Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1987 1987

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Lydia173
29.07.2018 4 z 5

Taková oddechovka... Děj nenáročný, až dokonalý. Jinak super počtení. Nechyběly vtipné scény :)

Mrňous1
22.06.2018 4 z 5

Zábavná a vtipná knížka okořeněná trochou sexu. Ani mi tolik nevadilo, že jsou všichni mladí a krásní a úspěšní a bohatí...:-)))

JessieEx
12.06.2018 3 z 5

Bylo to zábavné, jiskřivé, sexy a čtivé. Co více čekat od knížky s takovou obálkou a názvem? Líbí se mi tato témata skloubená s humorem (není to vyloženě vtipné, že byste se řehtaly, ale koutky vám zvedne a náladu taky). Za mě v pohodě, jen si nedokážu představit pokračování...

Leninkka
08.06.2018 4 z 5

Po "těžkých" kusech o válce to chtělo změnu. Nějakou oddechovku a něco z úplně jiného soudku. Za mě knížka super! Nasmála jsem se a fakt se knížka skvěle četla. Ikdyž je jasné jak to dopadne, tak i tak jsem se náramně bavila a knížku jsem si od začátku až dokonce fakt užila.

LadyHip
06.06.2018 5 z 5

Královsky jsem se bavila, což je přesně to, co od knížek tohohle typu očekávám. Je mi vcelku jedno, jak nereálné se některé situace zdají (třeba že jsou všichni bohatí a bydlí jen v luxusních domech). Třeba kocour neměl chybu. Jeho láska k Purině byla skvělá. Sexuální napětí, humor a jídlo...pro mě ideální kombinace. Oddechové čtení, ale Nabíječ rozhodně patří mezi velmi povedené kousky. Doporučuji!

groula
07.04.2018 4 z 5

Přečetl jsem to i jako chlap a líbilo se mi to...
Všechny ty scény sem si fakt představoval... ;-)

BarkaS
02.04.2018 2 z 5

Hlavní hrdinka je blbka. Bohužel. Jako tomu je téměř vždy v tomto žánru. Nemá starosti, skutečný život nezná ani z pohledu z okna v rychlíku. Chápu, že má jít o oddechový žánr, ale jak tady mnohé čtenářky psaly: “Óčko!” “Kazimrdka!” Really? Pokud máte rády žanr a chcete něco trochu lepšího, doporučuju Návrh od Elle Kennedy.

Claire
21.03.2018 1 z 5

chjo chjo chjo... do čeho jsem se to pustila. Povídat si se svým óčkem, které je v nedohlednu.. vážně? A určitě jsem neměla dostatek partnerů abych to mohla posoudit, ale že by někdo byl schopen tolikrát?

4laras
04.03.2018 4 z 5

Abych pravdu řekla, čekala jsem něco jiného a horšího.
Ale kniha mě překvapivě zaujala. Všechno mělo spád, postavy byli příjemné a nic nebylo přeplácané... Za mě fajn odpočinková kniha.
Jen jedna věc na překladu mě neskutečně rozčilovala a to bylo používání "bysme" místo "bychom", jako občas se ta první varianta asi dál, ale co je moc je moc. A když to bylo v celé knize, tak už toho bylo hodně.

Luci.H
01.03.2018 5 z 5

Vtipná, zároveň vzrušující knížka. Za mě skvělé čtení :-) Nabíječ mě ze všech dílů bavil asi nejvíce.

Lenny33
28.02.2018 3 z 5

Nato že tyto knihy nečtu, tahle celkem ušla. I když byla občas strašně naivní a debilní, dobře se četla a hlavní hrdinové byli vcelku sympatičtí.

TerezaMondeková
24.02.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je to erotika smíchaná s romantikou a humorem. Skvělá oddychovka. Jasně, že jsme věděli, jak to dopadne. To je hned jasné, ale příběh, jak k tomu všemu dospěli... stálo to za to. U knihy jsem se dost zasmála. A Cliva jsem si zamilovala.
Moc se mi líbilo, že na to hned neskočili. Nejdřív se poznávali, spřátelili a až pak to narůstalo v něco víc. Opravdu se z nich stali přátelé, kteří spolu mohli mluvit o všem, ale furt to mezi nimi jiskřilo. Příjemná změna. Většinou v takových knihách na to skočí hned, ale líbilo se mi, že tady to všechno šlo postupně.
Caroline se mi líbila hned. Nenechala si nic líbit, bylo jí úplně jedno, že má na sobě jenom noční košilku a klidně šla bušit ona na jeho dveře. U toho jsem se dost nasmála. Byla mi od začátku sympatická, ale štvalo mě furt to její "Óčko", proto jsem nemohla dát plný počet.
Simon... zase kluk, který střídá holky jako ponožky. Já takové kluky nemám ráda a předem je odsuzuji a u téhle knihy jsem si uvědomila, že dělám obrovskou chybu. Jestli je nějaký kluk takový devkař, tak to ještě neznamená, že je to špatný člověk. Když jste Simona poznali blíže, tak jste zjistili, že byl citlivý, upřímný, hodný, laskavý a opravdu výborný přítel, který vám pomohl a vyslechl vás, když jste potřebovali.

katslana
19.02.2018 5 z 5

Doporučuji. Vtipné. Milé a oddychové.

Rozinka28
19.02.2018 1 z 5

Nabíječ mne nijak neoslovil. Děj (pokud nějaký byl), se táhl a až na konci jsem se alespoň zasmála. Obě hlavní postavy mi přišly bezduché. Dočetla jsem ji sobě navzdory.

sarahmoon
17.02.2018 3 z 5

Souhlasím kniha je vtipná, ovšem to je tak jediné plus.
- Jinak celkem průměrná :(
PS: Na to, že je mi 25 jsem se cítila dost za hranicí cílovky.... asi za to můžou (občas) jednoduché dialogy.

Tenebien
16.02.2018 2 z 5

Skoro jsem to nedočetla přibližně v 63 %, pak znovu v 75 %. Dvě hvězdičky jsou to proto, že to bylo hodně vtipný. Hlavně na začátku. Pak se to táhlo a fakt jsem se musela nutit, abych to dočetla. (čteno v originále)

IvankaM
16.02.2018 3 z 5

Že by to bylo něco světoborného, to se o knize říct nedá, ale bylo to příjemné čtení se špetkou humoru :)

Zabka27
09.02.2018 3 z 5

Začátek zajímavý, bohužel průběh mě naprosto zklamal. Caroline a její "Óčko" my tak pily krev, že jsem se nutila to dočíst. Vtipné to bylo, ale zase žádná hitparáda. Za mě neurazí, ale nenadchne.

azraelka
08.02.2018 1 z 5

Co je na téhle knize tak zábavného?
Fakt jsem tam žádný vtip nenašla. A hrdinku s jejím stěžováním na to, že nemá óčko bych vystřelila na měsíc.

maizy
31.01.2018 4 z 5

Co se škádlívá, rádo se mívá :-)
Vtipná kniha. Moc se mi líbila. Chvílemi jsem se nahlas smála.
Je to lehké, oddechové čtení a věřím, že si jí i jednou přečtu znovu. Doporučuji.

pro ženy erotika

Alice Clayton