Hřebec

Hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250537/bmid_hrebec-649860839d74d.png 4 764 130

Cocktail série

Zábavný sexy román, ze kterého div smíchy neomdlíte. Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat,cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, dokterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovskéhodobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow,který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Screwdrivered , 2014

Haňulec
29.03.2016 3 z 5

Tak na začátku této knihy, jsem byla docela nabuzená po předchozích knihách, ale velmi mě zklamala. Na začátku se toho moc neodehrálo a ke konci, to bylo zase moc uspěchané. Pokud od knihy čekáte volné uvolnění na dovolené, tak Vám jí doporučím, ale pokud od knihy čekáte daleko víc, tak jí ani nezačínejte číst. :-)

werusx
12.03.2016 5 z 5

Další příjemná kniha od výborné spisovatelky. Jen mě někdy udivuje jak jsou postavy naivní a nevidí čistou realitu. Ale právě o tom to je, za mě super knížka přečtená za 3 dny ;)

Luciluc
29.02.2016 1 z 5

Kniha se poměrně dobře četla, ale příběh mě moc neoslovil. Hlavní hrdinka se v některých situacích chovala jako nána a celkově mi kniha přišla o ničem. Nabíječ se mi líbil, Roštěnka už o dost méně a Hřebce bych dala na stejnou pomyslnou příčku jako Roštěnku. Myslím, že to byla asi poslední kniha od Alice Clayton, kterou jsem četla. Třikrát a dost.

kacaaba
28.02.2016 5 z 5

Tak tenhle díl se mi líbil asi nejvíc, jasně nabíječ byl taky dobrej, ale tohle byla taková klasika. Po Roštěnce, která mi přišla mdlá, se mi do toho moc nechtělo, ale stálo to za to.

jolca-jolly0953
23.02.2016 5 z 5

Knihy od Alice Clayton zbožňuju čím dál víc :D parádně se vždy pobavím :D Hřebec dočten jedním dechem a teď šup na Samce :D

malazluta
23.02.2016 5 z 5

Při čtení jsem se vždycky těšila na to, až se začnou hlavní postavy o něčem dohadovat.... :-)

jesterka.as
21.02.2016 4 z 5

Knížku jsem si koupila jako oddechovku víceméně ze srandy, že jsem nevěděla co od toho čekat a zaujal mě název, ale mile mě překvapila, že se dobře četla a měla i hezký děj, chvílemi jsem se i docela dobře bavila. Každopádně já byla spokojená a asi se podívám i na další knihy této autorky :)

Owain
03.02.2016 4 z 5

No po Krásce z Roisy a Panu S konečně něco normálního, kniha mě i pobavila a dopadla podle mých očekávání =) Nenáročné čtení, které i pobaví, za sebe doporučím =)

jan-da
27.01.2016 2 z 5

Já vám nevím ... první půlku knihy jsem četla snad půl roku, protože jsem se do toho furt nemohla začíst, za to druhou půlku jsem přečetla za dva dny.. Tam už jsem byla napjatá jak kšandy, jak to dopadne. Každopádně bych tam mohla mít víc erotických scén a méně její erotické představivosti :-D Víc jak Hřebec se mi líbil Nabíječ, proto 2 hvězdy.

Sonula25
15.01.2016 4 z 5

Další skvělá knížka od autorky! Jedná se o nenáročné čtění, ale velmi čtivé! :-)

Janiss_89
02.12.2015 4 z 5

Byl čas si zase přečíst něco na odlehčení, bez upíru, bez magie a nadpřirozena. Tak jsem šáhla po Hřebci. Je to třetí díl ze série Cocktail a v líbivosti bych ho dala tak na druhé místo. Zaujalo mě už téma, knihomolka, změni se ji život, a rozhoduje se mezi kovbojem a knihovníkem. Jo některé ty její myšlenkové pochody mi přišli nějak povědomé :D Kniha se mi líbila, líbilo se mi prostředí, kde se to odehrávalo a celý příběh. I jsem se zasmála což beru jako velký plus. A jsem ráda, že skončila s kým skončila, i když jsem nadávala, že ji to tak dlouho trvalo než ji to došlo co ten druhý je zač :D No jsem zvědavá jaký bude čtvrtý díl. Ale víte co mi vadilo? Bylo tam na mě málo sexu, nebo spíš žádný :D Velký mínus :D

