Chytrá žena pro manžela přes plot skočí

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74080/chytra-zena-pro-manzela-pres-plot-skoci-74080.jpg 4 96 35

Statut svobodné matky s dvojčaty sice Klára nebere nijak dramaticky, ale přece jen by se ráda vdala, měla manžela a úplnou rodinu. Když potká Přemysla, přeskočí jiskra a vzplane láska jako hrom. Klára nedbá na námitky rodičů ani kamarádek a hrne se poslepu do manželství. Rozčarování na sebe nedá dlouho čekat. Přemysl je sice hodný, ale extrémně šetrný - na což Klára od rodičů není zvyklá - a navíc je to nenapravitelný workoholik, který, když se zabere do práce, ztrácí pojem o čase. Klára to řeší jednoduše - lže o ceně potravin i bot a Přemkovy pokyny ohledně rodinného rozpočtu hází za hlavu. S touhle strategií ale dlouho nevydrží. Aby si udržela manželství, bude muset vymyslet něco mnohem důmyslnějšího...... celý text

alnahu
27.10.2016 5 z 5

Příběh naivní Kláry , která je svobodnou matkou dvojčat a hledá svého prince ,ovšem při hledání myslí jen na sebe .Potká sice v životě dva muže, kteří mají rádi ji i její holčičky ,ale samozřejmě vybírá po svém a ve své zamilovanosti šlápne vedle .Kniha se četla velmi dobře je zábavná ,ale přesto smutná a musí se člověk pozastavit nad Klářinou blbostí. Nakonec je za tento osudný výběr potrestána a opět čeká dvojčátka.

martiline
12.10.2016 4 z 5

Měla bych být asi ztrápená osudem hlavní hrdinky, když lásku vlastně "zatím" nenašla, ale pro mne to byl dokonalý a úsměvný příběh a čím víc kniha pokračovala, tím víc mne bavila až jsem se nad tím vším musela usmívat.
Nehledě na to, že když jsem si četla v posteli večer, trpěla jsem jako zvíře. A stejně tak i manžel, kterému jsem předčítala pasáže o všech těch laskominách, které při každé příležitosti i nepříležitosti ženské osazenstvo připravovalo, vařilo, peklo a konzumovalo.
Pěkné, lehké, úsměvné. :-)

ReziEngli
16.08.2016 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila, navíc ozvláštněná recepty, což mě potěšilo. Taková letní oddechovka, ovšem donutí čtenáře se trochu zamyslet. :) Co mi malinko vadilo, bylo chování Přemysla, a naivita Kláry.

Channach
14.08.2016 4 z 5

Dobře jsem se pobavila. Autorka nezklamala. Recenze v záložkách.

DariDerek
13.08.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka, která vás nenechá chladnou :-) Ať už se rozvášníte nad čímkoliv, prostě se rozvášníte. To nezastavíte. :-) Více píšu v recenzi v záložkách, když budete mít chuť. :-)

Val
12.08.2016 5 z 5

Super letní oddechovka. Na odreagování určitě super. Nicméně přemýšlet mě kniha donutila taky :-) takže, když to shrneme, tak doporučuju :-)

gargamelka
09.08.2016 4 z 5

Příjemná kniha ze života, kde si láska nevybírá :-) Je ozvláštněna o recepty.

Aleh
12.04.2016 4 z 5

Je mladá a hezká.. Ale nemá štěstí v lásce. Zamiluje se až v době, kdy žije jako svobodná matka s dvěma malými dětmi - dvojčaty. Ale! Muž, kterého miluje, je manipulátor. Připadá mi to podobně nebezpečné jako domácí násilí. A navíc nic není vidět. Všechno působí navenek normálně. Vlastně se nic neděje. Ale manipulátor tiše a soustavně působí. A ten druhý pořád a pořád nechce uvěřit. Kniha se četla velmi dobře, vyprávění mělo spád a já stále jsem čekala, jak to dopadne...

Šánka
16.02.2016 4 z 5

Zase jedna dobrá, nenáročná oddechovka. Autorku jsem objevila nedávno, a protože jsem se její první přečtenou knihou prosmála do závěru, vybrala jsem v knihovně, co tam od A. Jakoubkové měli, a teď si touto četbou prokládám smutnější knihy. A vůbec to není špatné !

livana
30.12.2015 5 z 5

pohodové čtení. Mám ráda příběhy ze života.

kika 13
06.08.2014 3 z 5

Někdo neví co chce hodný muž ji nelákal,ale ženatý ano.Dobré čtení spousta vtipných pasáží.

romculka
14.07.2014 5 z 5

Velice pohodové čtení.

malen
23.11.2012 3 z 5

Docela dobře se to četlo, ale zas tak nadšená jsem nebyla, hrdinka tak do pohádky, nebo žiju v jiném světě?

1alena1
21.09.2011 4 z 5

Každá kniha napsaná paní Alenou Jakoubkovou se čte velmi dobře, protože je o problémech, které známe, jsou kolem nás a máme radost, že v "tom" nejsme sami. I tato knížka je na jeden maximálně 2 zátahy - víckrát odejít se od ní nedá.

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Vtipný románek, dobře se četl.

česká literatura manželství

Alena Jakoubková
česká, 1958
2009  71%Dopadlo to špatně...vzali se
2011  71%Chytrá žena pro manžela přes plot skočí
2011  66%Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění
2012  72%Manžel, který štěká, taky kouše
2010  60%Všude manžel o dvou kůrkách

Kniha Chytrá žena pro manžela přes plot skočí je v