Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1990 1990

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Štixa
05.10.2017 5 z 5

Knížka mě strašně bavila. Byla to moje nejrychleji přečtená knížka ze všech. Střídaly se ve mě emoce stejně jako u Caroline. Chvíli jsem smíchy brečela a chvíli jsme brečela smutkem. Vždycky jsem se těšila už už z práce domů, abych si mohla znovu číst. Dokážu si tuhle knihu představit i jako romantický/erotický film. Prostě super...

Bustedka
29.09.2017 3 z 5

ja nevím kde dřív začít, smeju se ještě teď ☺️ To bylo tak moc absurdní, naivní, zidealizovany..
taky jsem snila o muži svých snu, Me večerní fantazie byly vesměs přes kopírák. Jenže mne bylo asi 17. Děsím se trochu toho, ze má taková kniha přes 1000 hodnocení. Já jsem nikdy nebyla na tyhle románky, Sex ve městě a pod. Přišlo mi, ze to jen představuje ženské jako slepice. No a vím, ze zas nějakou delší dobu k podobně ladene knížce nevztahnu ruku. Radši. Mám pocit, ze jsem zhloupla

Caroline11
28.09.2017

Tahle knížka mi zpříjemnila učení k maturitě.

JanushkaNynuska
05.09.2017 4 z 5

Super knížka. Přečetla jsem ji během týdne. V některých chvílích jsem se i pobavila a kniha se mi opravdu četla sama. Nevím proč, ale příběh mi něčím připomínal Sex ve městě. Jediné co mi opravdu hodně lezlo na nervy, byl orgasmus, který hlavní hrdinka nazývala "Óčko" a ještě víc mě mohly rozčílit "drobné kroužky" :D . Za mě 4* a uvidím jaký bude další díl ;)

_Žanet_
07.08.2017 2 z 5

Tak tohle pro mě bylo zklamáním. Od knihy jsem čekala o něco víc, rozhodně ne to, co v ní bylo. Někomu se to líbit může, ale pro mě absolutně nezáživné a ničím oživené čtení, takže bohužel ne. Pokračování číst nebudu.

helena19
23.07.2017 4 z 5

Z počátku byla knížka nudná, stejně tak konverzace Caroline s jejími kamarádkami, naopak jsem žrala slovní přestřelku mezi Caroline a Simonem. Btw. slovo Óčko už nechci v životě slyšet, to je takový problém říkat tomu orgasmus?

LiLLu
26.06.2017 1 z 5

ja asi nemuzu cist knihy kde jen chodi po barech do prace a nic jinyho se tam nedeje...jen drby a stupidni dialogy o ničem.
tuhle knizku jsem puvodne vubec cist nechtela ale nuda kdy jsem upoutana na luzko nekolik týdnu udelala sve...
Mam taky takovou sousedku, ktera me dokaze vzbudit v pul paty rano a nebo vecer prekrici nasiTV kterou mam hodne nahlas. Tema dobre ale spatne zpracovane.
Nektere pasaze byly ftipne ale pak to zkazila tema pubertalnima kecama v rozhovorech. Knizku jsem ani nedocetla neslo to...
Proč je ta knizka ve stitkach ''pečení''? :-))))))))

mazlak
28.05.2017 4 z 5

Pěkný příběh. Kniha mne zaujala hned na začátku a tak mi nedovolovala čtení přerušit. To se mi stává jen zřídka. Některé situace byly velmi zábavné. Už se těším na další díl.

Kolohnát
26.05.2017 1 z 5

Troufám si tvrdit, že pro drtivou většinu chlapů jde o nestravitelnou literaturu - podobně jako např. seriál Sex ve městě. Vydržel jsem do konce jen z čistého masochizmu.
Konzumoval jsem ve formě audioknihy. Dlužno říci, že Sára Saudková svým přednesem dílo nijak nepoškodila (aby bylo jasno, to má být pochvala, Sáru jinak moc nemusím...).

ardeas
19.05.2017 3 z 5

Hm.. :) časť po návrate zo Španielska som sa takmer neprestávala smiať, veľmi vtipne podané, škoda len, že od začiatku to gradovalo tak ospalo a otupene, nehovoriac o tom Španielsku, tam som sa dosť nudila.

A nedá mi nepoznamenať, že ktorý blbec vymyslel skratku pre orgazmus "Óčko"?! Vždy keď som to zahliadla v texte, spomenula som si na hudobnú tv stanicu.

