječ a Košilka!

Mauri
06.03.2016

Tak jsem právě dočetla zakončení serie...Neřekla bych ,že jsem náročný čtenář...jenže je mi líto,tady půjdu trochu proti proudu...
Myslím,že kdyby se vynechalo pár stránek,které zde byly jen aby nebyla knížka tak moc krátká, tak by se události knížky dali scvrknout do epilogu. Ano nějaký ten děj a zápletka (i když rychle objevená a rychle vyřešená) tu byli,ale na knížku žalostně slabé...přeskakování o minutu, o hodinu, o měsíc...funguje v delších knížkách,tady to u mě budilo dojem povídek..bez souvislejšího příběhu.
Nelituju, že jsem si knížku přečetla...Jsem ráda, že vím jak to mezi nimi dopadlo...Jenom kvalita se nemůže s Nabíječem vůbec srovnávat.

Mišule_11
04.03.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla skoro na jeden nádech a líbila se mi! :) Pěkné zakončení série, i když docela krátké! Ale super kniha v sérii Coctail! :)

Samira
02.03.2016 5 z 5

Anotace hlásá: Vyvrcholení příběhu Nabíječe a Roštěnky... ANO, jednoznačně!!!
Všechna pokračování byla sice dobrá, ale na Nabíječe neměla ani zdaleka. Poslední výkřik nejenže na něj má, ale ještě nabízí pomyslný vrchol a pár třešinek navíc. Zatracená škoda, že kniha není delší.
Super vtipná Sophie a Neil, Nabíječ a Košilka v plné formě a samozřejmě kocourek Clive. Tenhle útlý kousek je lahůdkou pro fandy všech autorčiných knih, ale dal by se přečíst i těsně po Nabíječi.
Tahle jednohubka bude mít u mne v knihovně hodně pěkné místečko.
Úžasná, doporučuji!!!

kacaaba
27.02.2016 5 z 5

Tak tohle bylo úžasné završení příběhu. Bavila jsem se.