Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl

Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136458/cely-zivot-jsem-se-ucil-a-prece-jsem-propadl-136458.jpg 4 14 4

Kniha Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl nabízí čtenářům příhody, které otec Lukeš ve svém životě zažil a které doplnil vtipnými postřehy a komentáři. Jeho sbírka zkušeností a poučení ze života předkládaných s podmanivým humorem si klade za cíl inspirovat čtenáře k životu v lásce, která jediná má sílu přemáhat zlobu světa.... celý text

Mánička178
08.11.2019 4 z 5

Jemný humor, který vyvolává úsměv na tváři, lidské a láskyplné úvahy nad tím, co je v životě skutečně důležité. František Lukeš byl jistě člověkem plným pokory. Zahřálo u srdce.

Chesterton
28.03.2018 4 z 5

Laskavá, vtipná i moudrá kniha. Přívětivé čtení jako ujištění, že naděje je stále živá :)

novecento
04.12.2017 4 z 5

Lukešovy úvahy k aktuálním událostem jsou příběhy ze života kněze, podány čtenářům humornou formou a potěší na duši, zejména v předvánoční čas. Po jeho knihách sahám opakovaně, vždy, když chci prožít chvíli klidu a pohody. Doporučuji.

dutch
19.08.2013 5 z 5

Krátká zamyšlení kněze, který celý život zasvětil službě Bohu i lidem a dokázal jednoduchými slovy poukazovat na paprsky prosvěcující temné mraky a někdy jen špinavé brýle. Lehké moudré čtení.