Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1985 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

LivN
29.01.2018 5 z 5

Kniha je velmi vtipná! Měla jsem chvilky kdy jsem se musela nahlas smát. Je to to nejlepší spojit humor s erotikou. Určitě doporučuji knížku jsem četla už třikrát a určitě ne naposled pokaždé mě pobaví.

gingilla
15.01.2018 4 z 5

Nezvyknem sa venovat "zenskemu zanru", ale tato knizka je vtipna, sexi a rozhodne som sa nenudil.

georginaa
11.01.2018 5 z 5

Vždy se mi líbí, když se slovně dvojice pošťuchuje, v tomhle případě Nabíječ a Kazišuk, co se škádlívá - rádo se mívá. Vtipné hlášky, prosycené erotikou, pohodové čtení.

Luca94
10.01.2018 5 z 5

Hodně vtipná knížka :) už jen začátek, jak jí soused každou noc buší do zdi stačí, abych si udělala představu, jak moc srandy si užiju. Jediné co bych vytkla je, jak se Caroline stále zajímá o svoje Óčko ... Občas mi přišlo, že se chová hrozně dětinsky na svůj věk

MiraiYume
10.01.2018 3 z 5

Od podobných knih se nedá čekat nějaká "vysoká literatura", přesto se objevilo pár věcí, které mi na knize vadily natolik, že ani zdaleka nemůžu dát plný počet bodů. I ta třetí hvězdička je hlavně za začátek 14. kapitoly, který se povedl z celé knihy asi nejvíc. U něj jsem se i zasmála. Ačkoliv na mě už na prvních stranách vykouklo slovo "Óčko", které rozblikalo varovnou kontrolku, že to asi nebude to pravé ořechové, musím přiznat, že nakonec to nebylo zas až tak špatné. Kniha se dobře četla, občas jsem se u ní i pousmála, děj se mi jako takový líbil. Celkový dojem mi ale kazila hlavní postava Caroline. Na svůj věk se chovala dětinsky, afektovaně a chvílemi tak strašně trapně, že jsem se až styděla za ni. Probůh, i hrdinky od Lanczové mají větší charisma, než Caroline! Simon byl oproti tomu skvěle vykreslený. Kdyby mi bylo 17 a méně, tak bych asi z této knihy skákala do nebe. Ale takhle fakt ne. Co se týče erotiky, ta byla nahuštěná hlavně na posledních několika stránkách, jako kdyby se autorka snažila dohnat těch předešlých 200 stran plných náznaků, po nichž jsem už na takové čtení neměla ani chuť. Je to vážně škoda. Myslím, že se z tohoto příběhu dalo vytáhnout mnohem víc.

Eeli
07.01.2018 3 z 5

Nenáročná oddechovka pro holky plná vtipných hlášek, ale také plná romantických klišé. Přesto si knihu oblíbíte pro její lehkost a úsměvnost.

Milky92
04.01.2018 5 z 5

Super krasne lechtive čtení,za par hodin precteno jedninym dechem :)
Bylo mi jasné ze z toho vypline neco vic ;)

bafuskyBaf
24.12.2017 5 z 5

Humorná a hlavně čtivá kniha.. A to je hlavní... Za dva dny nebylo, co řešit.. :-)

Petro..nella
19.12.2017 5 z 5

Není co dodat,líbila se mi

michaela3483
13.12.2017 2 z 5

Čtivá kniha, z počátku jsem se i párkrát zasmála.
Bohužel až příliš často jsem měla dojem, že jde o románek pro náctileté nebo Beverly Hills 90210, kde jsou všichni krásní, úspěšní s téměř dokonalým životem. Sms zprávy a Carolininy rozhovory se Simonem mi přišli kolikrát hloupoučké, párkrát mi bylo za ni až trapně.
Za mě slabší průměr.

Evaneva
12.12.2017

Lehké eroticky laděné čtivo, které je slabší esencí Padesáti odstínů šedi.

Kaci90
07.12.2017 4 z 5

Vzala jsem ji jako něco, u čeho nebudu muset vůbec přemýšlet a co mě trochu pobaví. Obojí vyšlo. Předvídatelné, někdy přehnané, ale proč ne, někdy je holt takový pokles potřeba :) Jen bože, někdy to příšerné opakování výrazů, to skutečně nenapadla autorku (či překladatelku?) jiná přirovnání?

teniska_rotter
17.11.2017 4 z 5

Fajn oddychové čtení. Není nutno u téhle knížky přemýšlet, je v ní plno klišé a je úplně jasný, jak skončí, i přesto mě celkem bavila.

ewi
13.11.2017 3 z 5

po knihe som siahla ako po cistej oddychovke na odreagovanie ...no, nieco tak naivne som skutocne necakala, to i niektore YA su dospelejsie ...a kniha sice vtipna je, ale len v prvej polovici, pridavam sa k nazoru, ze od "Spanelska" sa jedna o nudny romanticky gyc...

Petra024
08.11.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla za týden. Příběh Caroline a Simona je nádherný. Nejdřív soused který má svůj harém kvůli kterému se nemůžu vyspat. Potom soused jako kamarád se kterým prožívá krasný chvilky a nakonec soused jako milenec který se vzdá svého harému jen kvůli dívce kterou nemusel a teď ji miluje. Děj byl krasný a chvilkami jsem se i zasmála. Už se těším na pokračování.

avalonek
06.11.2017 4 z 5

První kniha od autorky,která se mi celkem líbila.Má to vtip,náboj,to napětí mezi nimi.Ale co mi celkem vadí,je ta přemíra óček,to už autorka opravdu přehání,a nebo já jsem divná a jen závidím:)

Space.Junkienka
27.10.2017 3 z 5

Knihu jsem si kupovala jako audioknihu. Bylo pozdě večer, já neměla brýle, tak to bylo nejjednodušší. Možná mi to měl prozradit název (ale ten dneska dost často nic neznamená) nebo jsem si možná měla přečíst více než první větu v popisku (První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty.), protože pak bych věděla, že ten sexy soused není jenom novinka, která po usazení se v novém bytě ustane, ale láska a sex až do konce knihy. Každopádně knížka dobrá, příběh poutavý a ve verzi "audio" možná vtipnější než v papírově podobě.

Zuzanka46
19.10.2017 5 z 5

Vtipná, pohodová a čtivá knížka. Při čtení jsem se skvěle bavila.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Štixa
05.10.2017 5 z 5

Knížka mě strašně bavila. Byla to moje nejrychleji přečtená knížka ze všech. Střídaly se ve mě emoce stejně jako u Caroline. Chvíli jsem smíchy brečela a chvíli jsme brečela smutkem. Vždycky jsem se těšila už už z práce domů, abych si mohla znovu číst. Dokážu si tuhle knihu představit i jako romantický/erotický film. Prostě super...

pro ženy erotika

Alice Clayton