Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495015/bmid_kral-DzV-495015.jpg 4 444 101

Clifton Forge série

Novinářka Bryce Ryanová tuší, že v autoservisu, který vlastní a v němž pracují členové bývalého motorkářského klubu, se toho děje víc než jen opravy aut a motorek. A když dojde k brutální vraždě ženy a vše ukazuje na členy klubu, je odhodlána viníky odhalit. Jenže jejich drsný a pohledný šéf Kingston Dash Slater se stává nečekaným protivníkem. Jeden polibek a Bryce bojuje nejen o příběh do novin, ale především o záchranu svého srdce před „železným králem“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Steel King , 2019

Ešína
22.05.2022 5 z 5

Tak tenhle příběh byl přesně podle mého gusta. Miluji sesiál SOA a tohle mi ho trochu připomínalo. Čtivé, napínavé, romantické, tak akorát erotické a nakonec uspokující díky epilogu. I když ten nedokončený konec mě trochu irituje. Spoustu toho zůstalo tajemstvím, proto doufám, že v dalším díle se dočkáme rozuzlení.
PS: Dash a Bryce byli super a moc mi k sobě seděli.

Pitbullka
21.05.2022 5 z 5

Tohle bylo tak moc skvělý čtení. Svižný, napínavý, trocha erotiky, která byla dobře dávkována. Dashe jsem si zamilovala hned od začátku a s Bryce byli skvělý pár. Jsem zvědavá na druhý díl. Pokud jste měli rádi seriál Sons of anarchy, tohle vás bude bavit stejně.

Ivuska.09
21.05.2022 4 z 5

Skvělé čtení! Příběh je napínavý a čtivý. Ale se závěrem spokojená nejsem. Absolutně se nic nevyřešilo. Tak snad se něco dozvíme v dalším dílu...

moma08
20.05.2022 5 z 5

Tohle se mi moc líbilo.
Příběh byl plný emocí, romantiky a naleznete tam i trošku erotiky.
Bylo to čtivé.
No a spoustu věcí zůstalo nedořešrných, i když byl epilog, který byl vtipný a uspokojující, ale pořád je tam nějaké ale?? Jsem zvědavá na další díl..

narisa
19.05.2022 5 z 5

Tak to byla pecka. Kniha se mi velice líbila. Moc jsem si oblíbila Dashe. Ale tak temné to tedy zase nebylo. V podstatě je to romantika s trochu erotiky říznutá krimi zápletkou. Ale skvěle se to četlo, nemohla jsem se otrhnout a klidně bych četla dál. Mohlo to být delší. A navíc díky konci se nemohu dočkat druhého dílu o Isaiahovi a Genevieve.
Jinak mě moc potěšil věk hlavních hrdinů, konečně zase někdo starší než třicet. Dashe bych asi něchtěla potkat před lety, ale teď byl skvělý, ke konci možná až moc miloučký. Bryce se mi s postupem knihy líbila více. Bylo super, že se uměla Dashovi skvěle postavit. Docela mě mrzí, že také není kniha o Nickovi a Emmeline. Ale moc se těším na další díly.
Prostředí motorkářského gangu je zajímavé, i když je v knize jen okrajově. Také mi ke konci bylo trochu líto Dravena, ale ten toho měl na triku fakt hodně.
Jinak škoda, že na obálce není logo jejich gangu. Podle toho jak bylo popsáno v knize, by bylo super.
Tato spisovatelka se rozhodně zařadí mezi mé nejoblíbenější.
Rozhodně doporučuji.

happy19
17.05.2022 5 z 5

Podle úžasného obalu jsem čekala ostrý příběh jako kombinaci od T.M.Frazier s Amo Jones!
Rozhodně nězklamal,styl psaní je podobný mé další oblíbenkyni Jay Crownover,-)
Absolutně se Vám dostane pod kůži!

