Cesta ke zklidnění mysli

Cesta ke zklidnění mysli

Duchovní cesta, kterou ukazuje Osho, je dobrodružná výprava za poznáním funkcí mysli, nevědomí, podvědomí a vědomí, jejímž cílem je objevení toho největšího pokladu - vlastní přirozené podstaty. Osho ve svých promluvách nastavuje zcela originálním a provokativním přístupem zrcadlo, v němž člověk vidí vše, co je třeba změnit v zaběhlém životním stereotypu. A základem toho je právě zklidnění mysli, která vytváří problémy, neustále něco posuzuje a hodnotí a nechce přijmout nic nového. Při této cestě využívá Osho vlastní metody, opírající se o meditaci, navozující vnitřní klid a otevírající cesty ke zkoumání hlubin nitra. To je však možné jen v případě, že se člověk zbaví přejatých názorů, ovládne "klábosení" mysli a stane se takovým, jakým skutečně je. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26541/cesta-ke-zklidneni-mysli-26541.jpg 4.317
Vydáno:, Beta-Dobrovský

mariva
09.09.2014

Zajímavé čtení, k určitému zamyšlení a zklidnění skutečné vede, ale asi jsem čekala trochu něco jiného.

WEIL
13.09.2011

Jak se zklidnit, když už všechny metody sehali? Třeba za pomocí této knihy a když nepomůže, tak touláním se po přírodě.