Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl

Kniha Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl nabízí čtenářům příhody, které otec Lukeš ve svém životě zažil a které doplnil vtipnými postřehy a komentáři. Jeho sbírka zkušeností a poučení ze života předkládaných s podmanivým humorem si klade za cíl inspirovat čtenáře k životu v lásce, která jediná má sílu přemáhat zlobu světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/106955/cely-zivot-jsem-se-ucil-a-prece-jse-GGh-106955.jpg 4.112
Fejetony, eseje, Literatura česká, Duchovní literatura
Vydáno, Zámek - Josef Čejka

Kniha Celý život jsem se učil, a přece jsem propadl

Mánička178
08. listopadu

Jemný humor, který vyvolává úsměv na tváři, lidské a láskyplné úvahy nad tím, co je v životě skutečně důležité. František Lukeš byl jistě člověkem plným pokory. Zahřálo u srdce.

Chesterton
28.03.2018

Laskavá, vtipná i moudrá kniha. Přívětivé čtení jako ujištění, že naděje je stále živá :)

novecento
04.12.2017

Lukešovy úvahy k aktuálním událostem jsou příběhy ze života kněze, podány čtenářům humornou formou a potěší na duši, zejména v předvánoční čas. Po jeho knihách sahám opakovaně, vždy, když chci prožít chvíli klidu a pohody. Doporučuji.

MilujuV.Huga
13.07.2016

Krátké fejetony českého kněze. Kniha je napsána jednoduše.

Z knihy:
- "V přítomnosti Antonína Dvořáka kdosi pověděl, že Bůh není. A na to tento velký hudebník odpověděl: ´Ale od koho jsou potom mé melodie?´"

dutch
19.08.2013

Krátká zamyšlení kněze, který celý život zasvětil službě Bohu i lidem a dokázal jednoduchými slovy poukazovat na paprsky prosvěcující temné mraky a někdy jen špinavé brýle. Lehké moudré čtení.