Nabíječ

Nabíječ

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190345/cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 41335

Cocktail (1.)

Autor obálky:Radek Nahodil
Vazba knihy:vázaná
ISBN:978-80-204-3157-8

groula

Přečetl jsem to i jako chlap a líbilo se mi to...
Všechny ty scény sem si fakt představoval... ;-)

BarkaS

Hlavní hrdinka je blbka. Bohužel. Jako tomu je téměř vždy v tomto žánru. Nemá starosti, skutečný život nezná ani z pohledu z okna v rychlíku. Chápu, že má jít o oddechový žánr, ale jak tady mnohé čtenářky psaly: “Óčko!” “Kazimrdka!” Really? Pokud máte rády žanr a chcete něco trochu lepšího, doporučuju Návrh od Elle Kennedy.

Claire

chjo chjo chjo... do čeho jsem se to pustila. Povídat si se svým óčkem, které je v nedohlednu.. vážně? A určitě jsem neměla dostatek partnerů abych to mohla posoudit, ale že by někdo byl schopen tolikrát?

4laras

Abych pravdu řekla, čekala jsem něco jiného a horšího.
Ale kniha mě překvapivě zaujala. Všechno mělo spád, postavy byli příjemné a nic nebylo přeplácané... Za mě fajn odpočinková kniha.
Jen jedna věc na překladu mě neskutečně rozčilovala a to bylo používání "bysme" místo "bychom", jako občas se ta první varianta asi dál, ale co je moc je moc. A když to bylo v celé knize, tak už toho bylo hodně.

Luci.H

Vtipná, zároveň vzrušující knížka. Za mě skvělé čtení :-) Nabíječ mě ze všech dílů bavil asi nejvíce.

Lenny33

Nato že tyto knihy nečtu, tahle celkem ušla. I když byla občas strašně naivní a debilní, dobře se četla a hlavní hrdinové byli vcelku sympatičtí.

TerezaMondeková

BOMBA!
Kniha by se mi hned líbila. Byla jednoduchá, originální, zajímavá, nenáročná... Je to taková kniha s erotickým nádechem. Dost jsem se při ní nasmála. Občas i nahlas. Jasně, že jsme věděli, jak to dopadne, ale líbilo se mi, že na to hned neskočili. Nejdřív se poznávali, spřátelili se až pak to začalo přerůstat v něco víc. Příjemná změna.
Obálka mě hned zaujala. Líbila se mi. Název je ještě lepší.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Jediný, co mě trochu štvalo bylo to její "Óčko" pořád jenom to. To mi trochu vadilo, ale jinak se mi líbila.
Hlavního hrdinu jsem si taky docela oblíbila. I když se mi moc nelíbí ty chlapi, co střídaj holky jako ponožky. On mezi ně patřil, ale pak se změnil, kvůli holce do které se zamiloval.
Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. už se těším na druhý díl. Doporučuji.

katslana

Doporučuji. Vtipné. Milé a oddychové.

Rozinka28

Nabíječ mne nijak neoslovil. Děj (pokud nějaký byl), se táhl a až na konci jsem se alespoň zasmála. Obě hlavní postavy mi přišly bezduché. Dočetla jsem ji sobě navzdory.

sarahmoon

Souhlasím kniha je vtipná, ovšem to je tak jediné plus.
- Jinak celkem průměrná :(
PS: Na to, že je mi 25 jsem se cítila dost za hranicí cílovky.... asi za to můžou (občas) jednoduché dialogy.

Tenebien

Skoro jsem to nedočetla přibližně v 63 %, pak znovu v 75 %. Dvě hvězdičky jsou to proto, že to bylo hodně vtipný. Hlavně na začátku. Pak se to táhlo a fakt jsem se musela nutit, abych to dočetla. (čteno v originále)

IvankaM

Že by to bylo něco světoborného, to se o knize říct nedá, ale bylo to příjemné čtení se špetkou humoru :)

Zabka27

Začátek zajímavý, bohužel průběh mě naprosto zklamal. Caroline a její "Óčko" my tak pily krev, že jsem se nutila to dočíst. Vtipné to bylo, ale zase žádná hitparáda. Za mě neurazí, ale nenadchne.

azraelka

Co je na téhle knize tak zábavného?
Fakt jsem tam žádný vtip nenašla. A hrdinku s jejím stěžováním na to, že nemá óčko bych vystřelila na měsíc.

maizy

Co se škádlívá, rádo se mívá :-)
Vtipná kniha. Moc se mi líbila. Chvílemi jsem se nahlas smála.
Je to lehké, oddechové čtení a věřím, že si jí i jednou přečtu znovu. Doporučuji.

