Přepadení Skytownu

od:


KoupitKoupit eknihu

Uplynulo už několik let, co Charity a její spolubojovníci zvítězili nad Morony, mimozemšťany okupujícími Zemi po více než padesát let. Po letech těžkých bojů přichází doba těžké obnovy: ze zničené planety je třeba zachránit, co se dá. Charity se stala symbolem vítězství nad mimozemšťany, přesto se však dostává do sporu s politiky, kteří se dožadují snížení rozpočtu na armádu, zejména na vesmírnou flotilu. Marně Charity argumentuje, že je třeba se zabezpečit před příští možnou invazí z hlubin vesmíru, která může přijít kdykoli. Sama v tu chvíli ještě neví, jak brzy jí dá další vývoj za pravdu. Země je nečekaně na nejzranitelnějších místech napadena neznámými vetřelci. Několika údery jsou vyřazeny z boje téměř veškeré pozemské zbraně. Charity, Skudder a generál Hartmann se téměř s prázdnýma rukama pouštějí znovu do boje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28401/charity-xi-prepadeni-skytownu-28401.jpg 3.914
Série:

Charity (11.)

Orig. název:

Überfall auf Skytown

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
TERRORDROME
13. ledna

Takže tento diel sa odohráva 8 rokov po "víťazstve" nad galaktickou inváziou Moronov. To prvé čo musím spomenúť je spôsob akým sa autor zbavil ( alebo skôr zabil ) problému s hordami zhúlených vesmírnych hare krišnov Jaredov... proste vraj z neznámeho dôvodu proste zdochli, všetci a naraz! Tlieskam Hohlbeinovi za vynaliezavosť ( a myslím to sakra ironicky ) a hodil by som po ňom aj Nobelovou cenou za literatúru keby bola poriadne masívna a kovová. Odhliadnuc od tejto nepríjemnosti je však tento diel inak vlastne parádny. Po úvodných nepríjemnostiach s plošticami, politikmi a rozpočtom na bezpečnosť, nový tajomný a brutálny nepriatelia s neznámymi úmyslami prepadnú orbitálnu stanicu a Charity, Skudder a Hartmann s nimi zvedú strhujúci stíhačkový vesmírny súboj plný laserov, rakiet a atómových granátov. A Gurk v závere WTF...! Ďalší diel tak opäť nevyhnutný.

Eigis
19.08.2013

Osm let po válce musí Charity a její přátelé čelit nenadálemu útoku z vesmíru i z vlastních řad. Podle mého názoru se jedná o zatím nejlepší díl celé série. Noví protivníci jsou podstatně lepší než moroni a vesmírná bitva stíhačů patří mezi ty nejlepší.