Chyba jejího manžela

Chyba jejího manžela https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470385/bmid_chyba-jejiho-manzela-1tv-470385.jpg 3 56 25

Roxiino manželství s Davem bylo harmonické i po dvaceti letech. Jednoho dne však přijde Roxy dříve domů a najde Dava v posteli s atraktivní mladou sousedkou. Náhle si není ničím jistá – minulostí, společným podnikáním a především budoucností jejich rodiny. Vše se změnilo a Roxy stojí před obtížným rozhodnutím, jak dál.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Her Husband's Mistake , 2019

pch1976
30.05.2021 odpad!

Plytké, nudné. Absolutně nezajímavá a nudná kniha. Snad ani nelze hodnotit jako nenáročnou oddychovku. Ale dávám plus za poutavý název knihy..... Díky kterému jsem po knize sáhla.

Ilona
27.05.2021 5 z 5

Mám velice ráda tento styl knížky, jak námětu, tak psaní. Obyčejný příběh o obyčejných věcech. A přesto čtivě napsaný, okořeněný tak akorát, abych se vždy, když musím knížku odložit, těšila, že se k ní brzy zase vrátím.

Artep25
14.05.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila .Roxy jsem fandila a její manžel mi neskutečně lezl na nervy .

Pípasek
28.04.2021 5 z 5

Situace nijak výjimečná, manželův "úlet" se sousedkou. Těžké řešení když jsou tady dvě děti, ale východisko se musí nalézt. A o tom kniha je.

Ivuska.09
13.04.2021 3 z 5

Po delší době zase jeden příběh, který se mi velmi těžko hodnotí. Já jsem od něj čekala něco trochu jiného, ale to neznamená, že je špatný. Není. Tempo vyprávění je pozvolné (pro mě místy až příliš). Potěšilo mě, že závěr je jiný, než u většiny ostatních knih, takže za to si autorka získala mé sympatie. Akorát jsem čekala na nějaký zásadnější zvrat a ten stále nepřicházel. Jenže na druhou stranu: ani nebyl potřeba. Především je to typ příběhu, nad kterým se čtenář zamyslí. Ano, je to rozporuplné hodnocení - doporučuji přečíst a udělat si vlastní názor.

irská literatura manželství

Sheila O'Flanagan
irská, 1958
2021  69%Chyba jejího manžela
2019  55%Tajemství mé matky
2017  77%Pohřešovaná manželka
2002  72%Ztráty a nálezy
2001  73%Náhle sama

Kniha Chyba jejího manžela je v