Petronela106
15.05.2017

Vůbec mě nenadchla , dle recenzí jsem čekala daleko více . Pro mě chvílemi az trapné. Mela jsem v úmyslu přečíst i zbytek série ale ani omylem. Za mě nekvalitní čtivo

havrmoni
08.05.2017 4 z 5

Tak oba komenty pode mnou to vyjádřili za mě. :) Jen bych podotkla,že o Óčku už nechci slyšet :(( a u hrdinky a jejich kamarádek jsem si musela občas připomínat,že jim je 26 a ne 16. Jinak fajn jdu na další.

Market = )
06.04.2017 4 z 5

No, za "nejvtipnější knihu roku" bych to neoznačila, ale vážně se mi moc líbila. Roztomile a hezky psaná, takový pěkný "ideální svět", který mám v knížkách moc ráda, v podstatě celou dobu jsem se při čtení usmívala. Jako zábavnou oddechovku doporučuju všema deseti (zejména kvůli té "ideálnosti" - prima postavy, co mají bezva práci, vtipně komunikují, chodí do stylových restaurací, mají moc hezký život, nic se nekomplikuje přehnanými dramaty :-) ). Žeru přezdívku "Košilka", ostatní terminologie mě spíš trochu rozčilovala, ale to je prostě překladem a českou terminologií, to se nedá nic dělat...

moudivlacek
02.04.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem si fakt užila. Je sice eroticky podbarvená, ale slovní výměny u hlavních hrdinů - tak to je prostě něco - extra první třída. Smála jsem se skoro celou knihu.
Prima odreagování, nic násilně sprostého, odporného, jen velice lehce eroticky podbarvené, fantazie na vysokém stupni, ale opravdu velká dávka humoru.
První setkání s autorkou a opravdu smekám.
Vím zcela určitě, že se moc těším na další setkání s hrdiny.
Vřele doporučuji - skvělé odreagování v příliš uspěchaném světě.

ivana1975
20.03.2017 5 z 5

milujem hlasky v tejto knihe a vlastne aj samotnu knihu... Autorka sa dobre pohrala z dejom a konecne som sa dobre zasmiala pri citani. Odporucam :D

Kiwicatko
06.03.2017 4 z 5

Ja byla spokojena...a ze startu knihy jsem se velmi nasmala, ale potom to slo trochu z kopce. Nicmene ukol splnen...odreagovala jsem se u tohoto ctiva :-)

paprika75
04.03.2017 4 z 5

Celkem vtipná a čtivá záležitost. Trochu mi to kazila ta romantika ve Španělsku, ale celkově OK. 4*

z1631984
19.02.2017 4 z 5

Odvar padesáti odstínů šedi

tatjana1737
17.01.2017 5 z 5

Přečteno znovu pro Čtenářskou výzvu 2017 a potvrzuji kladný dojem. Jen Caroline mne štvala trochu víc a ani mi tak nevadilo óčko, jako "drobné kroužky" :-).

!!! POZOR SPOILER!!! Aneb Jak k jídlu, tak k dílu!

"Ó můj bože, to je slast", kňourala jsem a se zavřenýma očima se oddávala pocitům.
"Věděl jsem, že to oceníš, ale netušila jsem, že to budeš takhle prožívat," zašeptal Simon a se zaujetím na mě hleděl.
"Nemluv, zkazíš mi to," zasténala jsem a protáhla se. Nadchlo mě všechno, co mi Simon nabídl.
"Chceš ještě?" zeptal se, když se zvedal na loktech.
"To bych se zítra už nepohnula."
"Ale no tak, odvaž se. Zasloužíš si to. Já vím, že to chceš, Caroline," škádlil mě, nakloněný blíž.
"Dobře," polevila jsem a otevřela znovu pusu. Zavřela jsem oči, zaslechla Simona štrachat a pak mi to strčil dovnitř. Jak jsem to ucítila, musela jsem vzdychnout. Semkla jsem kolem toho, co mi nabízel, rty.
"Ještě jsem neviděl ženskou, která by si toho dokázala vzít tolik," žasl a sledoval, jak zase taju.
"No jo, ale taky jsi nikdy nepotkal ženskou, která by zbožňovala masový kuličky tak jako já," rozplývala jsem se nad dalším soustem.

Barbarka_CZ
12.01.2017 4 z 5

Z erotických románů rozhodně jeden z lepších, hlavně díky tomu, že je to psané poměrně vtipně. Kniha na jeden, max. dva večery. Oddychová a zábavná.

pro ženy erotika

Alice Clayton