LivN

Kniha je velmi vtipná! Měla jsem chvilky kdy jsem se musela nahlas smát. Je to to nejlepší spojit humor s erotikou. Určitě doporučuji knížku jsem četla už třikrát a určitě ne naposled pokaždé mě pobaví.

gingilla

Nezvyknem sa venovat "zenskemu zanru", ale tato knizka je vtipna, sexi a rozhodne som sa nenudil.

georginaa

Vždy se mi líbí, když se slovně dvojice pošťuchuje, v tomhle případě Nabíječ a Kazišuk, co se škádlívá - rádo se mívá. Vtipné hlášky, prosycené erotikou, pohodové čtení.

Luca94

Hodně vtipná knížka :) už jen začátek, jak jí soused každou noc buší do zdi stačí, abych si udělala představu, jak moc srandy si užiju. Jediné co bych vytkla je, jak se Caroline stále zajímá o svoje Óčko ... Občas mi přišlo, že se chová hrozně dětinsky na svůj věk

MiraiYume

Od podobných knih se nedá čekat nějaká "vysoká literatura", přesto se objevilo pár věcí, které mi na knize vadily natolik, že ani zdaleka nemůžu dát plný počet bodů. I ta třetí hvězdička je hlavně za začátek 14. kapitoly, který se povedl z celé knihy asi nejvíc. U něj jsem se i zasmála. Ačkoliv na mě už na prvních stranách vykouklo slovo "Óčko", které rozblikalo varovnou kontrolku, že to asi nebude to pravé ořechové, musím přiznat, že nakonec to nebylo zas až tak špatné. Kniha se dobře četla, občas jsem se u ní i pousmála, děj se mi jako takový líbil. Celkový dojem mi ale kazila hlavní postava Caroline. Na svůj věk se chovala dětinsky, afektovaně a chvílemi tak strašně trapně, že jsem se až styděla za ni. Probůh, i hrdinky od Lanczové mají větší charisma, než Caroline! Simon byl oproti tomu skvěle vykreslený. Kdyby mi bylo 17 a méně, tak bych asi z této knihy skákala do nebe. Ale takhle fakt ne. Co se týče erotiky, ta byla nahuštěná hlavně na posledních několika stránkách, jako kdyby se autorka snažila dohnat těch předešlých 200 stran plných náznaků, po nichž jsem už na takové čtení neměla ani chuť. Je to vážně škoda. Myslím, že se z tohoto příběhu dalo vytáhnout mnohem víc.

Eeli

Nenáročná oddechovka pro holky plná vtipných hlášek, ale také plná romantických klišé. Přesto si knihu oblíbíte pro její lehkost a úsměvnost.

Milky92

Super krasne lechtive čtení,za par hodin precteno jedninym dechem :)
Bylo mi jasné ze z toho vypline neco vic ;)

bafuskyBaf
24.12.2017

Humorná a hlavně čtivá kniha.. A to je hlavní... Za dva dny nebylo, co řešit.. :-)

Petro..nella
19.12.2017

Není co dodat,líbila se mi

michaela3483
13.12.2017

Čtivá kniha, z počátku jsem se i párkrát zasmála.
Bohužel až příliš často jsem měla dojem, že jde o románek pro náctileté nebo Beverly Hills 90210, kde jsou všichni krásní, úspěšní s téměř dokonalým životem. Sms zprávy a Carolininy rozhovory se Simonem mi přišli kolikrát hloupoučké, párkrát mi bylo za ni až trapně.
Za mě slabší průměr.

Evaneva
12.12.2017

Lehké eroticky laděné čtivo, které je slabší esencí Padesáti odstínů šedi.

Kaci90
07.12.2017

Vzala jsem ji jako něco, u čeho nebudu muset vůbec přemýšlet a co mě trochu pobaví. Obojí vyšlo. Předvídatelné, někdy přehnané, ale proč ne, někdy je holt takový pokles potřeba :) Jen bože, někdy to příšerné opakování výrazů, to skutečně nenapadla autorku (či překladatelku?) jiná přirovnání?

teniska_rotter
17.11.2017

Fajn oddychové čtení. Není nutno u téhle knížky přemýšlet, je v ní plno klišé a je úplně jasný, jak skončí, i přesto mě celkem bavila.

ewi
13.11.2017

po knihe som siahla ako po cistej oddychovke na odreagovanie ...no, nieco tak naivne som skutocne necakala, to i niektore YA su dospelejsie ...a kniha sice vtipna je, ale len v prvej polovici, pridavam sa k nazoru, ze od "Spanelska" sa jedna o nudny romanticky gyc...

Petra024
08.11.2017

Knížku jsem přečetla za týden. Děj byl krásný a chvílemi i velmi vtipný už se těším až si přečtu pokračování.