Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 723 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

Booky84
08.02.2022 4 z 5

První kniha od tohoto autora - začátek mne úplně nezaujal a dokonce jsem chtěla knihu i odložit, nakonec jsem si řekla, že dám ještě pár stránek a kniha mne celkem chytla a byla jsem zvědavá, jak to vlastně vše dopadne a zda jsou některé moje domněnky správné. Až v knihovně narazím na další autorovu knihu, ráda si ji přečtu.

WaN635
30.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Pár knížek od autora jsem už četla a všechny byly dobré, ale tahle byla za mě rozhodně nejlepší. Skvělý námět, který náramně fungoval. Linka s unesenými lidmi mě bavila více, než s mrtvým otcem, ale i tento příběh měl gradující závěr. Linku s milencem jsem vytušila asi v polovině příběhu, ale ději to vůbec neublížilo.
Jinak linka s unesenými lidmi byla skutečně děsivá, jak málo stačí a jste pryč ...

Adhara
29.12.2021 3 z 5

Ďalšia kniha od Cobena, v ktorej som márne hľadala kvality Chlapca z lesov. Začalo sa to fajn, aj keď bolo zjavné, že to nebude také hlboké ako Chlapec. Vysvetlenia a rozuzlenia však veľmi neberiem a ten koniec bol totálne gýčový. Oddychovka, ku ktorej sa už nevrátim.

P.S.: Nemôže raz napísať knihu, v ktorej nebude motív žiaka, ktorý sa v škole pozvracal a spolužiaci mu za to urobili zo života peklo?

Allla9
22.12.2021 5 z 5

Má první knížka od Cobena. Díky trefným hláškám Kat jsem objevila dalšího spisovatele, který mi vyhovuje.

Johana
05.12.2021 3 z 5

Průměrná detektivka, kde sledujeme tři linie, docela umně propletené: nevyjasněnou smrt otce policistky Kat, Katin vztah s bývalým snoubencem a zmizení Dany, uživatelky internetových stránek se seznamkou. Příběh Dany mne bavil ještě nejvíc, jinak se mi kniha zdá jaksi umělá - co do sentimentálních nálad a úvah, a dokonce co do natahování do délky, jakoby snad pro peníze... Ale četla jsem zdaleka horší kousky, napsané je to zručně, tak jako oddechová záležitost budiž, tři hvězdičky.

kalache
27.11.2021 5 z 5

...Chlapi,kteří měli vždycky naleštěné boty,byli obvykle sebestřední kreténi,co si myslí,že obal je důležitější než obsah...

Petra101
16.11.2021 5 z 5

První kniha od tohoto autora,zařazuji do mých oblíbených,odpočinula jsem si aspoň na chvíli od mých oblíbených sériových vrahů. Napínavý thriller,úplně mě vtáhnul do děje a poslední 20% čtečky jsem myslela,že se ani neodtrhnu. Závěr byl super napínavý a překvapivý. Jdu na jeho další knihu a těším se. To zase se mnou nebude řec,dokud to nedoctu :)

Majulle
03.10.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, skvěle napsaná, čtivá a napínavá. Konec překvapivý. Coben nadále zůstane mým oblíbencem.

Kerberos
29.09.2021 5 z 5

Opět skvěle napsaný napínavý thriller, určitě si přečtu i další autorovy knihy.

jaroiva
14.07.2021 3 z 5

Po Cizinci a Nenech to být jsem myslela, že jsem našla nového oblíbeného autora. Bohužel u této, pro mě 3. knihy, se mi zdá, že je to psané na efekt. Namícháme tam pořádnou dávku napětí, nějakou tu kruťárnu a nesmíme zapomenout na nějakého toho gaye. Ačkoli je kniha opět výborně řemeslně napsaná, nedostala se mi tak pod kůži jako předešlé dvě. Mám z ní dojem, jako by musel autor splnit do nějakého termínu příslušný počet stran. Ke konci už mě to začalo zajímat, ale tak nadšená jako u Cizince nejsem.

Lída27
06.07.2021 5 z 5

První knihu od Cobena jsem četla cizinec,ale tahle je o dost lepší,napínavé až dokonce.

judith141
19.06.2021 5 z 5

Moje první kniha od Harlana Cobena a musím říct, tohle mě dost bavilo! Sice se prvních asi 100 stránek možná zbytečně táhne, ale ty zbývající se četly jedním dechem. Do poslední chvíle si člověk říká, už to mám, to byl on! A pak je to zase úplně jinak. Takže... rozhodně jdu do dalšího čtení!!

evik_svistik
24.05.2021

Má první kniha od Harlana Cobena a určitě nebude poslední. Začátek byl možná trochu vleklejší, ale jakmile se to rozjelo, mělo to parádní sešup. Napětí by se dalo krájet.

veronika6239
14.05.2021 4 z 5

Nečekané rozuzleni až na konci, které jsem tedy ani náhodou netipovala.... Příběh plyne lehce.... V dnešní době docela i možný a reálný. Příjemně strávené večery

Vlaďkaa4
11.05.2021 5 z 5

Moje další kniha od autora, a určitě ne poslední. Více dějových linek nenechá čtenáře vydechnout. Ovšem konec, když už jsi myslíte že víte vše a přece nevíte to nejdůležitější. Autorova specialita.

LenkaGonn
21.04.2021 3 z 5

Harlan Coben má rád zápletky, pletení čtenáře nebo diváka a hodně příběhů, které se nakonec spletou dohromady. Příběh jako takový nebyl špatný, pár momentl, které jsem tak ůplně nečekala též. ALE.. měla jsem od autora vědší očekávání. Milostná linka, hloupé řeči v baru,seznamka... já nevím prostě to pro mě bylo málo. I ten styl jakým píše pan autor mě nenadchl. Mrzí mě to, ale nemůžu dát víc jak š hvězdičky.

DvěTéčka
17.04.2021 5 z 5

Velmi mě bavila! :3

mi-380
06.02.2021 4 z 5

Policistka, co je každý večer pod parou? Už zase? Málem jsem svého prvního Cobena odložil hned po pár stránkách. Jenže autor má u mých „spřátelených“ vysoký kredit, nenechal jsem se tedy odradit a trpělivost se vyplatila. Coben totiž rozehrál na několika frontách svižný, napínavý, zajímavý a dokonce i poučný příběh s přesvědčivě popsaným procesem pátrání, řadou překvapivých odhalení, přijatelnou překombinovaností, přiměřenou akcelerací a démonickou tečkou.
80 % (aktuálně 585 hodnotících s průměrem 84 %).

jprst
21.01.2021 5 z 5

Parádní příběh s dobře zvolenou zápletkou a poutavým rozuzlením. Dokonce i ta romantická linka docela úspěšně do příběhu zapadá a na napětí mu neubírá.

Pampelda
03.01.2021 2 z 5

Mě kniha začala bavit tak od poloviny. Ze začátku jsem byla docela zklamaná.

Harlan Coben
americká, 1962