Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495015/bmid_kral-DzV-495015.jpg 4 444 101

Clifton Forge série

Novinářka Bryce Ryanová tuší, že v autoservisu, který vlastní a v němž pracují členové bývalého motorkářského klubu, se toho děje víc než jen opravy aut a motorek. A když dojde k brutální vraždě ženy a vše ukazuje na členy klubu, je odhodlána viníky odhalit. Jenže jejich drsný a pohledný šéf Kingston Dash Slater se stává nečekaným protivníkem. Jeden polibek a Bryce bojuje nejen o příběh do novin, ale především o záchranu svého srdce před „železným králem“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Steel King , 2019

oresvo
02.10.2022 5 z 5

Tohle bylo super, taková erotická detektivka.
Dash je bývalý člen motorkářského klubu , teď už dělá vše legálně. Má autodílnu a snaží se zjistit kdo zabil jednu ženu, obvinili z toho jeho otce.
Bryse je reportérka , co se snaží o totéž.
Chemie mezi nimi je neskutecná.
Vtipné, smyslné, napínavé.
Co mě trochu štve je to , že si musím přečíst i druhý díl abych zjistila kdo zločin spáchal.
Ale určitě přečtu.

Toledo
18.09.2022 5 z 5

Tenhle příběh mě bavil moc ! I když tam nebylo nic, co by vás vyloženě uvedlo v úžas, bylo to pěkně napsané, postavy sympatické a děj krásně ubíhal. Opravdu povedené, doporučuji.

TVer
07.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila, nebylo to jenom o sexu. Líbila se mi dynamika mezi Bryce a Dashem. I když obecně byl ten konec klišé, kdy se Dash, jterý se nechtěl vázat a nechtěl děti rozhidne vzít si Bryce a mít s ní děti, ale nějak jsem to čekala i tak. Fajn oddechovka

Sarkak94
02.09.2022 4 z 5

Začátek, první část knihy, byl fajn. Byl takový pomalejší, klidnější a něco mi na něm chybělo. Ale zase to vyrovnalo to hašteření mezi Bryce a Dashem. To bylo úžasné a moc jsem se u toho bavila. Na Bryce se mi líbilo to, že byla hodně svéhlavá, paličatá a také dobře drzá. A také to, že z Dashe nešla hned do kolen. Jak ho oslovovala Kingu a on to nesnášel, ale přitom jí nic neřekl. Dashe jsem si představovala jako mnohem většího drsňáka, tak přeci jen byl z bývalého motorkářského gangu. Svým způsobem byl celkem drsňák, ale spíš to byl takový miláček. Takže mi to nakonec ani nevadilo a já si ho neskutečně zamilovala. A ani mi nevadilo, že tu téměř nejsou žádné sexuální scény. To hašteření mezi hlavními hrdiny mi tady bohatě stačilo.Druhá část bylo pro mě mnohem zajímavější. Začali více pátrat po vrahovi a také se tam přihodila, pro mě nečekaná věc, začalo to být takové záhadnější a napínavé. Stránky ubývají jedna za druhou a najednou jste na konc

Šárka88
22.08.2022 5 z 5

Dávám pět hvězd za to, ze se knížka četla úplně sama. Pohodový romanticky příběh s krimi zápletkou, která se úplně vytratila a nevím, jak to vlastně dopadlo, Draven a vrah? Kam to uteklo?. To je u mě mínus bod. Hodně m to připomíná knížku Říše neřesti, ale lepší příběh. Jen nechápu proč se musí všude střílet :-D. Určitě přečtu druhý díl, jinak doporučuji všem na odpočinek. Jen ten epilog to zazdil s Bryce.

Změnila jsem názor a po přečtení Rytíře mi bylo vše jasné.

Arlienen
22.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem byla hodně zvědavá, protože si ji skoro všichni vychvalovali. Mám ráda detektivky a i romantické knihy. Tady bylo obojí, ale jaksi ta detektivní část byla slabá.
Byla zavražděna žena. Dashův otec byl podezřelý. Všichni víme o jeho nevině, ale na konci knihy se nedozvíme, kdo je vrah. Nemám ráda otevřené konce. Proto si musím přečíst pokračování.