„Pomstou, odplatou nebo hněvem nemohou být křivdy odčiněny.“

anna7852
17.05.2022 5 z 5

Dokonalost,pecka,luxus,prostě úžasné čtení.
Na knihu jsem se podle anotace hodně těšila a doufala že nebudu zklamaná,ale tohle jsem nečekala. Nemohla jsem se odtrhnout. Už aby byl další dil johohooo
Maličká jediná výtka oslovení "baby" me dost vytáčelo.
Ale jinak dokonaleeee:)

suzanne1997
16.05.2022 5 z 5

Když už nic jiného, tak mě tahle kniha zaujala přinejmenším obálkou a jednoduchým názvem. Tak přesně tohle jsem si říkala, když jsem ji brala do ruky. A ejhle, dočkala jsem se velice zajímavých charakterů, propletených osudů a gradující zápletky. Autorka prostě umí navnadit, vtáhnout a nepustit až do poslední stránky. Napětí v různých formách, nejen té detektivní, spolu s rozmanitými emocemi sálají z každého řádku a nelze se od nich odtrhnout. Pomyslnou korunku tomu všemu pak dodává konec, který, sakra - potřebuju další díl. K této knize se stoprocentně vrátím a doufám, že autorka udrží laťku, kterou si tímto dílem nastavila.

Kešu1981
15.05.2022 4 z 5

A heleme se koukejme se...todle mě ba :o)
Novinářka Bryce prahne po vzrušení z pátrání po "příběhu"...a dostanete to v podobě bývalého šéfa gangu motorkářů Dashe.
Je to čtivé. Je to romantika-detektivka, napínavé jen ždibec. Bohužel, na konci příběhu neznáme vraha a důvod msty, ale snad se to dozvíme v příštím díle s Genevieve. Autorka umí zaujmout. Jen kdyby každá erotická pasáž...naštěstí jich bylo jen krapet...nezačínala větou "strčil mi jazyk do pusy"...nevyznívá to ani trochu romanticky.
Už teď se těším na dalších 5 dílů o...Genevieve & Isaiah, Presley & Shaw, Scarlett & Luke, Cassandra & Leo, Nova & Emmett.

katasokolov
13.05.2022 3 z 5

Samotný příběh, atmosféra, napětí a ústřední dvojice byly velmi zdařile zachycené.

Většími celky mi často kniha připomněla seriál Sons of Anarchy, který jsem zhltla na posezení.

Bylo to čtivé se spoustou zajímavých postav, které prozkoumáme blíže v následujících knihách (je jich celkem šest).

Čas strávený s Dashem a Bryce jsem si užila, nicméně mám i připomínky ohledně jistých věcí, které se mi na knize líbily méně - zejména je to tedy absence nějakého finálního rozuzlení případu, který se prolíná celou kostrou příběhu, dočkáme se jen jakýchsi náznaků a zbytek je na naší představivosti, má druhá připomínka se týká popisu milostných scén, kde bych upustila od používání určitých slov .

Knihu doporučuji a já sama se rozhodně chystám na druhý díl, který se bude zaměřovat více na Genevieve a Isaiaho.

Vampucha
13.05.2022 4 z 5

Pokud máte rádi žhavou romantiku, kde to hodně jiskří od prvních stránek, pak je toto přesně pro vás.
Velkou erotiku však nečekejte, náznaky jsou a u těch to i zůstane. Je to vlastně škoda, protože to jak je kniha napsaná a jak to mezi hlavní dvojicí od začátku brutálně jiskří, by si tu pořádanou “eroťárnu” zasloužilo. Místo toho zde převažuje detektivní zápletka, kde se novinářka snaží vypátrat vraha.
Je to erotika, romantika nebo detektivka? Chvílemi jsem si nebyla jistá. Rozhodně je to mix všeho.
Novinářka Bryce si jde tvrdě za svým a nemá v plánu nechat se kýmkoli zastavit. Díky své tvrdohlavosti se dostane pod kůži bývalému vůdci motorkářského klubu. Nutno dodat, že ani on není žádná slečinka a dává jí to dost sežrat. Dash je takový klasický “nadsamec”, jak už to v těchto knihách bývá.
Ale vlastně mi byli oba sympatičtí a jsem ráda, že autorka záměrně neprotahovala ty jejich počáteční antipatie. Jako celek se to čte velice dobře, rozhodně vás to vtáhne a budete čekat co se bude mezi Dashem a Bryce dít.

zaandulee
12.05.2022 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila! Romantiky a erotiky tam bylo v dostatečné míře, ale vůbec ne přehnaně. Detektivní zápletka mě bavila, postavy jsou super. Čtivost je neskutečná! Dalo by se říct, že konec je docela uzavřený, i když bude další díl, ale hlavními postavami budou některé z vedlejších, zase budování vztahu dvou lidí a myslím, že zápletka se bude více rozuzlovávat.