kanitsuj
27.11.2015 3 z 5

Přečetla jsem oba předchozí díly, proto mám s čím porovnávat. Jedná se o velmi nenáročné (přečteno za den), ovšem příjemné čtení. Pravdou je, že v tomto díle nebylo mnoho sexu, ale erotika alespoň ve druhé části předčila oba předchozí díly. Řekla bych, že byla vtěsnaná doslova mezi řádky, ale byla tam v celé své rafinovanosti a vynalézavosti nesmělých osamělých srdcí. Hrdinku jsem si raději příliš nepřestavovala, protože mi její popis tragicky neseděl k logice celého příběhu, ale nevadí. Zasazení děje do starého domu bylo příjemné, hrdinčina fascinace kovbojem mne nijak nepřekvapila a ani nepůsobila křečovitě, protože člověk ze zoufalství udělá různé věci a knihovník byl prostě tichá voda, která břehy mele. Pro mne možná naopak i nejlepší díl série!

Danča:))))
08.11.2015 4 z 5

Sice o něco slabší než první dva díly ale i tak příjemné a nenáročné čtení.

Terectioncan
29.10.2015 2 z 5

Tohle bylo slabší..

Evule114
29.10.2015 5 z 5

Musím přiznat, že jsem se na další díl těšila a mrzelo mě, že to není pokračování nabíječe a roštěnky, taky není tak vesele napsaná jako nabíječ, ale přesto byla krásná a všem jí doporučuji. Jen vás upozorňuji, že pokud čekáte sexuální hrátky na každé druhé straně, jak to bývá zvykem, tak se jich nedočkáte. Je to krásná romantická knížka a zápletku si užijete až na samotném konci jako třešničku na dortu.

Mauri
25.10.2015 3 z 5

Nechápu ,jak mohla být unešená z Hanka...mohl by být jak samotný Adonis,ale když se k ní chová jak k hromádce hnoje...? Nadšení z toho,že se milostivě otočí se mi příčí.Ano jeho sem si neoblíbila.:D
Clark byl určitě milejší postavou,bohužel nedokázal mě oslovit jako Simon z Nabíječe.
Nemyslím si,že se ke knize ještě vrátím...To si radši přečtu po desáté o Caroline a Simonovi...:))

mac.martina
01.10.2015 5 z 5

na tuhle knížku jsem se těšila potom co jsem přečetla Nabíječe a Roštěnku. Sice jsem od ní čekala něco trochu víc, ale i tak byla dobrá a mužů jen doporučit :-)
Líbila se mi jak Viv jela po kovboji Hankovi a přitom se dohadovala s knihovníkem Clarkem. Ty jejich hádky se mi líbili až jsem se divila ze Clark nepolíbil Viv aby ji umlčel jak se to stává v jiných knížkách a třeba by se domluvili kvůli opravám domu už dřív a bez hádek, ale to se nedozvíme a musíme si užívat jejich hádek a jak se Viv snaží být drsňačka a přitom je to pod drsným zevnějškem normální romantická holka co touží po svém hrdinovi a jeho lásce a rodině s nim. Asi v pulce knížky jsem začla mít Clarka čím dal tím víc radši než kovboje Hanka a začala jsem ho přát Viv a aby se dali dohromady...
Epilog knížky se mi líbil jak to vlastně ve vztahu s Viv a jejím vyvoleným dopadlo a jak se to vše seběhlo od poslední scény jak Viv si osedlala svého vyvoleného v kuchyni na podlaze :D
Už se těším na další díl z teto série...

LivN
29.09.2015 odpad!

Anotace této knihy je zcela jiná. Když jsem uvažovala, že si ji pořídím strhávání korzetů mě fascinovalo. Ale co jsem našla uvnitř v knížce? Jen popis starého domu a plno harampádí. Tak jsem četla a čekala co bude dál po hřebci ani stopy. Jedním slovem kniha propadák a s erotikou to nemá nic společného. Nabíječ vyhrává na plné čáře!

adrianna0305
28.09.2015 1 z 5

Svým způsobem je to umění napsat knihu věnující se hlavně popisu harampádí v domě po tetičce sběratelce, doplněné o rady jak dům správně zrestaurovat... Ale moc zábavné téma to tedy není.
Jedna dobrá kapitola se v tom nepořádku našla, tak lze udělit kladné hodnocení 1* :-)

KláraJak.
23.09.2015 5 z 5

Je pravda, že nejlechtivější scénka byla až ke konci, ale zase jsem knihu hltala a čekala, kdy se TO stane a nemohla ji odložit, dokud se nedozvím víc :-). Těším se na další díl série.

láska humor erotika Amerika

Alice Clayton