Hatshepsut
21.08.2022 5 z 5

Zajímavé oddechové romantické čtení s krimi zápletkou. Autorka si umí udržet pozornost čtenáře až do konce a navíc vás přiměje k četbě dalšího dílu. Já tedy rozhodně chci poznat, kdo za tím vším stojí! :-)

ivetapl
17.08.2022 5 z 5

Tohle se tak krásně četlo. Příběh utíkal šíleným způsobem. TO mezi Dashem a Bryce je úžasný. ️

Přiznám se, že konec jsem čekala trošku jiný. Ale věřím, že další díl nám toho poví víc. Já si tuhle knihu zamilovala během pár stran. A ty chvilky, kdy byla Bryce a Dash o samotě... Skvěle zpracované. Krásná chemie. To jak Dash propadl Bryce... ️️ Prostě krása! To prostředí mi přišlo úplně super. Měla jsem podezřelého, ale asi zbytečně, no. Snad v dalším díle.

Tohle noc doporučuji. Nemám úplně co říct, protože tahle kniha moc slov nepotřebuje. ️ Úžasný!!
Anotace v komentářích

Nelly
17.08.2022 2 z 5

(SPOILER) Nevím, co anotace mínila slovem "temná série", pro mne to byla typická červená knihovna, kde bohužel i ta detektivní zápletka vyšuměla do ztracena. SPOILER: Sakra, to ani po dvou letech, co v příběhu uplynuly, nemohla autorka napsat, jak dopadlo rozhodnutí soudu s D. a z jakého důvodu, když pravého viníka nenašli? Za to je hvězda dolů, protože detektivní linka příběhu tak ztratila smysl...

kikikrat
12.08.2022 3 z 5

Dlouho jsem váhala jak knihu ohodnit. Nakonec dávám lepších 3,5*/5*. Kniha se dobře četla, děj byl zajímavý ale něco mi tam chybělo a já doufám, že to najdu v dalším díle. Nejvíce oceňuji, že badboy je tu opravdu badboy.

blanka5960
12.08.2022 3 z 5

Anotace nám slibuje temný romantický příběh, já osobně jsem malinko tu temnotu postrádala, nicméně i tak jsem po dočtení byla spokojená. V závěru příběhu jsem našla jak temnou atmosféru, napětí i pěknou romantiku/erotiku.
Postava Bryce mně byla sympatická. Jako novinářka chtěla vypátrat pravdu, nebála se jít do rizika, šla si za svým a nenechala se ničím zastrašit.
Druhou hlavní postavou je Dash, u něj mě bavilo odhalování jeho minulosti, to co se skrývá pod slupkou drsňáka.
+kombinace detektivky, romantiky/erotiky
+krásná obálka
+sympatické hlavní postavy

-pomalejší tempo příběhu
-málo temné atmosféry
-některé pasáže příběhu působily nereálně

kalinka99
06.08.2022 4 z 5

Perfektní kniha se sympatickými postavami a zápletkou, ale škoda, že nebylo trochu nastíněno rozuzlení a musím sehnat druhý díl.

Dani3
24.07.2022 2 z 5

(SPOILER) V knize se prolínají romantická a detektivní linka, ale ani jedna není dobrá. Čekala jsem příběh z prostředí drsných motorkářů, co si nenechají nic líbit, ale Dashovo chování tomu moc neodpovídalo. A renomovaná novinářka se zaplete s bývalým členem gangu, to by měl být dost problém, ale tady jsou všichni šťastní jak blechy.

Detektivní linka byla zoufale pomalá, všechno se tu točí kolem vraždy, ale ta není vůbec vyřešená. Z únosu a přestřelky na konci mohla autorka vymáčknout mnohem víc. V epilogu naopak autorka hodně skočila dopředu a vyzradila, to co asi bude v dalších dílech…

Sebík0903
23.07.2022 4 z 5

Já jsem to asi nepochopila...Ne, počkat, vrátím se na začátek. Hlavní pár byl super, líbila se mi chemie, která mezi Dashem a Bryce fungovala a jak se to mezi nimi vyvíjelo. Styl psaní mi taky vyhovoval a děj mě udržoval v napětí...No a teď můj problém. Ten konec?! Jako upřímně jsem čekala na to finální rozzuzlení celého toho případu, okolo kterého se točí celá kniha a že tam bude odhalení toho VRAHA! A taky, co se jako stalo s Dravenem? To tam poněkud vymizelo. Do druhého dílu samozřejmě půjdu, abych tedy zjistila jak to bylo-protože fakt doufám, že druhý díl mi to vysvětlí- a taky mě docela zaujal Isaiah. Knize dávám 4 z 5, je to fajn a doporučuju si přečíst jen mě prostě trochu mrzelo že na konci nebylo alespoň trochu nastíněno jak dopadla ta hlavní zápletka. :D