Knihu teda určitě doporučuji, stojí za přečtení. Moc chválím autorku, jsem ráda, že jsem na knihu narazila!

knihomolkaJani
09.05.2022 5 z 5

Knize nemám co vyčíst! Příběh, prostředí i postavy jsou vymyšlené dokonale. Najdete zde tajemství, nebezpečí, ale i lásku, oporu a přátelství.
Autorka píše opravdu velmi čtivě, ať se jedná o erotické scény (najdete jich zde tak akorát), tak scény akční. Zápletka pro mě byla částečně předvídatelná, ale na příběhu to vůbec neubralo.
Ocenit musím i to, že je psaná z obou pohledů, a proto Vám zde různé názory nebudou chybět.
Kniha je ukončená k částečné spokojenosti, ale i tak, že si Vás autorka zaháčkuje na druhý díl.
DOPORUČUJI!

Ralemo
08.05.2022 5 z 5

Velice povedená knížka. Nádherný děj se spoustou zápletek, rodinných dramat.

Bryce je skvělá, odvážná novinářka, která se jen tak někoho nezalekne a to platí hlavně na přitažlivého, sexy motorkáře Dashe, který nakonec podlehne jejímu kouzlu. Jejich přitažlivost a neustálé slovní roztržky byly vážně skvělé. Zajímavý zvrat v podobě smrti a následného společného vyšetřování vážně stojí za přečtení.

Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

nina3905
08.05.2022 5 z 5

Parádne čítanie. Kniha v sebe zahŕňala všetko, čo podľa mňa mala mať - dobrodružstvo -krimi zápletku - chytľavé iskrenie medzi hlavnými predstaviteľmi a trošku dávku erotiky. Určite si prečítam pokračovanie série.

evineckY
08.05.2022 5 z 5

Krimi - romanticko - málo erotická - super začátek série !
Po celou dobu napínavé , ale hodně nedořešené, takže se máme na co těšit.

MichaelaJan
07.05.2022 4 z 5

Kniha byla skvělá. Bryce byla typická silná, sebevědomá a hodně odvážná hrdinka. A Dash byl takový roztomilý morous. Ale! Musím se přiznat, že jsem čekala trošku temnější a odvážnější romanci. Dobře no….čekala jsem i více erotiky. Což neznamená, že se mi kniha nelíbila, líbila. Detektivní zápletka byla skvělá a rozhodně si koupím další dil. A jsem zvědavá na příběh Isaaha a Genevie (podle mě jeden z dílů musí patřit jim).

Andrejka91
07.05.2022 5 z 5

Takové knihy můžu, přesně se mi trefila do vkusu.
Bylo to čtivé, napínavé, mělo to detektivní a akční nádech, erotiky pomálu, za to romantiky tam bylo spousta.
Jako první díl série tohle byla pecka a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, kdy se třeba dozvíme něco víc.

lusitta05
06.05.2022 5 z 5

Bolo to super a zase skvelá ženská hrdinka, presne ako má byť. Že tam bolo erotiky menej, tiež ničomu neuškodilo, veď chémia fungovala medzi nimi skvele. Dasha by som rada videla naživo aj s tou jeho motorkou. :) Že sa vlastne nič nevysvetlilo ma trochu zaskočilo,ale to si určite autorka necháva na ďalší diel.

Petriii
03.05.2022 4 z 5

Skvělá kniha o motorkářském gangu. Je to zase změna v romantice,ale skvělá změna. Nenudila jsem se ani chvilku. Bylo tam napětí, citelná chemie mezi hlavními hrdiny,trošku toho detektivního pátrání. Erotiky tam bylo vlastně celkem málo, což mi do tohoto příběhu hodně sedlo. Bryce se mi strašně líbila, žádná ukňouraná pipina, ale ženská která si šla za svým, byla tvrdá a báječně ke Kingovi pasovala. Tohle se spisovatelce velmi povedlo a moc těším se na další díl!