Hřebec

Hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236912/bmid_hrebec-6498606a5da92.png 4 764 130

Cocktail série

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Screwdrivered , 2014

dudunka
19.09.2015 3 z 5

Hezká kniha místy vtipná ale na Nabíječe neměla :-)

mayacfc
11.09.2015 2 z 5

Od knihy jsem čekala něco víc. Začala mě bavit až na konci, když se už konečně něco stalo. Jinak to byla nuda a vůbec to nesplnilo mé očekávání. Podle mě se hodně táhl dlouhý a nudný začátek a konec byl krátký a nedopsaný, autorka ho mohla víc rozepsat. Ale jinak jsem ráda, že to nakonec vyhrála knihovník, protože kovboj byl pěkný debil.

pixie6855
08.09.2015 5 z 5

Jedním dechem přečteno. :) Knížka mě velice bavila a neustále jsem se musela smát. Těším se na další knihu od této autorky. Mohu jen doporučit. :)

Karolína18
06.09.2015 4 z 5

Asi jsem čekala něco víc. Kniha byla vtipná a děj pěkně plynul, ačkoli některé pasáže byly nudné. Líbilo se mi, že konec nebyl jasný hned po přečtení anotace, ale trochu mě zklamala povaha hlavní hrdinky. To jako kdyby se jí líbání s Hankem líbilo, tak by skončili spolu nebo co? Za to Clark mě zaujal hned, hlavně proto, že se s Vivian dokázal pořádně pohádat. Přečtení doporučuji a zřejmě tak v budoucnu ještě učiním.

Michaela91
02.09.2015 3 z 5

Knížka nebyla špatná, občas sice nudná ale vetšinou byla zábavná. Měla v sobě legrační kousky. A já od počátku věřila že vyhraje knihovník :)

makca
26.08.2015 5 z 5

Další skvělá kniha od Alice Clayton.Vtipná oddychovka, čtivá. Těším se na další :-)

Aracely
26.08.2015 5 z 5

... Proč jezdit na kovboji , když se dá jezdit na knihovníkovi ?? :-D :-D

Recenze v záložkách.

trynitrix
24.08.2015 5 z 5

Myslím že kniha se mi líbila více než ty dvě předchozí. Klasický nenáročný napívavý a já nevíc co ještě prostě super a doporučuju všema deseti :-) Vivien a Clark k tomu není co dodat až přečtete pochopíte ;-) a Hank Kovboj? iq houpacího koně :-D

syvritos
22.08.2015 4 z 5

Taky bych chtěla potkat "svého Clarka" :-)

Ditules
13.08.2015 4 z 5

Konečně zase v duchu Nabíječe...Roštěnka je tímto zapomenuta. :) Hlavní hrdinka je dost sympatická a pro knihovníka jsem musela mít slabost už jen z hlediska své profese. :D Kovboj nekovboj...

Nuttelka
07.08.2015 5 z 5

Abych pravdu řekla, dle názvu jsem čekala něco úplně jiného :-D Ale velmi příjemná změna. Vivian správná holka, Clark je prostě Clark a Hank od samého začátku fakt buran :-D Strašně se mi líbilo, jak se začali Viv a Clark sbližovat, jejich noční hovory - "noční" Clark a i dokonce slzičku dojetí jsem uronila :-) A hlavně že Clark není takový suchar, jak se zdál ;-) Sex tu neočekávejte, to je až třešnička na dortu, ale vzájemné sbližování za to opravdu stojí. Jessica velmi sympatická a jsem ráda, že i Nabíječ s Košilkou se nám tu ukázali, těm se stejně už nic nevyrovná, ale mám zásadu, že knihy neporovnávám, to prostě nejde... Velmi oddychové, vtipné čtení, doporučuji :-)

liletka_a
06.08.2015 4 z 5

Od Nabíječe jsem přeskočila Roštěnku rovnou ke Hřebcovi.:) Mě se to líbilo. U této autorky je výhoda, že máte hned od začátku tendenci si oblíbit a zžít se s hlavními postavami.:) Knihovníka jsem hltala od začátku a na konci mě zas a znova odzbrojil.:D Jak už bylo řečeno neskutečně vtipné, střeštěné na prázdniny ideální:) Jen postava tzv."sexy kovboje" mi přisla zbytečná a nudná..;)

barborelka
05.08.2015 4 z 5

:-D :-D :-D knihovník překvapil :-D pěkné oddechové čtení ;-)

Nel-ly
27.07.2015 3 z 5

Bylo to úplně jiné než Nabíječ (a díky bohu než Roštěnka) a to byl asi důvod, proč se mi kniha líbila. Nabíječ byl super, ale jak je vidět, tak dalších knih už to prostě nefungovalo. Postavy tady byly zajímavé, i když příběhově to bylo dost o ničem, dialogy tady taky docela vázly, ale člověk se překvapivě zasmál, jen ten konec... jasně, že člověk čekal, že to nějak takhle dopadne, ale muselo to být doopravdy všechno tak honem honem? 3,5/5

jitka7
26.07.2015 5 z 5

Pěkné pokračování... Nemám co vytknout. Styl autorky se mi moc líbí.. Doporučuji všem, kdo nechce číst jen vážná díla či díla plná erotiky. Hodně humoru. Super čtení

Atalera
17.07.2015 3 z 5

Je to čtivý román, legrace, oddychové čtení na dovolenou (na krátkou dovolenou, měla jsem přečteno za tři dny). Možná na mě moc uklízení harampádí ve starém domě. Jednoduché čtivo. Ale přesto pěkné.

evaevka
14.07.2015

takovou šťávu, jako Košilka a její Nabíječ to nemá. Jako kdyby autorka skoro všechno vydala do předchozích dílů Nabíječe a Roštěnky. Ale i přesto je kniha čtivá a úsměvná. A jako mezistupeň pokračování toho, co snad bude i u nás v této sérii vydáno, pěkné počtení.

cukrovka
12.07.2015 3 z 5

Číst se to dalo, ale moc mě to neoslovilo. Nejlepší byl konec, který nemusel být tak uspěchaný.

Katera
30.06.2015 4 z 5

Kniha mě pobavila, i když Viv mi občas lezla nervy tím jak byla nadržená a zaslepená.

Gallaxy
26.06.2015 4 z 5

Jako proč ne. Opravdu to neumím lépe vystihnout. Kniha úsměvná. ALe poněkud prvoplánovaná zápletka s poněkud krátkou gradací. autorka nám mohla opravdu dopřát delšé šťastný konec, proto romány čteme, ne?

láska humor erotika Amerika

Alice Clayton