Chvála psychoterapie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na základě svých pětatřicetiletých zkušeností na poli psychoterapie pojal Yalom svou knihu Chvála terapie jako průvodce úspěšnou psychoterapií. Knihu tvoří pětaosmdesát krátkých kapitol, jež představují směsici myšlenek a technik, které se autorovi při jeho vlastní terapeutické práci osvědčily. Yalomovy úvahy doplněné vlastními zkušenostmi a případy z praxe mohou obohatit terapeutický proces nové generace psychoterapeutů a jejich klientů...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191987/chvala-psychoterapie-191987.jpg 4.368
Žánr:
Literatura světová
Vydáno:, Portál
Orig. název:

Gift of therapy (2002)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Chvála psychoterapie

Přidat komentář
Shindo
01. dubna

Irva som dostal ako "povinné čítanie" a bol to teda dobrý výber. Ako človek, ktorý v terapii ešte len začína a učí sa čo a ako (a občas stresuje viac, než by mal) som knihu uvítal
Potešila čtivá forma a kazuistiky. Niektoré rady ma ale naozaj prekvapili.

Nighty
14. února

Nádherná a inspirativní knížka. Obdivuji s jakou otevřeností ji autor napsal.

Radka_p
21.02.2016

U Yaloma ako vždy obohacujúca kniha. Chvála psychoterapie narozdiel od väčšiny jeho kníh, nie je len beletrizovaným popisom psychoterapeutického procesu u jednotlivých klientov. Pre mňa bola do určitej miery aj učebným textom pre odborníkov a najmä začínajúcich terapeutov. Kniha je plná rôznych typov, skúseností autora obohatených aj o kazusitiky ako ilustráciu jednotlivých námetov praxe.

Otto von Pluto
10.01.2014

Postřehy, nápady a doporučení od jednoho z nejslavnějších současných psychoterapeutů po pětatřiceti letech praxe. Kdybych se někdy měl živit terapeutickou prácí, tato knížka by měla výsadní postavení v mé knihovničce.

Darkleynon
08.02.2013

Moc pěkný souhrn znalostí z praxe, obohacený o konkrétní případy pacientů autora. Velice čtivé, skoro bych to nečekala na odbornější knihu :-)

vesirena
16.02.2012

jasně, krátce, srozumitelně a hlavně trochu jinak... žádná upjatá pravidla, ale návody k vlastnímu přemýšlení...

Brozik
05.02.2012

Velmi čtivě napsaná kniha. Ukázala mi mnoho nových cest v mé osobní praxi, ale i životě.