AliceTief
22.07.2022 5 z 5

Na knihu jsem se hrozně těšila, téma bylo dost zajímavé a hlavně jsem od autorky nic nečetla, takže jsem nevěděla co čekat. Každopádně mě autorka rozhodně nezklamala, bylo to napínavé, vtáhlo mě to do děje hned od první stránky...a co miluju... Epilogy!!! :-)

okeey
20.07.2022 5 z 5

Já jsem k těm romantickým knihám dost skeptická, ale musím říct, že tohle se mi opravdu líbilo!
Bryce, novinářka, dost odvážná na to, aby rýpala v minulosti motorkářského klubu, který neměl úplně čistý trestní rejstřík. Jak to, že najednou už klub není? Co stálo za jeho rozpuštěním? Tyhle otázky si pokládá a vydává se na cestu za poznáním do místního autoservisu, kde narazí na bývalého prezidenta klubu Dashe a příběh se rozjíždí. Jenže do toho přijde jedna vražda, která prvoplánově ukazuje na Dashova otce, ale je opravdu on tím vrahem? To si musíš přečíst.
Příběh mě vtáhl od první stránky a včera dorazil druhý díl, už se nemůžu dočkat až se do něj pustím. Byla jsem plná napětí od začátku do konce! Doporučuji! Na letní dovolenou perfektní čtení, tak neváhej a kup!

Sysel
20.07.2022 4 z 5

Trochu mi trvalo, než jsem se začetla. A pak? Byla to jízda, ale po přečtení druhého dílu musím dát 4*. Další díl byl neuvěřitelný.

pogmanka
19.07.2022 5 z 5

Tak za mě to byla parádní jízda, dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Příběh jsem si užívala společně s hlavními hrdiny a fandila jim. Líbilo se mi napětí mezi nimi, humor i hledání pravdy kolem nich. Už se těším na další díl. Za mě super příběh.

Ewe291
18.07.2022 4 z 5

Jednu hviezdu uberam. Pribeh bol dobry ale nieco mi tam chybalo, zo zaciatku mi to prislo trocha chaoticke a nevedela som sa zacitat,ale potom to slo. Zapletka skvela ale na mna troska presladene. Bryce bola az prilis hrrr do vsetkeho, nemam rada hlupe husicky v knihach ale zas ani taketo "ostre" zeny, som rada ak je to nieco medzi. King tak ten tiez nebol to prave, nebol to muz akeho som ocakavala ale nakoniec som si ich oboch oblubila.

Literarytwins
07.07.2022 5 z 5

Na tuto knihu mi padlo očko při prohlížení nabídky knih od Knihy Dobrovský a obálka mě velmi zaujala. Vypadá fantasticky a já mám velmi ráda temné romance. Zároveň jsem ale k nim poměrně skeptická, protože není jednoduché takovou knihu napsat tak, aby byla opravdu dobrá, měla hlavu a patu a zaujala čtenáře bez zbytečně přehnaných věcí. Dlouho jsem váhala s koupí, abych toho nelitovala, později jsem však stejně neodolala a objednala si ji. Díky bohu za to! Po přečtení jsem nejen velmi mile překvapena, ale Devney Perry si mě svým psaním naprosto podmanila! Dlouho jsem nenarazila na příběh, který by mě držel napnutou od samého začátku až do posledních stránek! Rozhodě jsem se nenudila! Moc se mi líbilo osvěžující prostředí, do kterého autorka příběh zasadila. Sice nejde o tak temnou romanci, jak jsem původně očekávala, ale vůbec mi to nevadilo. Plně to totiž vynahradila detektivní část příběhu, která to celé příjemně osvěžila. Hlavní hrdinové Bryce a Dash byli naprosto skvělí a ta chemie, která mezi nimi fungovala, byla epická. Oba byli k sežrání a okamžitě jsem si je zamilovala. Bryce byla svéhlavá žena s ostrými lokty a velmi jsem se bavila nad tím, jak Dashe absolutně nešetřila a nebála se mu postavit. Většinou nemám problém s tím odhalit tajemství knihy, zde jsem však byla pomalu co kapitolu absolutně vedle a autorka si mě krásně vodila na imaginárním vodítku po stopách a držela mě do samotného závěru v maximálním napětí. Na závěř musím podotknout to, že se už teď nemůžu dočkat druhého dílu a dalšího páru, který je velmi zajímavý a teěším se na jejich záhady. Krále i autorku doporučuji všemi deseti! :)